Skoči na vsebino

KAM IZGINE OBJAVA?


Priporočene objave

A te lahko Honda toži ker si kupil Yamaho?

dobra primerjava, ni kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri smo na foromu kratek čas in nevemo kaj je kdo rekel, svetoval in ipd.Zato bi morali foromski policaji imeti malo razumevanja za nas, ki nismo vsega prečitali.Delamo pač tudi druge težave na foromu.Pa, če tudi smo navadni forumski srtniki naj imamo pravico nekomu kaj svetovati ali predlagati, čeprav je kdo že omenil temo pred nekaj leti.Hvala za razumevanje. Lp

Ps. Pa da mi nebo spet kdo rekel naj se žalim na sončno..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bi morali foromski policaji imeti malo razumevanja za nas, ki nismo vsega prečitali.

Saj ga imamo. Samo objavo izbrišemo in včasih tudi po PM opozorimo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave,

včasih pa lahko množica enakih mnenj tudi nekaj pripomore k teži takšnega mnenja ... a ne ... :)

Ja, in ce bi natancno prebral moj primer, bi videl, da sem napisal primer tako, da naslednji post ne ponuja nobene dodatne informacije. Ce bi bil prvi post - kupi CBR 900 in drugi Tudi jaz mislim, da je CBR 900 dobra odlocitev, ju ne bi zradiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri smo na foromu kratek čas in nevemo kaj je kdo rekel, svetoval in ipd.Zato bi morali foromski policaji imeti malo razumevanja za nas, ki nismo vsega prečitali.Delamo pač tudi druge težave na foromu.Pa, če tudi smo navadni forumski srtniki naj imamo pravico nekomu kaj svetovati ali predlagati, čeprav je kdo že omenil temo pred nekaj leti.Hvala za razumevanje. Lp

Ps. Pa da mi nebo spet kdo rekel naj se žalim na sončno..........

In ce prides v novo druzbo moras tudi malo pocakat, da vidis kaj jim je vsec in kaj odobravajo in kaj ne. Isto je na forumu. Nepoznavanje pravil ni izgovor za to, da jih lahko krsis, ampak je razlog, da si bolj previden. (v nasprotnem primeru je to tko kot da bi rekel res je, gospod sodnik, da sem ubil tisto starko, ampak nisem vedel, da je to z zakonom prepovedano. Pa se nov sem. Ne boste me zdej kaznoval, no.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod sodnik, da sem ubil tisto starko, ampak nisem vedel, da je to z zakonom prepovedano. Pa se nov sem. Ne boste me zdej kaznoval, no.)

Da, ne bom koga ubil, bom odslej samo čital in pošiljal PM :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod sodnik, da sem ubil tisto starko, ampak nisem vedel, da je to z zakonom prepovedano. Pa se nov sem. Ne boste me zdej kaznoval, no.)

Da, ne bom koga ubil, bom odslej samo čital in pošiljal PM :fight2:

Prav, ce je to vse kar si razumel iz mojega posta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in ce bi natancno prebral moj primer, bi videl, da sem napisal primer tako, da naslednji post ne ponuja nobene dodatne informacije. Ce bi bil prvi post - kupi CBR 900 in drugi Tudi jaz mislim, da je CBR 900 dobra odlocitev, ju ne bi zradiral.

saj vem, zato pa nisem citiral tvojega primera, ampak podal svojo ugotovitev ... če pa moderiraš tako kot praviš, potem pa kapo dol ... :notworthy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Enkrat davno, ampak res davno, se mi zdi,....

Mi je objavo muca popapala.

Ka se sekiraš meni je danes popapala 2 :( . Ampak zakaj, pa mi ni znano in mi verjetno tudi nikoli ne bo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ne se sekirat Yamahca moja ... men so zbrisal kr nekaj objav .. pa kaj čm ...če napišeš kar je kakšnemu moderatorju ni všeč .. verjetno zbrišejo ... ajde navalite .. pa še to zbrište.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ne se sekirat Yamahca moja ... men so zbrisal kr nekaj objav .. pa kaj čm ...če napišeš kar je kakšnemu moderatorju ni všeč .. verjetno zbrišejo ... ajde navalite .. pa še to zbrište.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Zgleda da bo najboljše če več sploh ne piševa v tem forumu. Kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo najboljše če več sploh ne piševa v tem forumu. Kaj praviš?

:topic: zgleda da bo treba res samo brat kaj drugi pišejo ... svoje naj si pa vsak misli :lol1:

al pa samo kimat kar drugi rečejo ???

:grim :grim :grim :grim

:grim :grim :grim :grim

:grim :grim :grim :grim

k na kitajskem ... kar t'glavn reče vsi kimajo..

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: zgleda da bo treba res samo brat kaj drugi pišejo ... svoje naj si pa vsak misli :lol1:

al pa samo kimat kar drugi rečejo ???

:grim :grim :grim :grim

:grim :grim :grim :grim

:grim :grim :grim :grim

k na kitajskem ... kar t'glavn reče vsi kimajo..

:fight2:

Dober predlog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v smetnjak.

zaradi podvojenega posta, nabijanja ki nima veze s temo, napacne teme itd. itn.

in da najbolje bo, da kar gres, ker tukaj smo sami diktatorji in sploh ne pustimo nobenemu niti do besedice. :angry:

(ze spet ena taka :doze: :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v smetnjak.

zaradi podvojenega posta, nabijanja ki nima veze s temo, napacne teme itd. itn.

in da najbolje bo, da kar gres, ker tukaj smo sami diktatorji in sploh ne pustimo nobenemu niti do besedice. :angry:

(ze spet ena taka :doze: :BUA: )

In to so pol kolegi motoristi, niti z ženskami nevejo lepo okrog it :BUA: :BUA: :BUA:

Najboljše da zbrišeš še to :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to so pol kolegi motoristi, niti z ženskami nevejo lepo okrog it :BUA: :BUA: :BUA:

Najboljše da zbrišeš še to :angry:

Kolegica, kolega, whoever. Za vse velja forum-etiquete.

Pa ne bomo brisali tega tukaj, vse tvoje druge bedarije pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bomo brisali tega tukaj, vse tvoje druge bedarije pa.

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sta Ice in Noise povedala. Bolj kot se bomo drzali pravilnika, manj kot bomo nabijali, manj bo brisanja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in bolj pregleden bo forum. :)

Pa saj to si vsi želimo, a ne? Da najdete željene informacije čimprej, ne pa da se prebijate skozi goro postov, ki nimajo veze s temo.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in bolj pregleden bo forum.  :)

Alla

Se strinjam ... ne pa, če stopiš kakšnemu ki ureja forum na žulj, in si v bistvu tistega pogovora, te zbriše ker mu ne daš za prav ???

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno?

Dvomim, da te kateri moderator briše(m) samo zato, ker bi mu (si mi) stopil na žulj. :)

Je pa dejstvo, da je presoja, kaj paše v neko temo in kaj ne, pač subjektivna in zaradi tega ni idelana.

Ampak kaj pa idealno? ;)

Alla B)

P.S. Zakaj pa moderatorji nekaj brišejo, ti pa niso dolžni razlagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!