Skoči na vsebino

aprilia sr 125


romans1

Priporočene objave

proporocam, da se obrnes na SideWinderSR-a, on ma vsega boga porihtanga (kit 172 malossi, uplinjac, auspuh, itd.). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proporocam, da se obrnes na SideWinderSR-a, on ma vsega boga porihtanga (kit 172 malossi, uplinjac, auspuh, itd.). .)

Njega kontaktiraj pa ti bo ze znal povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovinči ZX, PGBG 25 + evo luftfilter, jermen, valjcki.............najcnej skoz prids, glede na performance.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovinči ZX, PGBG 25 + evo luftfilter, jermen, valjcki.............najcnej skoz prids, glede na performance.....

leo v vince zx ne paše original na sr-a.... ali u ing kartu su uzeti tega zx-a za runnerja 180 in ga malko pruredili (da cije ide okrog ventilatorja za hlađenja) in ga pripasali gor...

na tam runerju su imali ZX-a in variomat... scooter je kazal 140 po brzinomjeru... zanimljivo da je moj uz njega po brznomjeru išel 130 =)

gore su bili valjčki 7.2 g če se ne varam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo v vince zx ne paše original na sr-a.... ali u ing kartu su uzeti tega zx-a za runnerja 180 in ga malko pruredili (da cije ide okrog ventilatorja za hlađenja) in ga pripasali gor...

ja mas prov, to sm pozebu oment......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, zdej ko gledam tole SR-ko, zeleno gor, me ma da bi pri 16 stvar zamenjal za drugega sr-a ;D

čeprov bo najbrž pr men stala rs 125, če bo dovoljenje in $$$ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti povem da je sr 125 dober motor jst sem zadovoljen gre 100 do 105 kuker je vreme. problemov nobenih vec pa delam po 1500 kilometrov na mesec no sedaj jih malo manj zaradi vremen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst k sem se pelu cez tomacevo je tabla k ti kaze kolk vozes in mi je pokazala 60 kilometrov. moj pa tocno tolk tko da pejte si na tiste table zmert hitrost pol bos pa vodu kolk ti laze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da pejte si na tiste table zmert hitrost pol bos pa vodu kolk ti laze.

jst sm se na kopni zmeru una pa laže k hudič pelm se 50 po števc pa mi tabla napiše 60 enkrat 40 in enkrat 65 pa smo probal še z avtom pa drugimi motorji lih tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se na kopni zmeru una pa laže k hudič pelm se 50 po števc pa mi tabla napiše 60 enkrat 40 in enkrat 65 pa smo probal še z avtom pa drugimi motorji lih tko

sej pravem men una v tomacevem kaze skoz prov. bi blo pa skor neverjetno da bi cist tocno lagala obadva. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravem men una v tomacevem kaze skoz prov. bi blo pa skor neverjetno da bi cist tocno lagala obadva. :D

no mislu sm povedat da tabla na kopni laže ona je kr neki kaže pelš se isto za avtom avtu pokaže 50 men pa recimo 40 pa se peleva identično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti pa ne morem pomagat. no lahko pejt na tehnicnega pa naj ti ga da na valar pa bost tocno vidu kolk ti gre. sej si blizu interservisa pa pejt po soli . :rolleyes:

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bo pa kdo tocno vedu pa nej napise al ma blokade al jih nima. na aprilia servisu seveda pravjo da ne na drugem servisu pravjo no mogoce jo ma pa na spoju aupuha spet drugu pravjo da je avspuh ena cela blokada sam ta bo itak gor ustov. tko da nobeden ne ve natancno. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem čist točn mensezdi da jo ma

jest sem mel SR125 in sem 100% da nima. aprilia SR125 ima zracno hlajen motor (isti kot je na Typhoonu 125 za italijanski trg) - prakticno isto motor kt na runnerju sam da je zracno hlajen. vecina kosov je enaka, avspuh je enak (odvisno edino ce je verzija brez alpa z katalizatorjem). pa kit za runnerja 125/180 ti nebo pasal na aprilio ker ni vodno hlajena btw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!