Skoči na vsebino

3. Novoletno Forumsko Srečanje (NFS) motosvetovcev


Priporočene objave

Mam jih že cel teden oblečene, da jih ne bi slučajno pozabila... :naughty: :devil:

:lol1:

lp alena

Yumy!!! :lol1:

Pa saj te mamo vseeno radi... :004 :OK:

(mežemalomečePRESS)

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :yea2: :yea2:

na hitro : blo je FAJN :D ...

uživajte, ite še malo spat.. hehehe.. pridni bote!

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborskemu odseku priznanje in zahvala za organizacijo, predvsem pa za spodobno glasbo.

Končno enkrat prišla na svoj račun stara rokerska duša in da ni bilo potrebno trpeti ob hrvaških milnicah, za katere novoletni godci menijo, da so in in da narede vzdušje.

Ponoči so kitare trpele :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZEEEEH, pravkar sem se zbudil. No naj na hitro opišem moje vtise:

Ob 16:10 sem pobral Cyca in ze sva sibala proti Pohorju. Od Slovenske Bistrice naprej je bilo vse lepo oznaceno, tako da ni bilo mogoce zgresiti. Zadnjih nekaj km je bilo malce snega na cesti, zato sva bila po GSM-in v navezi z Gothmorgom, ce bi naju bi bilo treba rinit zaradi snega.

V domu je bilo ze "ta pravo" vzdusje. Sank je bil polno zaseden. Po Tolminskem zboru sem spet videl znane face in beseda je dala besedo, .......

Po juhici je sledil srecolov. Vsaka srecka je zadela, nagrade so bile bogate, zato so verjetno nekateri za male pare kupili vec sreck, tako da je za druge zmanjkalo. No sej ni vazno.

Poi obilni vecerji je prisel band. Pravi balzam za usesa! Pravi rock :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: Muzka je sedla 100 na uro (mogoce zato, ker sem bil pred dvema dnevoma na bedni sluzbeni zabavi, kjer so igrali same zdrajsane hrvaske komade, ki so primerni za kako bedno teraso nekje na morju).

Plesali smo kot pri norcih, zato me danes bolijo noge.

Nekteri so se potem lahko macevali Noisu za brisanje postov - obmetavali so ga s smetanovimi tortami. No potem se je to obmetavanje malce prevec razzivelo. Torte so kasirali se moderatorji.

Sledil je se striptis, ki pa na zalost ni bil najavljen in ko sem opazil, kaj se dogaja na plesiscu, so bila vsa "ta dobra" mesta ze zasedena :( :( :( Pervv, Manuela in Fifty so zmagali.

Dve motosvetovki sta delali na tem, da ode moja "dovolilnica". Bom moral danes pisati obrazlozitve.

Potem sem poiskal Cyca, se poslovil od se prisotnih in gasa proti LJ. Le iz zasnezenega parkirisca sva zelo tezko speljala in sva ze skoraj poklicala Gothmorga, da naju je prisel rinit (on ima s tem izkusnje in zadevo res obvlada

:devil: .

V LJ sva prisla men se zdi, da ob petih.

Stajerci: HVALA ZA ODLICNO ORGANIZACIJO NFS No 3. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše forumsko srečanje doslej!!!!!!! :yea2: :OK:

Bilo je mega, vsa pohvala organizatorjem... :notworthy:

Prostor super, glasba tudi, družba pa itak najboljša!!!! :OK: :grupni:

Še kdaj!! :010

lp alena

p.s. zdaj grem pa malo počivat (polurespanjapress) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in da ni bilo potrebno trpeti ob hrvaških milnicah, za katere novoletni godci menijo, da so in in da narede vzdušje.

Ponoči so kitare trpele  :yea2:  :yea2:  :yea2:

To sem ze sam hotel zgoraj povedati, pa je tebi veliko bolje uspelo.

To je sicer malo :topic: , ampak a si lahko predstavljas, kako se trpel na sluzbeni zabavi dva dni prej, ko so bili organizatorji tiste zabave takega misljenja. Se zdaj mi gre na bruhanje, ko sem poslusal Nosi mi se bjela boja, Zlatni konci njene ....

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je zelooooooooooooo vredu ... :kva2: Glasba je bla kr ok pačeprav te čez cajt začne glava bolet od razbijanja in basov ... ampak dobro ...

No še zaj nena prav slišim -od onega višinskega pritiska al kaj- drugač pa smo živi in zdravi ... :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah......sam sem vesel, da se je vse izteklo tako, kot smo si zamislili...

Zame je bil nedvomno šampion dneva (oz noči) naš perverznež Pervy, :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ki je pokazal, da lahko s ponosom nosi svoje ime in da se celo profesionalke ustrašijo ob njegovem pogledu... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: pol je pa še bobnom svoje pokazal...

Slike -> coming soon....

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FORUMASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Štojerci... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseeno si ne morem pomagat in določene stvari je treba napisat...

Prva in najpomembnejša je ta, da smo se imeli super.

Pri organizaciji je sodelovalo veliko števio ljudi, tukaj naštevati vsakega posebej bi trajalo predolgo. Vsekakor smo dali vse od sebe, se potrudili po svojih najboljših močeh in nastalo je, kar smo ta vikend doživeli:

MEGA NFS v3.0 PARTY!!!

Hvala vsem, ki ste prišli, bilo je nepozabno in komaj že čakam na naslednje FS... pustno, če se ne motim? :naughty:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele samo na kratko od mene:

Ob 12 prihod k uzzyju, ob pol dveh odhod (že dobro podkrepljeni) proti pohorju. Kar nekaj nujnih postankov :devil: je bilo na poti (lulanje) potem pa Sabinin burger v SB, vino v gostilni pri pervijevi žlahti in malo po četrti prihod na 3kralje.

Kaj se je potem dogajalo itak veste (nekaj pa še boste zvedel) Spat šel okoli polsedmih (nekateri baje celo bo polosmih :yea2: ) vstal ob 10 in odšel ob 1.

Lahko rečem samo :notworthy: :yea2: :OK: .

Za slikce pa predlagam da se zberejo na info@motosvet.com, da bodo potem vse v galeriji. Za tiste ki pa nimamo ADSL in podobnih novotarij pa predlagam da ko bodo enkrat slikce zbrane (po novem letu) se zapečejo na CD in se ta CD potem množično razdeli med zainterisirane. (slike recimo vsaj v 1600*1200 oziroma manjše če aparat ne dopušča take resolucije da se da kaj na fotopapir prenest v velikosti 10*15)

Se vidimo na PFS. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo odlično :yea2: , ampak prekratko, pa čeprav sem bil že od petka gor. Lepo vas je bilo vse videt. Pohvale organizatorjem :notworthy: , kuharci, muzikantom in vsem žurerjem :yea2: ...aja, pa kraljici Elizabeti.

lp do naslednjič DTW

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mega, špon, kul, fensi, bombastično, .... :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Bravo štajerci :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Temu se reče akcija

post-12-1072020983.jpg

Popravljeno . Popravil Climber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prov hudo, če sem kdaj kej čez štajerce govoru.

Takole stvar, tkole dobr skup spravt, to ni mačji kašelj.

Enkratno, nepozabno, kul, mega, super, fantastično,

neponovljivo so besede, ki premalo povedo,

kako dobro je blo. Bravo !!! :notworthy: :OK: :beer2:

:grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!