Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

Sem se jo ravno najela(nažrla),da me zdej prov trebuh boli in bom spet celo noč pit hodila.

Pa vsak dan je negdo na chetu,ki je papcov pico.

Šest nas je blo pa smo komaj pojedli družinsko,res je bila velika,pol jo je blo navadne(sir,šunka,gobe)pol pa brez gob.

Še dobro da nisem pirčka zraven pila,k bi zdej verjetno rigala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šele zdaj ugotovila da sem falila temo sem mislila jo dat v kr"neki,no pa sej je ljubezen tud do hrane in pice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P I Z Z A je Z A K O N!!! :yea2:

P.S. sam škoda, da ne vsebuje rcnij, ki bi stopile špeh, ki ga dobiš, če jih preveč konzumiraš!!! :cry: Drgač pa 10km teka na 200 pulza pa skurš, hehe! :OK:

Še zmer jo mam ful mljaskmljask!!! :P

Pa dober tek vsem, ki jo mate radi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizze so sicer zakon, ampak jaz bom tole vseeno v KrNeki dal ;) Sicer pa - kaj ce bi tole malo razsirili na pizzerije? Priporocila, svarila ipd.? Meni so recimo zelo vsec pizze v Piazi (Parmova, LJ), ceprav me malo moti ena zacimba, ki jo gor dajo v preveliki kolicini ... v bistvu res ne vem kaj dajo gor, ker ko sem tam narocim lazanjo, ta je pa tam res . .. kapo dol! Njami ...

No - pizze imajo cudovite v Kroni na Brdu v LJ, to je ena luknja ki ji jaz ne bi pripisoval karkoli dobrega (in kar se kosil tice je res po navadi katastrofa), ampak pizze .... mmmm! Za moj okus so res super, tanke so, surove gobe dajo gor (to je sicer samoumevno, vendar ne za vse, v Foculusu dobis vlozene :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot sta že rekla, cyc najbolša pizzerija v Lj. in pero najbolša pizzerija v Kr.

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne čase ugotavlam, da je najbolša doma narejena, še posebi še jo milajdi naredi

izjemoma je tut kje drugje ŠE dobra, nazadnje tut jst jedel v piazzi, kr OK

še ene pizze mi kar sedejo in sicer gostilna? Keglček, nekje na dolenjskem, Radohova vas, blizu Ivančne Gorice, ampak tam ponavadi vzamem margerito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pica je zakon..vedno paše..nenasitljiva stvar...zravn pa pirček :beer2:

Najslabšo sm pa jedla na Malti..fuj fej..imajo neke čudne polivke oz. čudn, za moje pojme, zanič sir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gorenjskem daleč najboljša tista z zrnjem Pod Velbami oz. neki tazga (v eni vas med Lescami in Vrbnjem), v ljubljani pa prisegam od pomladi do jeseni na Trnovski zvon (s svežimi jurčki, ali pa pica zvonček s svežo papriko), ali pa kr na eno mehiško v Brazzeri, ki je sicer bolj podn od lokala, ampak pica s pikantno klobaso in koruzicami je pa super.

Sovražim pa, če so na pici kaki morski sadeži, ker so preblagega okusa in nanjo res ne sodijo. Aja, najboljši trik na pici se mi zdi prekajen oz. nasoljen losos in kaviar ter kisla smetana, na tisto s pršutom pa močno paše tržaška omaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, najboljši trik na pici se mi zdi prekajen oz. nasoljen losos in kaviar ter kisla smetana, na tisto s pršutom pa močno paše tržaška omaka.

Take eksotike pa nikoli nisem poskusal. Ce si vsaj priblizno ne predstavljam kaj bom dobil raje ne narocim, mi mora zadevo kdo prej priporociti :) Bom ob priliki res preveril. Glede prsuta in trzaske omake imas pa zelo prav - v Piazi imajo tako kombinacijo in je :notworthy: Neugodno je ce prides s punco, potem pa cesen ... (vsaj ves ce te ima res rada :devil: :naughty: :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle vidim - se kaviar? :huh: Ajej - saj verjamem da je dobro, ce imas rad kaviar, ampak kaj ima vse to se s pizzo skupnega? Testo spodaj, kajne? ;) Lej kaksne pizze imajo na japonskem - Japanese Pizza Page

Lahko da sem konzervativen ali pa brez domisljije, ampak jem pizze ki so vsaj priblizno take, kot ta italijanska narodna jed sploh je. No ja - bom kdaj prekinil navado in poskusil tvojo kombinacijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem imel priliko jest v Kavalu, misl'm ogabno do podna....mezga se je po pici prelivala, in če bi jo nagnil, bi ostalo le testo in par tiniwini koščkov sira

mogoče so se že kej popravli ampak dvomim, ker to je kao neka fensi gostilna, kjer je zgleda pomembna cena in ne hrana :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljšo pico v litiji, ugotovljeno po mnogih preizkušanjih in primerjanjih, ima kovač :OK:

Drugače pa jst prisegam na navadno pico s koruzo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da sem konzervativen ali pa brez domisljije, ampak jem pizze ki so vsaj priblizno take, kot ta italijanska narodna jed sploh je. No ja - bom kdaj prekinil navado in poskusil tvojo kombinacijo ;)

Da si nauš kaj nardil... ti kr lepo jej šunka + paradajz + sir + gljive + origami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubljani mi je všeč pica v piceriji Tunel, ali pa pri Tramvaju je bila včasih nekaj posebnega.....drugače pa v istri natančneje v Poreču(Turistično naselje Špadiči) picerija Palma 5...tam je zakon pica iz krušne peči.....pa v Ljibljani ob Ljubljanici desno od Prešerca je picerija mislim da Ljubljanski Dvor ali nekaj tekega...tam je tudi fina.... :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja najraj pa popapcam klasično s čebulo in fajn popoprano :rolleyes: ...pa še kako kraljevsko solatico zravn, sam pol je tega za dva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pic pojem ogromno in probavam vsesorte razen klasik in margerit.

PO MOJEM JE Zakon Picerija Laterna na Viču in to pice ,,gozd in morje,, , ,,laterna,, , ,,mornarska,, , italjanska,,( tud solate majo dobre)

Pic. Trta na Prulah pice dobre sam čakaš tudi več kot 45min kelnar se pa pogovarja s tabo kot, da se poznata od malega: (,,dej stara ne me zajbavat sej ne čakaš več kot pol ure,,).

Julči - če bi radi malo plačali in imate radi debel testo.

Na Vrhniki Simon (tržaška al pa morska)

Novigrad-picerija Diablo.

Najbolj neokusno morsko pico (in tudi klasika ni nič posebnega) sem jedla v Azurju--res bljak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj neokusno morsko pico (in tudi klasika ni nič posebnega) sem jedla v Azurju--res bljak.

Hvala za opozorilo - Azur je blizu moje sluzbe in dostikrat pomislim na to da bi "za spremembo" tja sel na pizzo. Bo kar Krona, vsaj vem da so dobre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo - Azur je blizu moje sluzbe in dostikrat pomislim na to da bi "za spremembo" tja sel na pizzo. Bo kar Krona, vsaj vem da so dobre ;)

Cyc, marsikdo zelo hvali Azur... Najbolje je, da greš sam probat, in si ustvariš _mnenje_...

sam ti povem,da so pizze tam zelo okej, sploh klasična s pršutom in tržaško. Je pa problem, k sem enkrat v solati našel fliko sira z neke bivše pizze... :( :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Pohvalim tudi pizzo Julči - Da te kap :)

kajti takih dimenzij pizze ni nikjer. pa še dost prebavljiva je, sploh, če jo ješ v družbi motosvetovcev v OLP-ju :D

"Halo, Julči? Jaz bom eno Da te kap, kolega pa bo eno Da te kap z gobicami :D "

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti povem,da so pizze tam zelo okej, sploh klasična s pršutom in tržaško.

Hmm zdaj se mi je pa zalustalo po taki pizzi ... sploh ce skusam odmisliti stavek ki je sledil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša pica za moje pojme je v:

- najbližje - pizzerija Sončnica v naši vasi ;)

- malo bolj oddaljena - pizzerija Garaža v Lj

- za enkrat najbolj oddaljena - pizzerija Tony v Vodicah pri Šibeniku... mljask... :hmm: bo treba v začetku maja 2004 malo tja na pico skočit

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!