Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

Picerija Gorenc v Kranju, tam majo zame najboljše pice :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jedel v piceriji Gorenc na gorenjskem. Pa kaj niso normalni. Sem komaj 3/4 pizze zmazu, pa so mi še krof šenkali :wacko:

Drugače kar dobre pizze :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame odlične pizze - pa tudi druge jedi penzion - picerija Kračun LOČE. (v smeri Slovenjske Konjice - Poljčane, skoraj na 1/2 poti )

Lp,

Z

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Imel sem sledečo, zelo neprijetno izkušnjo z gostilno in pizzerijo Bolero iz Naklega. S punco sva z motorjem prišla v omenjeno gostilno nekaj pojesti. Bila je dokaj zasedena a sva našla prosto mizo. Takoj ko sva se hotela usesti je do naju pristopil natakar in nama dejal, da neki gosti čakajo na mizo še izpred najinega prihoda. Brez problema sva se odmaknila in se usedla v barski del, kjer naj bi počakala na prosto mizo. Naročila sva pijačo in natakarici naročila naj naju obvestijo, ko bo prosta miza, da naročiva še hrano. Vmes so prišle tri punce, se vsedle za pravkar prosto mizo v predelu, kjer strežejo hrano. Čakal sem na natakarja, da jih opozori in naju obvesti o prosti mizi. Vendar do tega ni prišlo. Natakar je prišel do mize, pospravil mizo in sprejel naročilo brez besed. Šel sem do natakarja in zahteval pritožno knjigo in natakar me je vprašal v čem je problem. Razložil sem mu situacijo. Jaz sem njega vikal on je mene tikal. Arogantno mi je odgovoril, da oni ne potrebujejo pritožne knjige, ker če pogledam okoli lahko opazim da imajo polno. Potem mi je rekel : »Če ti kaj ni všeč lahko kar greš!« Rekel sem mu, da s takim odnosom dolgo ne bodo imeli več polno. On pa se je samo smejal. Ljudje okoli so samo z začudenjem opazovali dogajanje. Do tedaj sem tja večkrat pripeljal poslovne partnerje na kosilo, od sedaj jih ne bom nikoli več! Problem ni v tem, da je potrebno počakati, ker se to normalno dogaja v boljših lokalih. Lahko bi priznali svojo napako in se mi skušali vsaj opravičiti, ne pa me zaničljivo odpraviti, kot da sem nič. Ko sem v obleki so osladno prijazni, ko pa prideš malo bolj športno (motoristično) napravljen pa popolnoma drug obraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klementina pri Škofji Loki - odlične pizze :worship: plus zelo dobra postrežba s krasnim vrtom. Ob nedeljah je težko dobiti mizo

Imel sem sledečo, zelo neprijetno izkušnjo z gostilno in pizzerijo Bolero iz Naklega. S punco sva z motorjem prišla v omenjeno gostilno nekaj pojesti. Bila je dokaj zasedena a sva našla prosto mizo. Takoj ko sva se hotela usesti je do naju pristopil natakar in nama dejal, da neki gosti čakajo na mizo še izpred najinega prihoda. Brez problema sva se odmaknila in se usedla v barski del, kjer naj bi počakala na prosto mizo. Naročila sva pijačo in natakarici naročila naj naju obvestijo, ko bo prosta miza, da naročiva še hrano. Vmes so prišle tri punce, se vsedle za pravkar prosto mizo v predelu, kjer strežejo hrano. Čakal sem na natakarja, da jih opozori in naju obvesti o prosti mizi. Vendar do tega ni prišlo. Natakar je prišel do mize, pospravil mizo in sprejel naročilo brez besed. Šel sem do natakarja in zahteval pritožno knjigo in natakar me je vprašal v čem je problem. Razložil sem mu situacijo. Jaz sem njega vikal on je mene tikal. Arogantno mi je odgovoril, da oni ne potrebujejo pritožne knjige, ker če pogledam okoli lahko opazim da imajo polno. Potem mi je rekel : »Če ti kaj ni všeč lahko kar greš!« Rekel sem mu, da s takim odnosom dolgo ne bodo imeli več polno. On pa se je samo smejal. Ljudje okoli so samo z začudenjem opazovali dogajanje. Do tedaj sem tja večkrat pripeljal poslovne partnerje na kosilo, od sedaj jih ne bom nikoli več! Problem ni v tem, da je potrebno počakati, ker se to normalno dogaja v boljših lokalih. Lahko bi priznali svojo napako in se mi skušali vsaj opravičiti, ne pa me zaničljivo odpraviti, kot da sem nič. Ko sem v obleki so osladno prijazni, ko pa prideš malo bolj športno (motoristično) napravljen pa popolnoma drug obraz.

tale bolero je pa itak "fabrka". Gužva non stop hrana pa obupna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase nekoliko manj konzumiram pizze, vseeno pa moram pohvaliti naslednje:

- pizzeria na letališču v Ajdovščini

- pizzeria Fontana v krškem

- pizzeria naTeharjah pri Celju; se ne spomnim imena

- pizzeria-gostilna Rupar Prevalje

- pizzeria Apači v Slovenj Gradcu

in še nekaj podobnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse povsod se da dobiti dobre pice, vendar takšno kot imamo v Pizzerji Louigi v Kočevju pa ni nikjer (nartabulša) :OK:

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se boste peljali v Dolomite in boste lačni na Passo di Costalunga (od Passo Pordoi proti Bolzanu):

v Hotel Restaurant Bar Pizzeria Rosengarten imajo odlične pizze in prijazno osebje, ki govori slovensko.

Web: www.rosengartenhotel.it

post-9696-1217112556_thumb.jpg post-9696-1217112599_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gušt v Izoli, najboljšejše zelenjavne pice; sveža zelenjava in ne un zmrznen brokoli pa korenček (bljak) in super testo....tanko in hrustljavo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija Italia v Brežicah, pa Špageterija in Pizzerija Cona v Kočevju in Pizzerija Totalka v Novem mestu so The Best.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija čuk v postojni :D Nism še bolše pice jedu :worship: Priporočam pico losos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija čuk v postojni :D Nism še bolše pice jedu :worship: Priporočam pico losos

aha pr Čuku so kr dobre ja.. sm jih skos jedu ko sm biu na basket campu :D

v Špici v Laškem so tut zlo dobre.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na področju Ljubljane zelo dobre pice v Azur-ju in Trti(v centru). Osebno najboljša pica v slo pa v Kavalu(z jelenjo salamo in jurčki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerije :) ja ja ene dvej dobri pa res poznam.

Postojna - Picerija Bar Beker / Studenec 4, 6230 Postojna

Izola - Picerija Gušt / Drevored 1. Maja 5, 6310 Izola - Isola

Šempeter - Gostilna in picerija Šentpeter / Šentpeter 10, 8222 Otočec

Tak nekak :D , dober tek .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerije :) ja ja ene dvej dobri pa res poznam.

Postojna - Picerija Bar Beker / Studenec 4, 6230 Postojna

Izola - Picerija Gušt / Drevored 1. Maja 5, 6310 Izola - Isola

Šempeter - Gostilna in picerija Šentpeter / Šentpeter 10, 8222 Otočec

Tak nekak :D , dober tek .)

To so tri, Einstein.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojojoj smo nek pikolovski, pač sm se še eno pol spomnu pa pozabu popravit. Sploh pa se u Lwki* fraza ''ene dvej'' ne jemlje dobesedno, ampak je mišljena kot ene par oz. enih par.

* Lwka (Loka) - zemljepisno ime, ki označuje manjši zaselek med Pasjimi hišami in Smrekcami (vse skupaj najdete v občini Postojna)

Tako da boš lažje spau danes :rolleyes: .

Če ne druzga bi lahk usaj eno fajn picerijo omenu, če si si že tolk cajta uzel da si se spravu pisat. Sej mord pa si jo, cele teme nisem bral tak da mord se tud malenkost motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!