Skoči na vsebino

Usluga


jrk0

Priporočene objave

Cer, rabil bi eno uslugico.

Ce je kdo iz primorja in sam poseduje ali pozna koga, ki poseduje Peugeot Speedfight, bi lepo prosil ce to pove.

Za kaksen denarni zalogajcek bi samo eno majhno uslugico rabil. Nic tezkega. Bom potem povedal, ko se bo javil kaksen tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s Kopra ampak nimam Speedfighta...kaj pa sploh rabiš?

lp Andrej

uu kopra tebe bi pa jest rabu ;) amm a mogoce kej hods v italijo? ker bi rabu red sponge od malossija za runner letnik 01 (tak dost velk filtr trikotne oblike je - isto kot stalker)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s Kopra ampak nimam Speedfighta...kaj pa sploh rabiš?

lp Andrej

uu kopra tebe bi pa jest rabu ;) amm a mogoce kej hods v italijo? ker bi rabu red sponge od malossija za runner letnik 01 (tak dost velk filtr trikotne oblike je - isto kot stalker)

čak a v tel temi ti prosš za uslugo al jrk0? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ti jst zrihtam red sponge malossi, za tvojo gilero, pride pa okol 5-6 euru

pa ti pol po pošti pošljem

pinjas: a lahko men zrihtas tak red sponge kokr je na sliki (gilera runner - hiper-2 mašina oz. DNA 50, hi-per 2 masina)

tak red sponge, kokr ga pa Langus rab je pa za hiper1 masino!

Pa še to! a ti to kupuješ nov red sponge al rablenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ti jst zrihtam red sponge malossi, za tvojo gilero, pride pa okol 5-6 euru

pa ti pol po pošti pošljem

pinjas: a lahko men zrihtas tak red sponge kokr je na sliki (gilera runner - hiper-2 mašina oz. DNA 50, hi-per 2 masina)

tak red sponge, kokr ga pa Langus rab je pa za hiper1 masino!

Pa še to! a ti to kupuješ nov red sponge al rablenga?

aja red sponge za mojo mašino pa tko zgleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

alo pinjas sm te prej klicu(iz sk.loke) ker rabim neki vprasat. Pinjas je car men je valjcke zrihtu skos tut zaston in 2x red sponge to ze 2 let nazaj. Zrihta res vse pa posteno. Pa tut svetuje res prou tk da kr upraste ga. Ve ful velik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!