Skoči na vsebino

3. Novoletno Forumsko Srečanje (NFS) motosvetovcev


Priporočene objave

Obljuba dela dolg in po posvetu s šefom doma na Treh kraljih smo uspeli sestaviti

SLAVNOSTNI JEDILNIK NFS v3.0:

ob prihodu aperitiv (domače pohorske borovničke) :grim

19.00 Pohorska gobova juha z ajdovimi žganci :yea2:

21.30 Domača pojedina (koline): krvavica, pečenica, pečenka, pražena jetrca, zelje, fižol, pražen krompir, mešana solata :notworthy:

24.00 Torta á la Motosvet :kva1:

ob X?X?X? Jakčeva kisla juha (ki pomiri želodec in razsvetli duha) B) ;)

Za zjutraj smo se uspeli dogovoriti še za zajtrk, ko bomo lahko izmučene želodce zdravili s hladno ali toplo kislo juho, tistim z zdravim apetitom pa bo Jakec pripravil pražena jajca tako ali drugače.

Seveda nismo pozabili niti na "nemesojedce", zato tudi okvirno

Vegetarianska ponudba:

ob prihodu aperitiv (domače pohorske borovničke)

19.00 Pohorska gobova juha z ajdovimi žganci

21.30 na izbiro ocvrti sir, sojini polpeti ali kaneloni ali zelenjavni krožnik (na koncu bomo glede na interes izbrali najbolj zaželjeno varianto) poleg tega pa bo na voljo še ena ribja varianta, postrv. K vsem vegetarianskim opcijam spada seveda tudi priloga in solata.

24.00 Torta á la Motosvet

ob X?X?X? Jakčeva kisla juha (ki pomiri želodec in razsvetli duha) - kdor bo hotel, žal brezmesne kisle juhe ni (vsaj ne da bi kdaj slišal zanjo).

Tudi za zajtrk se bomo, za tiste, ki ne jeste jajc, verjetno uspeli kaj dogovoriti.

Če ima kdo kakšne posebne (!zdravstveno pogojene!) želje, se bo gotovo dalo kaj urediti.

CENA: 6000 SIT (s prenočiščem) oz. 5000 SIT (brez prenočišča)

V ceni je všteto: aperitiv, slavnostna večerja, torta, spanje, zajtrk, glasba/show, igre... (če bo pa še kaj SITnih ostalo, pa še 100l vina, sicer pa bo le-to na voljo po subvencionirani ceni do največ 500 SIT/liter). Ostala pijača ni všteta v ceno! Vsak mora sproti plačati, kar spije!

Važna informacija glede sob:

Razpored sob je prevzela Uti. Na voljo so dvo-, štiri-, šest- in desetposteljne sobe. Večinoma so postelje dvonadstropne. Vse sobe so že bile oz. še bodo do takrat renovirane in so opremljene vsaj z umivalnikom. Sobe se bodo delile po vrsti, kot so oštevilčene. Če se dva ali več parov odloči, da bi bili skupaj v sobi, naj to pravočasno sporočijo Uti po PM. Izjemoma bomo skupinice, ki želijo biti skupaj, namestili v prvo ustrezno veliko sobo, ki bo na seznamu. Nekatere sobe imajo tudi TWC, kar pa ne bo vplivalo na dodelitev sob. Razen v izjemnih primerih (bolezen, poškodbe... ) bo dodelitev sob dokončna.

Točen program bo objavljen, ko bomo natančneje vedeli, kako in kaj bo s snegom in koliko programa bomo v soboto popoldan lahko izvedli zunaj.

Cena za celodnevno smučarsko vozovnico je, kot že rečeno, 2000 SIT v soboto in/ali v nedeljo.

Še zanimivost: podoben meni (mesni) je bil postrežen tudi našemu nekdanjemu predsedniku "Bonsaju", ki je bil nad ponujem zelo navdušen... po tem ključu smo sklepali: od česar rastejo bonsaji, bomo rastle tudi motoristične korenine... :lol1:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar za prijave zbirajo:

Vale (primorska sekcija)

Teya (Ljubljana)

Dašenka (MB krožek)

Ostale sekcije pa kakor želijo... lahko določijo svojega blagajnika ali pa denar dostavijo na srečanju najbližje zgoraj navedene sekcije.

!!!Denarja ne pošiljajte po pošti!!!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važna informacija glede sob:

Razpored sob je prevzela Uti. Na voljo so dvo-, štiri-, šest- in desetposteljne sobe. Večinoma so postelje dvonadstropne. Vse sobe so že bile oz. še bodo do takrat renovirane in so opremljene vsaj z umivalnikom. Sobe se bodo delile po vrsti, kot so oštevilčene. Če se dva ali več parov odloči, da bi bili skupaj v sobi, naj to pravočasno sporočijo Uti po PM. Izjemoma bomo skupinice, ki želijo biti skupaj, namestili v prvo ustrezno veliko sobo, ki bo na seznamu. Nekatere sobe imajo tudi TWC, kar pa ne bo vplivalo na dodelitev sob. Razen v izjemnih primerih (bolezen, poškodbe... ) bo dodelitev sob dokončna.

Dvoposteljnih sob ni več na razpolago :kva1: (da ne bo kakšnih zamer - sta bili samo 2 takšni sobi)!!!

Prosim, združujte se v več-posteljnih sobah, da nam bo čim lažje razporejat sobe! O:-) Če ne bo šlo drugače, vas bom obveščala, kako se lahko "združite"!!!

Res vas prosim, da za teh nekaj uric spanja malce stisnete zobe in če se med seboj poznate, dajte rezervirat več-posteljne sobe! Saj so vse res lepe sobe!!!

Hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska sekcija zbrala denar ... dostava drug teden v MB ... ma smo pridni ... pa še sobo za šest smo si rezervirali, ker se mamo tko radi ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21.30 Domača pojedina (koline): krvavica, pečenica, pečenka, pražena jetrca, zelje, fižol, pražen krompir, mešana solata :notworthy:

Pa upam, da ne bo kumine (kimla) v teh jedeh.

Ce bo povejte, da se z Misho raje odlociva za pohan sir.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, kaj se tiče vina(domačega) lahko jaz prinesem kako literco na probo in če vam bo všeč, ga lahko dobim za 250 sitnih za večjo količino. Če ima kdo kakšno željo po rdečem vinu (Uti, veš katero) lahko uredim še to. :wacko:

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje (ker vidim, da bo tudi NFS motosvet sekcije PES):

A je kdo preveril kako je z živalmi?

Zunaj jih ne bo mogoče met, v sobah tudi ne, v samem prostoru med glasbo in še bolj glasnimi motosvetovci pa je tudi vprašanje kako bo? Ne da bi mel kaj proti psom, ampak ne zdi se mi ravno posrečena kombinacija, da več različnih psov zapreš v prostor z 122 ljudmi (nekateri bodo tudi pijani :naughty: ), hrano in glasbo. vsaj meni se ne da pazit kam bom stopil (verjemite da bo kar lepa gužva) oz. gledat razdražene pse in še bolj nervozne lastnike, se mi preveč smilijo živali in jaz mojega psa v kaj takega nebi pripeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje (ker vidim, da bo tudi NFS motosvet sekcije PES):

A je kdo preveril kako je z živalmi?

Zunaj jih ne bo mogoče met, v sobah tudi ne, v samem prostoru med glasbo in še bolj glasnimi motosvetovci pa je tudi vprašanje kako bo? Ne da bi mel kaj proti psom, ampak ne zdi se mi ravno posrečena kombinacija, da več različnih psov zapreš v prostor z 122 ljudmi (nekateri bodo tudi pijani :naughty: ), hrano in glasbo. vsaj meni se ne da pazit kam bom stopil (verjemite da bo kar lepa gužva) oz. gledat razdražene pse in še bolj nervozne lastnike, se mi preveč smilijo živali in jaz mojega psa v kaj takega nebi pripeljal.

Tud za kužke je poskrbljeno...so lahko v sobah, če niso preveliki (kdo pa jih bo meril :lol1: ) ali pa v posebnem prostoru, tak da ni strahu, da bi jim blo kaj hudega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jaz najbrž ne bom nič spal, če pa že bom pa lahko tiste pol ure odspim za mizo kot pravi :hmm: in odstopim mojo posteljo nekomu ki bolj potrebuje spanec. Tako nas je lahko že 121. sicer pa tudi jaz včasih smrčim(vsaj tako pravijo)

namesto spanja dam rajši še liter vina pod kapo, verjemite da ne bom nič pogrešal spanja.

Aja pa tista torta ob polnoči. Upam da na njej ne bo preveč smetane ker kolikor jaz vem smetana pa vino :xx: Jo bom najbrž kar prišparal (kot pravi gorenc) za po zajtrku.

sicer pa je razlike samo tisoč tolarjev za tiste ki ne veste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPOŠTOVANI "PESJANKE" IN "PESJANI",

po dogovoru z RTC 3Kralji, bo za nastanitev kosmatincev poskrbljeno na naslednji način:

- manjši psi (npr.Yorkshire, Maltežan, Pinč ipd...) ) lahko bivajo

v sobah.

- nastanitev večjih psov v sobah, načeloma ne odobravajo,

tako bo za večje pse organizirana namestitev v shrambi

za smuči (prostor cca.40m2), v kletnih prostorih doma.

Seveda je pa stvar vsakega posameznika, kako bo upošteval dogovor, za kakršne koli zaplete odgovarja vsak sam O:-) .

Za sobe, v katerih bodo bivali psi, dodatka za čiščenje ne bodo zaračunavali :OK: .

wof,wof :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšno muziko bomo imeli organizirano ... bend, DJ, mešano .... ? ... Organizatorji ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igral bo 5 članski band in sicer vse zvrsti glasbe, imena pa ne bomo izdajali, da ne bo kdo delal sodbe že v naprej.

Izdam lahko samo to, da imajo zelo veliko izkušenj z igranjem na moto-čagah :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsaki stvari je najmanj 10 % rezerve. Sicer sem pa soliden: žrem malo, pijem še manj, fu... pa samo za kazen, itd. Skratka, sem skoraj vzoren in nemoteč.

To si ti mislis. Pri MSjevcih ni rezerve. Kapacitete so nategnjene do skrajnosti. lahko pa stojis, ko bomo jedli, pa spis na hodniku, ko bomo spali... :naughty: :devil: :D Pocakaj do 6. decembra, ko morajo vsi placati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pocakaj do 6. decembra, ko morajo vsi placati ...

... ampak to verjetno ne pomeni, da nebi mogel priti proti večeru na eno pijačo in kratek čvek???

... ali pa tudi tega ostali neprijavljeni ne bomo mogli/smeli narediti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda boš dobrodošel tako na pijačo, kot tudi na čvek, ampak dvomim, da se ti bo splačalo... Sicer pa se ne sekiraj preveč, nekaj mi pravi :hmm: , da bo po šestem še kako prosto mesto za NFS.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zaveda kdo, kakšne so lahko posledice, "če" kateri od psov koga vgrizne??? Pa ne sedaj rečt "moj kuža pa ne grize", saj vsi veste, da imajo psi kosmate uhe.... :?

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni lastniki psov, a ni sedaj rečeno da naj psički ostanejo doma v mirnejšem okolišu?

...in tisti, ki bomo imeli zjutraj mačka, vam bomo hvaležni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem mnenja, da pirotehnični pripomočki ne sodijo v okolje, kjer bomo, ker predstavlja vse prej kaj druga, kot kraj za tako početje... če že hočete neko dogajanje, raje poslušajte tišino, ki je marsikje drugje ne morete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem mnenja, da pirotehnični pripomočki ne sodijo v okolje, kjer bomo, ker predstavlja vse prej kaj druga, kot kraj za tako početje... če že hočete neko dogajanje, raje poslušajte tišino, ki je marsikje drugje ne morete :)

:notworthy: :yea2:

sicer bom jaz verjetno treniral :zzz: :zzz: :zzz: , ampak pri tovrstnih treningih se še nikoli nisem pustil motit... zaradi mene lahko paradajzarce mečete... kar pa se okolja tiče, je pa druga :music2:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

eno vprašanje glede smučarskih kart:

Na začetku piše , da nam dajo smučarske karte pod ugodno,namesto 3000sit

po 2000sit. Jaz pa imam informacijo , da je uradno dnevna karta na

Trek kraljih 2000sit :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CENIK VOZOVNIC zima 2003/2004

 

TIP VOZOVNICE

  REDNA

                                                      CENA (SIT) 30% POPUST (PREDPRODAJA)

DNEVNA ODRASLI                              3.100 2.170

DNEVNA DIJAKI, ŠTUDENTI, UPOKOJENCI  2.790 1.950

DNEVNA OTROCI                                      1.900 1.330

POLDNEVNA ODRASLI                              2.200 1.540

POLDNEVNA DIJAKI, ŠTUDENTI, UPOKOJENCI  1.980 1.400

POLDNEVNA OTROCI                                1.400 980

PETDNEVNA ODRASLI                              14.500 10.150

PETDNEVNA OTROCI                                8.500 5.950

SEZONSKA ODRASLI                              35.000 24.500

SEZONSKA OTROCI                                25.000 17.500

SEZONSKA PRENOSLJIVA                        60.000 42.000

30% popust* predprodaja smučarskih vozovnic RTC "Jakec" Trije Kralji - Slovenska Bistrica (cena velja samo v paketu 10 vozovnic do 10.12.2003) 

To je copy paste iz uradne internetne strani. Upam da je dovolj pregledno. Dnevna karta je 3.100 SIT, v predprodaji 2.170 SIT... če jo dobimo za 2.000 SIT je kr ugodno!

LP. Teya

@Climberka: Kuhaš kavo al ne??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!