Skoči na vsebino

KAM IZGINE OBJAVA?


Priporočene objave

Če hoče kdo res doseči kak učinek, lahko graje naslovi na moderatorje ali administratorje preko PMja.. .tako so zadeve še najbolj učinkovite.

:hmm:

A se lahko zgodi, recimo v primeru malo bolj grobe graje, da tisti ki graja dobi pet dni moderated poste, al se mi je vse skup sanjal ? O:-)

Učinek sem pa dosegu, ni kaj. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Zakaj pa moderatorji nekaj brišejo, ti pa niso dolžni razlagat.

Niso dolžni razlagat, bi bilo pa kulturno.. če nekomu soliš pamet kaj je dobr oziroma ni, bi bilo kulturno da se mu objasni, da npr. to in to ni v skladu s splošnim kodeksom oziroma načeli tega in tega ... tok pismenosti pa verjetno premorejo (premorete).

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno?

Dvomim, da te kateri moderator briše(m) samo zato, ker bi mu (si mi) stopil na žulj. :)

Ne bi rad pogreval konkretnih primerov, ampak na žalost lahko rečem, da ima glede tega maus prav. (ne, nisi bila ti Alla) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat: ko ste se prijavili na forum ste se strinjali z nekimi pravili.

Alla  B)

:BUA: :BUA:

zelo demokratičen odgovor !!!!

moji posti so bili zbrisani, čeprav nisem nikogar žalil, niso se podvajali ..ampak nekomu se je zdelo da ta kurac od mausa nima pravice razglabljat, kao sj nima pojma ... vsi ostali smo glupi ...

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

A se lahko zgodi, recimo v primeru malo bolj grobe graje, da tisti ki graja dobi pet dni moderated poste, al se mi je vse skup sanjal ? O:-)

Učinek sem pa dosegu, ni kaj. :devil:

yep, cisto mozno. hoces reprizo?

mogoce naredim tvojo "malce grobo" grajo javno? da lahko se ostali sodijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso dolžni razlagat, bi bilo pa kulturno.. če nekomu soliš pamet kaj je dobr oziroma ni, bi bilo kulturno da se mu objasni, da npr. to in to ni v skladu s splošnim kodeksom oziroma načeli tega in tega ... tok pismenosti pa verjetno premorejo (premorete).

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

ko ze govoris o pismenosti: hint

vse je dvosmerna cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad pogreval konkretnih primerov, ampak na žalost lahko rečem, da ima glede tega maus prav. (ne, nisi bila ti Alla) ;)

motomaniac, ce si ze ravno tako huda faca pa se zraven povej, da sem to bil jaz in potem se nastej razloge zakaj so ti bili doticni posti zbrisani in v katerem kontekstu. ampak to seveda ni relevantno, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA:

zelo demokratičen odgovor !!!!

moji posti so bili zbrisani, čeprav nisem nikogar žalil, niso se podvajali ..ampak nekomu se je zdelo da ta kurac od mausa nima pravice razglabljat, kao sj nima pojma ... vsi ostali smo glupi ...

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Zdaj pa dovolj, kot je rekel Noise. A je res potrebno, da vedno eni in isti vsake toliko časa pogrevate ene in iste teme.

In nikar o demokraciji, ker nekateri pojma nimate kaj je demokracija. Me prav zanima koliko "demokracije" lahko zganjate tam kjer delate. Me prav zanima, kako solite pamet svojemu direktorju in tako naprej.

Če že želite zganjati demokracijo ustanovite svojo politično stranko ali pa se kateri pridružite in nato se pustite izvoliti v parlament in nato tam po mili voljo zganjajte demokracijo kolikor hočete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dovolj, je dovolj.. potem mi ni treba reč dovolj, pol me pa še spluvat, koliko demokracije imam jaz v službi itd itd itd...

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

nimam pravice nč pokritizirat, to mi je jasno, nj bom tiho in berem druge, ki imajo to pravico ...hahaha

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nikar o demokraciji, ker nekateri pojma nimate kaj je demokracija.

Pa še to pol bom pa utihnil ... pa tudi če za zmeraj. :xx: :xx:

Ne vem če si ravno ti kompetenten mene ocenjevati, če imam kaj pojma o tem, kaj je demokracija.

Nekaj doktorjev s področja prava in uprave so ocenili, da o tem imam nekaj pojma in sicer s povprečno oceno osem (8).

Da bo pa tebi jasno, bo dovolj da pogledaš v slovar slovenskega knjižnega jezika kjer med drugimi pravi tudi to :

demokracija -e ž (i)

načelo enakopravnosti pri odločanju v življenju kakega kolektiva: v podjetju se je uveljavila demokracija / ravnali so po načelu demokracije

zdj sm pa res zaključil !!!!

grem u ilegalo

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to pol bom pa utihnil ... pa tudi če za zmeraj. :xx:  :xx:

Ne vem če si ravno ti kompetenten mene ocenjevati, če imam kaj pojma o tem, kaj je demokracija.

Nekaj doktorjev s področja prava in uprave so ocenili, da o tem imam nekaj pojma in sicer s povprečno oceno osem (8).

Da bo pa tebi jasno, bo dovolj da pogledaš v slovar slovenskega knjižnega jezika kjer med drugimi pravi tudi to :

demokracija -e ž (i)

načelo enakopravnosti pri odločanju v življenju kakega kolektiva: v podjetju se je uveljavila demokracija / ravnali so po načelu demokracije

zdj sm pa res zaključil !!!!

grem u ilegalo

:ph34r:

Preberi si svoje histerične izpade in boš videl, da se da prav lepo oceniti, da nimaš pojma kaj pomeni demokracija oz. nisi dorasel pomenu besede demokracija. Pa še masko si bom nadel (tako kot pseudonim na forumu) da me ne bo kdo prepoznal.

Če si se napiflal nekaj knjig na pamet še ne pomeni, da razumeš njihovo vsebino, ker če bi jo razumel, bi verjetno dobil oceno 10. In s spodnjim odgovorom si to tudi dokazal, da dejansko nimaš pojma kaj in o čem govoriš, ko citiraš pomen besede "demokracija" iz SSKJ in le-to poskušaš aplicirati na privatno lastnino, kar motosvet tudi je in zahtevaš, da dovolimu vsakomur, ki ima vsaj pet minut časa, da dela na forumu kar hoče.

P.S.

Torej, pridem jutri na tvoje dvorišče in ti ga preorjem. Saj to je demokracija po tvoje, da lahko počnem karkoli, kjerkoli in kadarkoli, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ste pa koncert Parnega valka zbrisal, Siddarte pa ne? :angry:

:lol1: ti ne razumeš kaj je demokracija ... men so objasnili ... mogoče bodo tebi tudi ..

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak iz foruma pa nas tudi ni treba takoj poditi  :rolleyes:

Saj vas nihče ne podi stran. Nasprotno, več kot dobrodošli ste.

Samo na forumu nočemo anarhije. In debat o dejanjih moderatorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ti ne razumeš kaj je demokracija ... men so objasnili ... mogoče bodo tebi tudi ..

:ph34r:

Še enkrat, zopet si dokazal, da nimaš pojma o demokraciji. Če je za tebe demokracija to, da lahko vsakdo oglašuje komercialne zadeve na forumu, ki ga mora nekdo plačevati iz lastnega žepa, da je forum sploh lahko na internetu, potem si še bolj zmeden kot sem mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!