Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

Halo Katra ... Maestral + Jajce + Kapre ...

Pizerija Murgle ... Capricosa + Jajce + Kapre ...

Kaval ... ne vem kera + Jajce + Kapre ...

Piazza ... puranja + Jajce + Kapre ...

TOP MODEL PIZZE za mene je pa

Pod Lipo ... Lovska + Jajce + Kapre - gobe ...

a ste opazili kakšen vzorec ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pizza je kar popularna jed pri meni, bil sem v kar nekaj pizzerijah v njeni domovini in sem bil razen v eni vedno razočaran, in ta dobra je v Torinu, lastnik je Maradona in imenuje se Fratelli la koca, upam da sem pravilno napisal.

No povod, da sem odprl to temo je to, da je pri nas ogromno pizzerij in mnogo je odličnih, katera je za vas res najboljša ! In prosim naj se tisti, ki jim pizza in Italija ne diši vzdržijo komentarjev!

No katera bo ?

:hmm: mogoče bi se kdaj motosvetovci kje tam tudi dobili, ker ob pizzi paše tudi pivo in tudi kakšno pametno bi lahko rekli, kaj pravite ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša pizzeria v kateri sem kdajkoli je pravgotovo "La piaza" za bežigradom. Delajo zelo dobre pice po ugodnih cenah in pa dodatkov je veliko na izbiro pa še poceni so. Da ne govorim o samem vzdušju v piceriji. Priporočam!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB pizzeriji Vivaldi (na Taboru) in Mlada Lipa.

da. in pa Lipnik v Smarju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija EMA v Srednji vasi v Bohinju :OK: :OK:

Če se bo kdo vozil tam okoli, toplo priporočam, dobro, veliko, poceni...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja na Uncu v portusu je tud kr dobra,samo pozor če se že boste ustavili tam predlagam, da en sam ne naroči pice, ker jo bo težko pojel,baje da so največje pice v sloveniji tako da eno pojesta dva ali pa trije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

nekaj je že omenjenih, dodal bi še:

- odlična pizzerija Bocaccio v Šentjakobu (LJ, blizu odcepa za Litijo na obvoznici), a ne preveč poceni, špica je pizza Aida; dobre in poceni + hitra postrežba pri Jurmanu u Fužinama (LJ)

na poti:

- za tiste ki se potikate po Dolomitih priporočam odlično pizzerijo/špagetarijo ob glavni cesti v Canazeiju (blizu odcepa za Passo Pordoi); imena se žal ne spomnim, a zadeva je v kleti, nagačene živali pri vhodu... bonus: ful huda kelnarca :OK:

- Motel 2000, ob cesti Sondrio - odcep za Passo di Gavia; ugodno in ful simpatična prenočišča, odlične pizze, bonus: po mojih izkušnjah edini Italijani ki vedo kaj je veliko pivo (birra grande - 1l :OK: )

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja mogoče pa se je personal kej zamenjal al pa so spremenili vrsto sira :hmm:

Mogoče si bila lih takrat, ko so imeli "problem s sirom". Od sira je ful odvisn okus pizze. Po kritikah je gazda sir zamenjal....

Osebno sem zelo občutljiv na okus pizze, vendar mi je tukaj :OK:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Brežicah......pizzeria Italia.. :OK:

Ja dobra...

Na Ptuju - v hotelu Petovia (Pirrulz pobuni se)

Pri Izoli - Kanava

V Ljubljani - Luigi, Azur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krištof - Logatec (morska), BTC Kratochwil isto morska (pa en temen pir zdravn) :OK:

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Santa Lucija v Luciji

Rustika v Luciji

Rustika v Kopru

Azur v Ljubljani

Apači bar v Slovenj Gradcu

Andy v Zambratiji pri Umagu

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!