Skoči na vsebino

Honda XL 600 V Transalp


BRANE

Priporočene objave

jst bi sam še dodal:

ko sem jaz s svojimi 127 kilogrami :D gor sedel, je motor v tretji pri 9000 obratih na števcu kazal 150 km/h.. me zanima, če bi v peti pri 9000 obratih kazal 250 km/h? mogoče bi se dal še kaj z auspuhom narest pa po klancu pa veter v hrbet pa to? Kaj menite? :D

aja, poraba pri hitri vožnji v visokih obratih cirka 6,5 litrov z mojo malenkostjo na sedežu ...

drgač pa - ful všeč :) Luštno, udobno, okretno, dost hitro, nespektakularno, prav "zvest motor"... Aja, všeč ročke in stikala za upravljanje, ki so dovolj skupaj, da so lahko dosegljiva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jo..jest sem uzivala :)

Kaj zdaj to? Tejka sla med endurašice? :hmm: :hmm: men nic jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka je malo probala kako je na enduri in morm priznat, da je zadeva skrajno simpaticna....maca meni je zdej cist jasno zakaj mas tok rada svoj motor :) ....

... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, se ti ni zdel nic pretezak? :hmm: No ja pa saj na ravnem na travi se to se nima kaj opazit, odvisno je pa seveda kam si TA se peljala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc..

zagotovo je tezji od tvojega motorina ki ima 120 kil....a po drugi strani niti ni narejen za tako ošter teren kot ta po katerem se vi drajsate s svojimi endurcami........

.......na pretežno ravnem terenu...na kolovozih, makadamu in travi je TA popolnoma obvladljiv tudi zame čeprav bolj klavrno dosežem do tal in nisem med pretirano fizično močnimi osebki......škoda le, da je bila zadnja guma popolnoma kaput.....

...

TA je med vožnjo okretna in lahkotna ....odlicna tudi za vijuganje po mestu in skakanje cez plocnike.....do kaksne majhne tezave je prislo ko je bilo treba kje na tesno obrnit - tam kjer si dolgonogi pomagajo z nogami..mi škratje preprosto razjahamo in zadevo obrnemo na roke..... :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je vsaj pol tezja mi je jasno, zato pa sem vprasal ce se ti je pretezka zdela ;) Zna biti pa na kakih ozkih traktorskih blatnih poteh zanimivo tudi 120kg obracat, verjemi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ehem..tkole o drajsanju po gozdovih..nekdo mi je enkrat reku da to ni motociklizem..ampak šport....torej....

....treba se je matrat drgac ni nc :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, poraba pri hitri vožnji v visokih obratih cirka 6,5 litrov z mojo malenkostjo na sedežu ...

Meni požre 5.3l/100... hehe, kaka je moja teža? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni požre 5.3l/100... hehe, kaka je moja teža
...

...najbrz mas tudi mal revme v desnem zapestju......)

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja seveda mi ga je škoda tiščat na polno. Če se ne motim, in se ne, je 9000 obratov pri TA na koncu rdečega polja. potem je samo še blokada. Ne vem no, men gre kake 180 v peti prestavi, čisto do konca ga še nisem... Na obrate pa tačas nisem ravno gledal. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja seveda mi ga je škoda tiščat na polno. Če se ne motim, in se ne, je 9000 obratov pri TA na koncu rdečega polja. potem je samo še blokada. Ne vem no, men gre kake 180 v peti prestavi, čisto do konca ga še nisem... Na obrate pa tačas nisem ravno gledal. :kva2:

He he he. Kje pa si ti na Transalpi videl blokado? :lol1: :lol1:

Na Grobniku sem ga natiščala še kar nekaj čez 9000 obratov, pa ni nič blokiralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je slo 180 ne glede na to kaj sem pocela.....po klancu navzdol..po klancu navzgor...po ravnem...s polnim ali skor praznim rezerovarjem......s ptrljago ali brez.....

...blokade pa nisem srecala na tej cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je slo 180 ne glede na to kaj sem pocela.....po klancu navzdol..po klancu navzgor...po ravnem...s polnim ali skor praznim rezerovarjem......s ptrljago ali brez.....

...blokade pa nisem srecala na tej cesti :)

To bo najbrž to.. hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko olja vam kuri XL600v?

Moja TA je l'99, 29.000 km, pa mi kuri veliko olja. V zadnjih 4000 km sem porabu po mojem že kar liter in pol (Motul 5100). Sicer mašina dela v redu, sam se mi zdi pa vseeno malo huda poraba - in draga.

Kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregorpi ...... ja ..... ne dajat not sintetiko .... dej pol sint ali "mineralno" .... boš vidu da ne papa več olja oz. skor nič .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga tut dost pokuri, liter na 1000 km :(

je pa l.88 in baje da tej letniki imajo problem v batnih obročkih,...

grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm l.88 ..... morda bi bla ura za kako mini generalko na mašini .....

za en tko mal navit motor in tehnološko nezahteven je do vsaj 90% prevelika poraba ......

:topic: jst si sploh ne predstavljam met motorja z tako porabo ..... al popravit al prodat ......

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni spije cca na en servisni interval (predpisanih 6000km) ravno od max do min olja tko da ni treba nič dotakat! Mislim da je to tam nekje 1/2 litra kar je povsem v mejah normale za tak majhen mlinček z 53.000km!

Drugače pa izjemno zadovoljen z motorčkom, pa še kadar ga tišim prav športno pokadi zadaj iz dimnikov. :D :P

Kdaj gremo na teren mal pelat??? :yea2:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregorpi ...... ja ..... ne dajat not sintetiko .... dej pol sint ali "mineralno" .... boš vidu da ne papa več olja oz. skor nič .....

"Motul 5100" je kolkor vem pol-sint. Še vedno mi pa ni jasno zakaj tolko pije olja. Še kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kakšen kupec za transalpko, naj pošlje PM... kolega prodaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregorpi .....

1. probaj z kakim drugim oljem .... npr mineralno ....

2. pri taki porabi olja je potrebno sigurno in najmanj mejat batne obročke in teflone ventilov .... v kakšni domači delavnici bi blo popravilo verjetno precej majhno tk da se ti bi verjetno izplačalo če se kej dost voziš ....

3. si prepričan da ti ga sam ne kuri ..... da slučajno še kje ne pušča mal? Kako je z odušniki pa uni spelan v airbox

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!