Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

Picerija in gostilna Kolesar Dolenje Sušice pri Dolenjskih Toplicah.(pol kmečke in pol morske iz krušne peči)

mljac,mljac, :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nona v Hrastovcu pred Lenartom :OK:

So se malo poslabšali, ali pa je pek na dan mojega obiska imel slab dan?

In, če konzumiram pico, je to ponavadi s tuno in morskimi sadeži. Za spremembo, pa še s pršutom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem sta pa obe slabi oz. nič posebnega. Ona (na škofljici) se je pa tudi zelo poslabšala :BUA:

V tejle piceriji Ona imajo 2 prestavi : Počas in še bolj počas. Nazadnj ko sm bla tm sem čakala 1 uro, da sem dobila tisto pico :angry2: . Pri njih se tut rado zgodi, da dobiš pokvarjen jagodni sok :angry2: :angry2: ! Obup :blink:

Drgač pa, meni najljubša picerija --> AZUR na Viču :wub: . Osebje je super,prijazno in večino časa dobre volje :) . Pice pa so njam,njam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BC pa pomoje se pa kvaliteta ni spremenila no. Pa sm že kr neki pic pojedu tm. Mogoče ti je Javornik mlajši peku pa je mal drgačno naredu.
tudi jaz sem od odprtja One do danes, pojedel že zelo veliko njihovih pic :) in na žalost se je (po mojem mnenju) Javornik poslabšal, poleg tega pa zadnje čase vedno, ko sem tam peče Javornik ml., ki pa itak nikoli ni bil dober...

pa še pica v Oni je pol manjša od pice npr. v Trnovskem zvonu, cene pa niso pol nižje :grrr

V tejle piceriji Ona imajo 2 prestavi : Počas in še bolj počas. Nazadnj ko sm bla tm sem čakala 1 uro, da sem dobila tisto pico :angry2: . Pri njih se tut rado zgodi, da dobiš pokvarjen jagodni sok
to je tudi res, so cepljeni proti hitrosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BC pa pomoje se pa kvaliteta ni spremenila no. Pa sm že kr neki pic pojedu tm. Mogoče ti je Javornik mlajši peku pa je mal drgačno naredu.

Tist Javornik mi je teknil. A sem placal? Nisem. Ker me ni niti vprasal, kaj hocem. Izgleda moram malo vec pozoronosti umeriti tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Javornik ti ni mogel teknit, ker sem ga videl pred kratkim. razen če si katerega drugega Javornika snedel :hmm:

nič čudnega, da nisi plačal, saj Javornikov ni na ceniku, ti niti ne more dat računa - če ne dobiš računa ti ni treba plačat...

ko boš naslednjič tam poklič, dobiš pivo, pa mogoče te prepričam da probaš pico, namest Javornika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

najboljše pice so 1. nekje v bohinju, nevem točno kje pa kera je bla (v neki majhni vasici) :blush:

2.picerija Gorenc iz kranja (zlato polje) :OK:

3.picerija Botana, Lahovče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončnica Šmarje-sap :OK:

Ka pa ti na naših koncih delaš :hmm:

Aja? Moram sprobat. :)

Če peče šef v Sončnici je ok, drugač pa bl švoh

Ona na Škoflci je hudo bolša od Sončnce, vsaj po mojem okusu.

Picerija ONA na Škofljici-fantastična pica, daleč okol Grosuplja najboljša!!!!

Če maš pa veze pa še tolk boljša! :OK:

Janko je car :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznate picerijo Hitri Gonzales .) :P

majo morske pice s postrvjo :P :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne ribo na pizzo

:worship: Maš res :OK:

:hmm: Sam dve stvari dišita po ribah :whistle: in pizza ni prva izmed njih :headbang: druga pa je tako ali tako riba :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

če boste kdaj v savinjskem koncu, toplo priporočam pizzeriji Necropolis v Šempetru in Verdi Verdi v Grižah, pizze 1A :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre zame: paparotti iz smeri domžal proti kamniku, tonač pod krvavcem :OK: :OK: najboljša pa je domača pizza od moje žene

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Postojni na letališču AVIA PUB,bogovske pice :grim

Pa v Minutki v Postojni tut :grim

No, tam nasploh vsa hrana odlična :OK:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!