Skoči na vsebino

3. Novoletno Forumsko Srečanje (NFS) motosvetovcev


Noise

Priporočene objave

kaj naj rečem sej ste že vse povedali,ampak vseeno bilo je MEGA SUPER FAJN :OK: :beer2: :grupni: tako kot vedno :OK:

vse pohvale organizatorjem,res ste super organizirali :notworthy: :notworthy:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... von und by "Hotschko": ... :notworthy: ...

edine sanke v akciji ... :yea2:

:kva1: ... strašni ... :kva2: ... ste ...

khm O:-) ... saj * sneg * je tudi bil ... :xx: O:-)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki še ne veste:

izkazali ste se, tako da je včerajšnja dobrodelna akcija nasula 96.500 SIT. :yea2: :OK:

Štajerska naveza bo prispevala še 3.500 SIT, tako da bomo motosvetovci lahko Otog-u podarili 100.000 SIT.

Več o tem v temi "Otog"...

Dokler mu zbranih sredstev ne predamo, vas prosimo, da mu nihče o tem nič ne pove, naj bo to božično darilo...

Za štajersko navezo:

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke NFS v3.0

So vse, tudi kakšne čudne, neuspele...

Prenašate lahko po želji, samo imam samo ADSL, pa moj upload 256kbs, se pravi vaš download zna biti mal :doze: :zzz: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It was a night to remember. No zame vsaj en del, do enih pa od štirih do šestih, drug je bil pa blek-out. Me bo že izučilo, da se ne smem prekurit že na drugem plesu.

Štajerci, čelado dol, fenomenalni organizatorji ste. :notworthy: Forumsko v vaših rokah, kadarkoli, kjerkoli, jaz pridem!! :yea2:

Bilo je... oh, ni besed, ostanejo le spomini. Nekaj fac sem pogrešal, pa nič za to, sem nove spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj sploh še dodam zgornjim komentarjem? Bilo je o d l i č n o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Spat šel ob pol osmih, tko da to vse pove :yea2: :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče fotk in galerije (me nekateri že vztrajno kličete na đsm) -- če želite, da jih objavim v skupni galeriji na motosvet.com, jih prosim pošljite po e-mailu na naslov info@motosvet.com --- velikost ni potrebno, da presega 1024 pikslov širine...

Thanks,

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je ... NORO ... LEPO ... FAJN ... eh ne da sem mi pisat vseh besed s katerimi bi lahko vse to opisala ... :OK:

Samo neki vam pa polagam na srce ... NIKOL VEČ NE GOBOVE JUHE na meni dajat, lepo prosim, ker smo zjutraj ugotovili, da nam cca 50% prisotnim ta gobova juha povzročila hude prebavne motnje in gledanje globoko v školjko ... tak da res ne drugič gobove juhe :P :SS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej, da ne pozabim, pa se Looney je ta zadnja: SUPER KROGLICE SO BILE!!! Najbrz sem jih res jaz sam pol pozrl... :wub:

Drugace pa je bilo res fino... pa kot je Utika rekla: razen delcka noci... :hmm: O:-) :OK:

Bravo vsem! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategorično zavračam vsakršno povezavo gobove juhe s prebavnimi motnjami!

aja, sa posipam s pepelom, tudi meni je zaškodla (po tretjem deci vodke)...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bil na NFS-ju in moram reči, da je bilo krasno!

Dobra družba, hladno uvoženo pivo (Union :lol1: ) in zmerno dobra organizacija (nekaj mi gre neskončno v nos, ampak pustimo to...) ;)

Sploh pa nepozabni duo: Hotschcko in Pervy - you guys rock!!! :OK: :D Dokazala sta, da je treba biti za taprav rock'n'roll naklan kot mina :beer1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :notworthy: :OK: ni kaj drugega dodati,.....štajerci 1A organizacija, res je vse teklo kot po maslu. Tudi lastnik ni delal nikakršnih problemov, kar se mi zdi čudno glede na smetano :D. Žal ni bilo snega, samo če bi bil pa še sneg bi bilo pa že kičasto :ph34r: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci kolk ste vi FAJN :K ...

Vse je bilo the best... hrana, pijača, DRUŽBA, bend... tako "predskupina" kot tudi glavna nastopajoča, žal šele okoli 3.30 ure... spanje, zajtrk... ma vse, no. :notworthy:

Še enkrat TENX ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmerno dobra organizacija (nekaj mi gre neskončno v nos, ampak pustimo to... )  ;)

Pritožbe glede organizacije dvakrat letno sprejema sončna uprava: vsako Novo Leto na petek 13. in na sv. Nikoli... :lol1:

Šala... vsakršna konstruktivna kritika je dobrodošla, z vašo pomočjo bodo prihodnja srečanja še boljša!

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je po tej slikici vsak nadaljnji komentar odveč... :notworthy:  :yea2:  :OK:  :kva1:

Po natančnem pregledu zgornje sličice sem ugotovil,da je bil ves trud , ki ga je Tedej vložil v poučevanje naših dragih dam o mašinci VEČ KOT ODLIČEN!!!!!!

:P :P :P

Zakaj jo pa ne prpopa??????

OK na 10 strani......ve se katera DEVILIŠ bejba!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK na 10 strani......ve se katera DEVILIŠ bejba!!!!!

Samo v "opozorilo" na NFS-ju so se sprehajale 3 DEVILIŠ BEJBE ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj nepozaben vtis name je prav gotovo naredil podplat SymRujevega salonarja, ko se je frfotavo spustil na moj nič hudega sluteči nart. Brez predigre. Kar nekaj časa sem se zvijal v sladostrastnih krčih, nato pa prižgal cigaro in spuščal v spokojno nebo lepo definirane kolobarčke dima, kot se post-coitem seveda spodobi. Žal nama skopo odmerjeni prostor ni dopuščal, da bi tesno objeta zaspala. Symči je to okoliščino izkoristil in lahkotno odvijugal k šanku na pivo. Ah, ti moški...

V sicer slastni gobovi juhici so se nedvomno nahajale nekakšne opojne primesi. Védenje o slednjih se prav gotovo šepetaje prenaša iz roda v rod pohorskih kuharic kot največja tajna, ob skrivnostnem brbotanju iz čadastih kotličkov, obešenih nizko nad starodavnimi ognjišči...

Tam nekje sredi večera sem namreč postal nenavadno blodnjav, pred mojimi notranjimi očmi so se druga za drugo utrinjale slikce in mnoge od njih so bile precej razuzdane sorte. V hipni neprištevnosti sem se celo polotil izvajanja obrednega paritvenega plesa, kar si sicer v svoji askezi le redko dovolim. Morda je bila ta nebrzdanost le malo prehuda za izvoljenko mojega srca, ki sem jo ob nečloveških naporih pritovoril vse do Treh kraljev. Gladko je namreč spregledala harmonično valovanje mojega (pre)malo rabljenega telesa, s posebnim poudarkom na okolčju, in lahkotno odvijugala k šanku na pivo. Ah, te ženske...

Obstal sem sredi plesišča, zapuščen, razorožen, zavrnjen in v moje neiztrohnjeno srce se je plazila otožnost. Želel sem si, da bi godci zaigrali sirtaki, ognjevit tango ali pa vsaj "Strangers in the night...", vendar iz tega kruha ni prišlo niti za ščepec moke.

Na srečo je mojo stisko s prefinjenim čutom umetnika zaznal Robycop, sicer bolj poznan kot Nori malar. Približal se mi je in presunjen sem opazil, da si je prav za to priložnost v levo dojko namontiral imeniten, igriv, pa vendar čvrst implantat. Tesno prepletenih udov sva potem jitterbugala vsaj pol minute, kar je seveda slišati kot popolna izmišljotina, vendar je nama uspelo. Morebiti bi jitterbugala celo dlje, če naju ne bi iz polmraka pogoltno opazoval par žgočih, mačjih oči, pripadajočih osebi, na katere telesu bi bil vsak, še tako droben implantat popolnoma odveč. Zavedajoč se možnih zapletljajev sva raje lahkotno odvijugala k šanku, kjer so med drugim nudili tudi pivo.

Težko bi opisal, s kakšnimi skrajnimi napori sem vsaj za silo brzdal nizkotne strasti, ki so mi izžigale ledja in male možgane. Dejstvo je, da sem jim skoraj podlegel in sem se brezglavo objemal vsevprek, pri tem pa izkoriščal celo najbolj prozorne izgovore kot so rojstni dnevi in slični poldogodki. Kot kaže, je moja spremljevalka zasumila, da zadeve rapidno uhajajo izpod nadzora, z značilno žensko intuicijo je zaslutila bližajočo se katastrofo ter mi z nekaj (rahlo meglenimi) namigi dala vedeti, da si nadvse želi domov. Moral bi biti svinja zares najnižje, od boga preklete vrste, da ne bi ugodil njeni želji. Pa sva odrinila in se trudila spregledati prenekatero solzo, ki jo je izzvalo najino odrinjenje.

Odiseja proti domu je bila posuta s stoterimi nevarnostmi, od katerih bi svojo pripoved omejil na navidezno plahe srne, ki so lokavo prežale na svojo priložnost izza vsakega omembe vrednega drevesa, potem pa nadvse ležerno, s slabo prikritim porogom trumoma defilirale čez takoimenovano cesto tik pred drvečim takoimenovanim avtomobilom. Čez vse ostalo bom raje potegnil zastor skrivnosti, res ne bi želel nikogar na smrt prestrašiti, ker to enostavno ni v moji blagi naravi.

To bi bilo vse. Naj se nihče ne žre, če se ne najde v teh mojih skrajno skrčenih, minimalističnih utrinkih. V mojem srcu ste neizbrisno vklesani prav vsi, na to smete staviti svoje kompletne prihranke.

Odslej je moje življenje usmerjeno v en sam, jasno določen cilj: PUSTNO FORUMSKO SREČANJE. Priložnost, ko bodo padle krinke.

Pridem... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je :hmm: razno......

Ampak je blo fajn - hebiga!!! :OK: :yea2:

p.s.

O poti domov raje ne bi, bo Biba kej več, če bo hotla.... :naughty:

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm O:-) ... saj * sneg * je tudi bil ... :xx: O:-)

:yea1:

:doze: O:-)

hmnja, če le ne bi bilo :SS ob 7h zjutraj ... preveč kisle župe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!