Skoči na vsebino

Modri zmigavci


_jezus_

Priporočene objave

aja, pa na armaturi bom zamenjal osvetlitev...

Pa to si samo zarnice pobarvas pa je to to al pa das cez folijo modro tako sem jaz naredil pa se bolse zgleda ker je podnevi in ponoci modro :OK:

Če pobarvaš takoj zbledi. Sm jst pobarvou pa ni blo več ko en teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga.. kje pa dobite tiste žmigavce, ki jih pol v plastiko not odzadaj narediš??? recimo, če celi oni del z tablico bek odrežeš in žmigavci..

_Roba_ mislim da ma tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga.. kje pa dobite tiste žmigavce, ki jih pol v plastiko not odzadaj narediš??? recimo, če celi oni del z tablico bek odrežeš in žmigavci..

_Roba_ mislim da ma tak...

Ma ma _roba_ tak :OK: :OK:

Tiste zmigovce pa dobis na Yugotu :OK: (a si dobu roba une zmigovce k jh mas zadej, na yugotu :? :hmm: ) no nvm ce jih je glih yugotu sunu ... ampak od enga avta so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ma _roba_ tak  :OK:  :OK:

Tiste zmigovce pa dobis na Yugotu  :OK:  (a si dobu roba une zmigovce k jh mas zadej, na yugotu :?  :hmm: ) no nvm ce jih je glih yugotu sunu ... ampak od enga avta so.

Mam od Yugeca ja :naughty: :) Sem mislo dat od -ke gor pa so presiroki malo od audia A6 so predolgi od Fabie pa bi ravno pravi bli :) :) Samo treba najt..... :) :naughty:

@M|t3k na Aprilio pasejo od Opel Astre al pa 206-ke ful dobro :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ma _roba_ tak  :OK:  :OK:

Tiste zmigovce pa dobis na Yugotu  :OK:  (a si dobu roba une zmigovce k jh mas zadej, na yugotu :?  :hmm: ) no nvm ce jih je glih yugotu sunu ... ampak od enga avta so.

Mam od Yugeca ja :naughty: :) Sem mislo dat od -ke gor pa so presiroki malo od audia A6 so predolgi od Fabie pa bi ravno pravi bli :) :) Samo treba najt..... :) :naughty:

@M|t3k na Aprilio pasejo od Opel Astre al pa 206-ke ful dobro :)

roba: hitro na parkirisce pa ukrast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ma _roba_ tak  :OK:  :OK:

Tiste zmigovce pa dobis na Yugotu  :OK:  (a si dobu roba une zmigovce k jh mas zadej, na yugotu :?  :hmm: ) no nvm ce jih je glih yugotu sunu ... ampak od enga avta so.

Mam od Yugeca ja :naughty: :) Sem mislo dat od -ke gor pa so presiroki malo od audia A6 so predolgi od Fabie pa bi ravno pravi bli :) :) Samo treba najt..... :) :naughty:

@M|t3k na Aprilio pasejo od Opel Astre al pa 206-ke ful dobro :)

roba: hitro na parkirisce pa ukrast :D

Tko da vem če mojmu detku zmanka žmifuc vem kam se ubrnt :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roba kok hočeš za un izpuh tehnigas 50 al 70 ka je že?

ps:iz kot si

Mas RS70 pa Next 50

Z Maribora natancneje Brezje :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: od yugeca... kak te to gre.. kaj ni tam samo žarnica, pa plastika okoli (tak kot pri skuteru)??? Sepravi da maš samo žarnice al kaj??

ker cele one oranžne plastike nimaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no...... :?

Ej dons se dobi že čist use, mal poglej po tistih katelogih pa boš vidu da se dobi kr čš pa kr nočš :P Seveda u Italiji, Avstriji in Nemčiji in podobno, da se zastopmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, mislm da je barva šipc na žmigovcih lahk modra, ampak svetloba pa mora biti rumena, vsaj tko sm jest slišov. :hmm: ;)

Ja, tak je to. Morajo bit vbistvu homologirani za evropske standarde, kar spet pomeni, da morajo svetit rumeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!