Skoči na vsebino

Ljubezen, partnerstvo in zaupanje


Zok

Priporočene objave

Zok, po vsem tem nakladanju - pomojem si gej.

...svasta... ...vsak dan neki novga... :blink:

Ad1

Raje razpravljaš o ženskah, kot pa se jih lotevaš

ja logicno da se ne bom lotu kake druge punce kadar mam eno k mi je fajn bit z njo!! a ti bi se je?? :blink:

Ad2

Vehementno trdiš, da žensk ne boš razumel - ziher tudi pojma nimaš kaj se plete v tvojem podstrešju

ka je tu gejevskega?? :blink: baje geji razumejo zenske, ce pa nimam pojma ka se plete v mojem podstresju - jebiga, sej ni prvic... :blink:

Ad3

kregaš se zaradi svojih in njenih prijateljev (moškega spola)...khm...

ja, in?? mi je pac dokurcilo, a hetericom nikol ne?? :hmm:

Ad4

Vsak zdrav in 100% moški je lahko ljubosumen na psa, na hladilnik, na njene želje po vožnji avtomobila - da bi bil ljubosumen na drugega tipa? Hej...na slabše gre vedno lahko vsak, ki se mu to zahoče, ve se kdo je potem na izgubi.

psa nimam, hladilnika se izogibam kolk je le mogoce, njenih zelj po voznji avtomobila (K SRECI!!) nisem zasledil, ljubosumen pa sem, ker pac nisem na njenem prvem mestu - a je tu kaj nenavadnega?? :blink:

Ad5

Če partnerka dejansko potrebuje še sekundarno moško osebo v življenju, pogosto navzočo - verjemi, da se sigurno ves čas ne pogovarjata... Zakaj le - za pogovor ima kolegice...

a reeeees... :D sam tega ji raj niti omenu nebi, k sma se glih v javnosti pogovarjala (kafic v planetu tus) - bogve kaka bi bla njena reakcija - pr puncah nikol ne ves... :wacko: poleg tega pa je un njen kulega skor ziher peder - nisem ga se videl s punco, hoce met 206 CCja, fukjen je na emmo pa evrovizijo, frizer je, pa takoj opazi kok je kdo oblecen(a), namazan(a), itd. 100% peder, ce mene vprasas!!

Ad6

Če se to zgodi z tvojim "prijateljem" - odjebi, nisi alfa samec v krdelu, nimaš zadost jajc (kar je iz postov razvidno), loti se šaha.

ma sm jih kr js odjebu. :angry: sah je pa dolgcas. <_<

Ad7

Iz vsega povzetega si idealen material za buzeranta. Aja...samo depresija te daje. Buzerantska je očitno težka, jebiga.

ka tocno je tuki buzerantskega?? :doze:

Ad8

Kupi akvarij, maltretiraj s pogledom glavnega ribona. Temu lahko pariraš.

u first! :)

mal čudno mate vi pošlihtane svoje punce ce vam tko najedajo....

...a he slucajno mozno, da so tok tečne zato, ker vi sami nimate nobene samoiniciative in zagona, pa ste zato preveč dolgočasni?

...mozno... :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...a he slucajno mozno, da so tok tečne zato, ker vi sami nimate nobene samoiniciative in zagona, pa ste zato preveč dolgočasni?

...mozno... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a he slucajno mozno, da so tok tečne zato, ker vi sami nimate nobene samoiniciative in zagona, pa ste zato preveč dolgočasni?

Al to pomen da smo edino moški tisti ki bi mogl imet vedno dobre ideje kam it in kaj počet da se nam nebi reklo da smo dolgočasni....

Mislm....kam to pelje....skoz se neki zahteva od nas...., poleg tega da mora idealn moški že kuhat, prat in pomivat mormo še dobr zaslužt in vsaj trikrat na leto svojo najdražjo peljat na dopust za najmanj 14 dni...ddddddddddddddddddd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al to pomen da smo edino moški tisti ki bi mogl imet vedno dobre ideje kam it in kaj počet da se nam nebi reklo da smo dolgočasni....

Mislm....kam to pelje....skoz se neki zahteva od nas...., poleg tega da mora idealn moški že kuhat, prat in pomivat mormo še dobr zaslužt in vsaj trikrat na leto svojo najdražjo peljat na dopust za najmanj 14 dni...ddddddddddddddddddd

:devil: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unih k jih ženske ne zanimajo al pa jih ne morjo/znajo uštimat pa se raj ekstremno motorjem posvečajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al to pomen da smo edino moški tisti ki bi mogl imet vedno dobre ideje kam it in kaj počet da se nam nebi reklo da smo dolgočasni....

Mislm....kam to pelje....skoz se neki zahteva od nas...., poleg tega da mora idealn moški že kuhat, prat in pomivat mormo še dobr zaslužt in vsaj trikrat na leto svojo najdražjo peljat na dopust za najmanj 14 dni...ddddddddddddddddddd

in pol folk sprasuje zkva ne razumem zensk... :lol1:

Vprašanje se pravilno glasi - kaj ženske zares hočejo. In ne poskušajte jih razumeti, saj niste njihove prijateljice. Ženske hočejo moškega in ne njihovih igrač in nadomestkov. Moški mislimo, da moramo hudo velik zaslužit, imet uber avto (in motor), namanj 20 cm dolgega .... Ženske pa hočejo samo moškega, ki jim diši in jih popedena, da so potem nekaj časa malce omotične. In ne zamenjujte vaše osnovne vloge potešiti fundamentalnih strasti ženske z likanjem, pranjem in kuhanjem.

Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Ženske pa hočejo samo moškega, ki jim diši in jih popedena, da so potem nekaj časa malce omotične...

A v Božička, pa Dedka Mraza tut verjameš? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je še premlad da bi razumel kaj hočemo me ženske od moškega :devil:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, a mormo tolk citirat? ;)

in pol folk sprasuje zkva ne razumem zensk... :lol1:

Vprašanje se pravilno glasi - kaj ženske zares hočejo. In ne poskušajte jih razumeti, saj niste njihove prijateljice. Ženske hočejo moškega in ne njihovih igrač in nadomestkov. Moški mislimo, da moramo hudo velik zaslužit, imet uber avto (in motor), namanj 20 cm dolgega .... Ženske pa hočejo samo moškega, ki jim diši in jih popedena, da so potem nekaj časa malce omotične. In ne zamenjujte vaše osnovne vloge potešiti fundamentalnih strasti ženske z likanjem, pranjem in kuhanjem.

Amen.

Zelo dobro opredeljeno. :notworthy:

@Gidl: Razkril si naso esenco - po dusi smo otroci, ki nam stalno nekej pridigajo. :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

That's the spirit :notworthy: :notworthy: :OK:

Če deklina ne ve kaj hoče jo je najbolš pustit na miru :wacko:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al to pomen da smo edino moški tisti ki bi mogl imet vedno dobre ideje kam it in kaj počet da se nam nebi reklo da smo dolgočasni....

Mislm....kam to pelje....skoz se neki zahteva od nas...., poleg tega da mora idealn moški že kuhat, prat in pomivat mormo še dobr zaslužt in vsaj trikrat na leto svojo najdražjo peljat na dopust za najmanj 14 dni...ddddddddddddddddddd

in pol folk sprasuje zkva ne razumem zensk... :lol1:

Vprašanje se pravilno glasi - kaj ženske zares hočejo. In ne poskušajte jih razumeti, saj niste njihove prijateljice. Ženske hočejo moškega in ne njihovih igrač in nadomestkov. Moški mislimo, da moramo hudo velik zaslužit, imet uber avto (in motor), namanj 20 cm dolgega .... Ženske pa hočejo samo moškega, ki jim diši in jih popedena, da so potem nekaj časa malce omotične. In ne zamenjujte vaše osnovne vloge potešiti fundamentalnih strasti ženske z likanjem, pranjem in kuhanjem.

Amen.

Se strinjam s teboj....ampak slej ko prej tud sam dobr popedenat ni več dovolj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je še premlad da bi razumel kaj hočemo me ženske od moškega :devil:

...hmmmm... :hmm: ...ti mas plazo na avatarju, pa Enojko v podpisu... ...je to to?? :lol1: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... to že vse mam, mam pa tud moškega, ki je dejansko uresničitev mojih sanj :P

Saj veš kaj pravijo... kdor čaka, dočaka!

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je še premlad da bi razumel kaj hočemo me ženske od moškega

____________________________________________

Mah... to že vse mam, mam pa tud moškega, ki je dejansko uresničitev mojih sanj :P

Saj veš kaj pravijo... kdor čaka, dočaka!

khm, se bojim, da smo vsi, neglede na leta, preveč butasti, da bi ženskam brali misli (torej kar hočete). če hočeš saj približno kaj dobit, predlagam, da za moškega (moške) napišeš zelo podroben priročnik z skicami in slikicami : "Kaj želi Kaiser od moškega!"

Skrajšano verzijo v debelini telefonskega imenika mu podari na prvem zmenku, če te bo res imel rad bo šel v knjižnico študirat celoten priročnik v dolžini enciklopedije Brittanica (jah pač rabimo res natančna navodila :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloooo piki to pa ne.... nobenih priročnikov. Kar dejte se mal trudit, sej se moj moški tud trudi :wub: .

Kam bi pa prišli, če bi za vsako stvar meli priročnike in navodila. Za ženske in moške ni navodil... :kva1: Vse poteka in se dogaja sproti. Zdaj je pa od nas odvisno ali bomo spremljali "signale" ali pa ne! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem, da to že tretjič popam gor, ampak vseeno ne cedim:

Vsekakor gre pri vsakem ljubezenskem odnosu za dve vrsti ljubezni. Ena je brezpogojna ljubezen, ki temelji na medsebojnem spoštovanju, cenjenju, iskrenosti in predanosti, ko enostavno ne moreš reči, da imaš to osebo rad zaradi določenega razloga, ampak jo v celoti sprejemaš takšno kot je in čutiš, da se v njeni družbi prijetno počutiš in plemenitiš, da ji nekako pripadaš, oziroma, da je celo tvoje poslanstvo, da si s to osebo do svojega, ali njenega konca.

Edino tak odnos je vreden besede ljubezen, vse ostalo je le trgovina pogojne ljubezni.

Če imaš količkaj zdrave pameti, kaj hitro lahko že na začetku ugotoviš, kje si v svojem odnosu s svojo ljubljeno osebo, koliko je iskrena tvoja zveza, kaj si pripravljen storiti za njeno ohranitev, oziroma kaj je ona pripravljena storiti zato in kakšne bodo posledice, ki bodo iz tega izšle.

Lahko pa se začne pot kompromisov, saj ni tako slaba oseba, saj ima tudi veliko lepih lastnosti, mnogi so še veliko slabši itd itd.

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delala kompromise na račun lastne sreče.

In vendar je prav vsak partnerski odnos tudi ena od šol, iz katere se človek lahko veliko nauči.

Dolgo časa sem rabila, da sem spoznala, da lahko ljubim samo nekoga, ki je sposoben sprejeti mojo ljubezen in mi jo v enaki meri vračati nazaj.

Kaj lahko dajem in kaj lahko sprejemam?

Vsekakor je osnovna stvar, ki jo v resnici imam moja pozornost.

Samo iz svoje pozornosti lahko dajem sebe in to je edino, iz česar lahko tudi sprejemam. Pozornost.

Vse ostalo so zame samo okraski, oziroma kulise za mojo nepozornost. Vse ostalo je nakopičena praznina brez vsebine. Pozornost je vsebina, vsebina, ki jo zaznavajo in potrebujejo celo in tudi otroci.

Če ta osnovni pogoj ni zagotovljen, izgubljam svojo dragoceno energijo, kot bi hotela napolniti nek sod brez dna.

Učiti se pozornosti, iz dna lastnega srca, zaljubiti se v ljubezen samo, je zame umetnost vseh umetnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloooo piki to pa ne.... nobenih priročnikov. Kar dejte se mal trudit, sej se moj moški tud trudi :wub: .

Kam bi pa prišli, če bi za vsako stvar meli priročnike in navodila. Za ženske in moške ni navodil... :kva1: Vse poteka in se dogaja sproti. Zdaj je pa od nas odvisno ali bomo spremljali "signale" ali pa ne! :devil:

...hmmm, ka je ze reku Murphy... ...ko vse odpove, preberi navodila za uporabo... :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor gre pri vsakem ljubezenskem odnosu za dve vrsti ljubezni. Ena je brezpogojna ljubezen, ki temelji na medsebojnem spoštovanju, cenjenju, iskrenosti in predanosti, ko enostavno ne moreš reči, da imaš to osebo rad zaradi določenega razloga, ampak jo v celoti sprejemaš takšno kot je in čutiš, da se v njeni družbi prijetno počutiš in plemenitiš, da ji nekako pripadaš, oziroma, da je celo tvoje poslanstvo, da si s to osebo do svojega, ali njenega konca.

Alla ima eno knjigo, ki zelo lepo razjasni zadevo... Priporočam, da si jo sposodiš in prebereš (knjigo ne Alle :lol1: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa Zok:

Menim, da si dobil kar zbirko dobrih (in malo manj dobrih) nasvetov, s katerimi boš našel približne smernice za naprej.

Pogosto radi modrujemo s svojimi leti in izkušnjami, ampak bistvo je resnično: z leti se stvari zbistrijo in najlepše je, ko se jim lahko za nazaj smeješ - in sebi tudi.

Dejstvo je, da takšne izkušnje preprosto rabiš: koristijo ti in te obogatijo - a le, če jih vzameš kot lekcijo in ne kot napačne generalizirane zaključke (v smislu: "vse ženske so prasice" in "prekleti pedrski frizerji").

Le preko teh izkušenj boš lahko našel partnerko, ki ji boš lahko zaupal in boš sposoben vzpostavljati vzajemno zaupanje.

Do takrat pa: mlad si, uživaj, obrij si glavo, karkoli ti paše (just don't do anything really stupid - like smashing other people's cars ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker je Zok dobil dovolj nasvetov za nadaljnje odraščanje, mislim, da je prav, da temo zaklenemo, preden se vanjo zgrnejo odrasli oblaki.

KLONKAVNICA je padla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!