Skoči na vsebino

Ice road racing za skuterje


SideWinder SR

Priporočene objave

To bi jih pomoje mogu sam nrdit. Jes sm ze razmislov da bi šravbe not nekak zasravbov :hmm: neki bi ze zmutiv :D Samo problem je k je to pol samo za na sneg ane...in pol k je cesta ze mal splužena se z takmu tut slucajn neb mogu vec vozt, pol bi pa mogu skos gume menat pa gor pa dol dajat :hmm: to se mi pa glih ne lub :) Pr ns je preslaba zima da bi se splačal s tem ubadat pomoje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr Zupinu so vcasih prodajal spajkice, zdej ne vem ce jih se... ...sam mislim, da ne za skuterje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takole skutersko gumo je pa pomoje treba najprej u Merkur al pa kakšno podobno štacuno k ma rostfrej šravbe, poj pa še h enmu drejarju, da jh ušpič, poj se pa spravš na eno staro znucano a še zdravo gumo, poj pa nabijaš skoz pa šravbaš dokler okol ne prideš :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja delajo to moji frendi iz Rudnka iz avtomatikom :wacko: ...budale imajo avtomatika že zrelga za na odpad pa so mu v gume mejhne žebličke iz nasprotne strani not zabil pa so se fural po bohvečem :wacko: :blink: :wacko:

Sej menda gre u izi...bol pa kot iz navadno gumo.

Jst sm pa tud to razmišlu k bom zdej nove gume za moj motorčič nabavu pa bom meu te odveč sam mi je motor predragocen da se pol kej zgodi pa gre motor u k****. :BUA: :BUA: :BUA:

Bi pa probu če bi meu kšn star motor pa namsto da ga na odpad odpelm bi se mal poigrou z njem :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takole skutersko gumo je pa pomoje treba najprej u Merkur al pa kakšno podobno štacuno k ma rostfrej šravbe, poj pa še h enmu drejarju, da jh ušpič, poj se pa spravš na eno staro znucano a še zdravo gumo, poj pa nabijaš skoz pa šravbaš dokler okol ne prideš:

Taka guma je dobra za na led. Švedi in finci pa gumo navrtajo do globine profila in vanjo nastrelajo take spajke, kot se uporabljajo za avtomobilske gume. Ti spajki niso ušpičeni in gledajo iz gume le okoli 2-3 mm. S takimi gumami se potem vozijo po snegu. Da se sicer pelat tudi po asfaltu, vendar spajki radi popadajo ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je moj prijatl mel na apnki alni ko se je po sngu vozo :) Kupo je M6 sraufe jih zbruso na spic v kumo lukne zvrtal zkozi sraufe pa matico gor pa je blo to to :) Od znotraj pa je dal neki stari zlauh od motorja pa z smolo na robih zalil pa je delalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne vem če so mel navadne kramprce gor :hmm: varetn so doma nrdil kšne šravbe u stago gumo :) k če bi ti z navadnam gumam smučrja zad vleku bi te na vsakem najmanšem zavoju smučar po tleh vrgu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tole po bledu pa nebi blo slabo...sam matr bi je*u ledu če bi se mi udru pa bi z motorjm ured not letu :BUA: :BUA: :BUA:

Sam ob robu bi pa probu...takoj :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn kilometr od moje bajte je pa en močvirje tko ene 50m širok pa ene 200m dovg pa poj če bo kej velik dežja se voda not nabere pa zmrzne :naughty: se bom šu prov mav afnt če bo kej zmrznlo letos pa če se ti udere je itak največ 1m globok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj se je dober po ledu furat :devil: sam morš pa ornk pazt da se ti led ne vdre :BUA: hja 1m se ne sliš velik sam motor ti loh vstane v močvirju not :cry: če je sam 1dm vode čez :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn kilometr od moje bajte je pa en močvirje tko ene 50m širok pa ene 200m dovg pa poj če bo kej velik dežja se voda not nabere pa zmrzne :naughty: se bom šu prov mav afnt če bo kej zmrznlo letos pa če se ti udere je itak največ 1m globok :OK:

Ja probi že,sej bom jst tud k mam eno močvaro bliz,sam useen pazi k tud če maš(mava :OK: )enduro je useen 1 metr lahko preveč k ga pol vn neboš dubu pa si u riti :BUA: ...pa še če se pol na bok prevrnš k ti ravnotežja zmanka je že ceu motor u vod...pa si u p**** <_<

Jst bom šu če bo kej zmrznl sam bom pa šu čist ob robu pa pazu bom k strela k d bi dam pršu vs mokr pa blatn pa reku očitu d naj zakurbla Passata pa štrik uzame me direkt zadav pa za motorjm not vrže :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bom pa not ostov bom pa zavrtu mobitel

halo dedi zalavfej traktor pa prid z enmu štrikam :naughty:

Ja pa da padš še ti u vodo k ti kr ud enkat zmanka tal pod nugam...pol bo pa še mobi u vodo šu s tabo...pol pa sam motor u metrski vodi na tačko pa šetat do dedija <_< :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pomoje da neb lih na gobc padu u vodo :hmm: pa itak jakne ne prmoč u dežju se prav če bi se potopu tud neb u trenutku skos pršlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!