Skoči na vsebino

[ideja] rezanje slepe cevi


[rain]

Priporočene objave

Porodila se mi je fina ideja (možno tudi, da se je že komu prej, zato se, ako se je kdo ze tega spomnil, opravicujem) za eno fino varko glede slepe cevi na avspuhu.

Torej, slepo cev bi odrezal povsem pri začetku in potem zamašil luknjo ( se pravi zašvajsal lukno na slepi cevi. Potem pa bi vse skupaj zašvajsal nazaj na glavno cev.

Sedaj pa, koliko bi se to videlo , in če je izvedljivo s čimmanj vizuelnimi poškodbami ?

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tko al tko standardni postopek :P Če ga boš opdeljal na peugeot servis ti jo bojo odstranl na tak način :D vsaj mojmu frendu so jo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to smo naredl jebediahovmu frendu... nic se ne vidi da je kaj blo svasano. Najprej se odreze cist pri cevi, pol se da matico in se zamasi luknjo, pol pa cev nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='13 Nov 2003 @ 15:22'] Porodila se mi je fina ideja (možno tudi, da se je že komu prej, zato se, ako se je kdo ze tega spomnil, opravicujem) za eno fino varko glede slepe cevi na avspuhu.

Torej, slepo cev bi odrezal povsem pri začetku in potem zamašil luknjo ( se pravi zašvajsal lukno na slepi cevi. Potem pa bi vse skupaj zašvajsal nazaj na glavno cev.

Sedaj pa, koliko bi se to videlo , in če je izvedljivo s čimmanj vizuelnimi poškodbami ?

hvala.

Ja lep cajt za cajtom si! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nazaj dt? zao k ti potem VSI polcaji lahk dokažejo da maš predelan auspuff, če maš pa slepo cev še gor, potem ti pa tisti najbolj tupi, pa tut tisti mal manj, nix ne morjo ;) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in, so zdej pr vs kej bolj vesel, k si toplo vodo odkril? :D

da ne bos prepameten, jazst mam fen šele dober mesec <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='13 Nov 2003 @ 20:28'] da ne bos prepameten, jazst mam fen šele dober mesec <_<

sej da si pametn si dokazu das kupu skutr z frgazrjem ne pa ditecha kokr jebedaih :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej da si pametn si dokazu das kupu skutr z frgazrjem ne pa ditecha kokr jebedaih :P :P

ni mi velik skuterjev všeč.... SF2 je eden redkih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='13 Nov 2003 @ 15:22'] Porodila se mi je fina ideja

Torej, slepo cev bi odrezal povsem pri začetku in potem zamašil luknjo ( se pravi zašvajsal lukno na slepi cevi. Potem pa bi vse skupaj zašvajsal nazaj na glavno cev.

Uf...pred kolkimi leti se je ze nam porodila :) :) in smo jo tudi izvedli kaj je za nas takrat bil izjemi uspeh na podrocju "friziranja" skuterja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nazaj dt? zao k ti potem VSI polcaji lahk dokažejo da maš predelan auspuff, če maš pa slepo cev še gor, potem ti pa tisti najbolj tupi, pa tut tisti mal manj, nix ne morjo ;) :devil:

do zdej mi še noben ni gledou auspuha in mislm da polcaji sploh ne vejo kva to slepa cev je :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdej mi še noben ni gledou auspuha in mislm da polcaji sploh ne vejo kva to slepa cev je :P  :D

Polcaji sploh ne gledajo če maš blokade in se tut ne sekirajo če jih nimaš. Če si preveč prpelu al pa kej tacga dobiš sodnika pa se tm men naprej...

Sploh pa jst nism mel slepe cevi na izpuhu, sam tist lijak na konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polcaji sploh ne gledajo če maš blokade in se tut ne sekirajo če jih nimaš. Če si preveč prpelu al pa kej tacga dobiš sodnika pa se tm men naprej...

Ja itak, polcaja boli kolk tep leti, pomembno je kolk si ti prpelu. Sam velikrat morijo takim, k je motor čist sfukan in zgleda k en smetnjak in takim pol začnejo mal bremze, luči gledat, pol se pa spotoma še mal pr avspuhu usavjo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!