Skoči na vsebino

antisemitizem


D.J.

Priporočene objave

Kitajcem z lahkoto konkuriramo, če se naučimo skromno živeti, skromno jesti...

To bo, skromno naj jemo... če ne drugega bomo lažje oblekli hlače :)

Zanimiv recept reševanja globalnih problemov ponujaš SymRu :lol1:

Popravljeno . Popravil GraYWolF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kaj o Protokolih sionskih modrecev.....

Jaz sem začel brat, pa sem odnehal, malo predolgo... drugič ko bo več časa

Se pa lahko kar zgražaš zraven :BUA:

Knjigo so objavili v Srbiji...

Ponovno objavljivanje “Protokola sionskih mudraca”, poznatih kao antisemitska biblija, opet je uzdrmalo javnost Srbije, ovog puta Srbije na putu ka demokratiji. Listom bi svi da zaborave vreme kulta ličnosti, zabranjivanja knjiga i specijalnih komisija, ali - gde su granice demokratije? Treba li dozvoliti javnu prodaju svega štampanog? I da li je, kako ističe Helsinški odbor za ljudska prava, antisemitizam zaista rastući problem našeg društva?

Protokli sionskih modrecev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me narobe razumet, jst proti nobenemu nimam še nič, kitajci pa so ravnotako kot vsi drugi ljudje otoki različnih osebnosti s skupno lastnostjo - barantanjem, od otroka pa do starčka, brez izjeme...! (če bi bil frej bi tut kako kitajko ruknu :) )

če se kitajcu pustiš, pokadiš, če se mu ne pustiš, bo našel nekoga drugega, ki mu bo popustil, očitno so superiorni, ampak to početje plačujejo pač na svoj način, ker ne znajo uživat na naš način, v tem pogledu so zaostali

židje pa prekašajo vse, verjetno se znajo infiltrirat in s tem dosegat zadane cilje, ki postanejo, ko so odkriti, moteči za neaktivno populacijo

predlog boja proti mora biti dobro zadan, zakonit in na kratek rok neškodljiv, ker s tem prizadaneš še marsikaj drugega...nič revolucij temveč osebnostni boj, ki zna trajat toliko časa, kot so oni dosegali trenutno pozicijo oz še dalj, ker je malo verjetnosti, da se bodo zlahka vdali, pa še kapital imajo na svoji strani, kar pa danes pomeni nič več in nič manj kot VSE

kakšna bi bila potem delitev kapitala in ali bi zaradi tega denar izgubil na vrednosti, ker normalno, da manj ko ga je, več je vreden

po neki raziskavi naj bi bilo 80% kapitala v rokah 20% zemljanov in obratno...če bi se denar porazdelil, kakšne bi bile posledice, verjetno katastrofalne, ker bi se ljudje mogli naučiti vlagati, tvegati, izgubljati...kam bi to vodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem začel brat, pa sem odnehal, malo predolgo... drugič ko bo več časa

Se pa lahko kar zgražaš zraven :BUA:

jst mam tud srbsko verzijo ker je ostale zelo težko dobit....sem pa prebral vse protokole....priporočam... je kr "zanimivo" branje čeprav je malo dolgo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!