Skoči na vsebino

Honda XL 600 V Transalp


BRANE

Priporočene objave

Lastnike TA bi vprašal po dobrih in slabih lastnostih motorja ...Mogoče primerjava z ostalimi potovalnimi endurcami tega razreda. Predvsem me zanimajo izkušnje motoristov,ki so vozili več različnih motorjev tega ranga.

živjo

tudi jaz sem lansko leto kupil TA in sem z njo napravil 6000 km in ti moram povedat da sem zelo zelo navdušen še prej sem vozil 3 leta yamaho xt in pa 1leto tenerejko 660 moram ti povedati da je kar velika razlika sicer ne v brzini in pospeških temveč v udobnosti same vožnje ni treslajev je bolj mirna vožnja mislim da je motor primeren za motoriste z manj adrenalina in za ziheraše tudi za nežnejši spol

l.p. janih :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jo pelu en krog,potegne za mene čist dost mot me edin k je tok težka pa široka,drgač je pa ni težko vozt za moja leta pa je itq prevelika pa premočna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Honda TA, letnik 1999, prevoženih 40k KM, nosilci za kovčke, zaščitni loki, povišana prednja šipa. Cena 950k SIT...

A se vam zdi to ugodno??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda TA, letnik 1999, prevoženih 40k KM, nosilci za kovčke, zaščitni loki, povišana prednja šipa. Cena 950k SIT...

A se vam zdi to ugodno??? :?

Šo podvprašanje: kolk ma ta model (XL600) KW??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni,

mene pa zanima kje bi se dalo dobiti rabljene (če kdo morda kej proda) al pa nove dele za transalpko l.1998..

je te šampanjec (srebrno rjavo siva) barve, če ma kdo kak kesel viška :P

zanima pa me sedež, kesl, zadnji zobnik, veriga, akumulator, za ostalo pa še ne vem.

kaj pa tisti, ki ste zamenjal originalni sedež z neoriginalnim, prodaste starega?

hvala

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

mene pa zanima kje bi se dalo dobiti rabljene (če kdo morda kej proda) al pa nove dele za transalpko l.1998..

je te šampanjec (srebrno rjavo siva) barve, če ma kdo kak kesel viška :P

zanima pa me sedež, kesl, zadnji zobnik, veriga, akumulator, za ostalo pa še ne vem.

kaj pa tisti, ki ste zamenjal originalni sedež z neoriginalnim, prodaste starega?

hvala

lp :)

živijo, jaz imam menjan sedež, tako da ti lahko prodam starega (brez poškodb). Imam TA model '99 ampak je sedež enak kot pri '98. Če rabiš, mam tudi kufer GIVI (43L) s ploščo za ta TA. Kufer ima tudi dodaten original kovinski prtljažnik za kako torbo gor dat. Na sliki je kufer brez prtljažnika. Če te zanima, mi sporoči na PM, ti pošljem GSM.

post-2385-1140599104.jpg

Popravljeno . Popravil gregorpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a nisi obljubljal nekih slik z novim zicom, zdej pa tu kufre limas... :P

uuuuu, ma mi je fotoaparat crknu. Zdaj sem ga dobil pa s servisa, je pa motor v lopi in težko pridem zraven. Evo obljubim, da takoj ko pobere sneg pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me, kam je bolje peljat H. Transalp na prvi servis (1000 km)-v AS trzin (19.000 SIT) ali Vomberger (14500 SIT) Kranj. Vomberger je kar nekaj cenejši, a me zanima, če je dovolj zanesljiv, ali naj raje peljem v AS-a?

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pride kaj nov model Transalpke?

Pri uvozniku že kar nekaj časa govorijo, da bo, sam kdaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kam je bolje peljat H. Transalp na prvi servis (1000 km)-v AS trzin (19.000 SIT) ali Vomberger (14500 SIT) Kranj. Vomberger je kar nekaj cenejši, a me zanima, če je dovolj zanesljiv, ali naj raje peljem v AS-a?

Hvala za odgovor!

jaz jo vozim v as-trzin, zaenkrat zadovoljen, danes montiral ta podaljšano šipo, žal pa je ne morem sprobat, vzrok 20cm novega snega, kje, na kureščku, pa še sneži

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kam je bolje peljat H. Transalp na prvi servis (1000 km)-v AS trzin (19.000 SIT) ali Vomberger (14500 SIT) Kranj. Vomberger je kar nekaj cenejši, a me zanima, če je dovolj zanesljiv, ali naj raje peljem v AS-a?

vseeno je.. tako al tako ne pričakuj nič posebnega na prvem servisu (1000km).. olje bo vn spustu in to je to...

drugo pa itak nimaš kej dosti gledat, ker je motor praktično nov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sprobal ta- podalšano šipo, moram reč da sem kar malo razočaran, saj mi nekje od 130kmh piha isto kot pri originalu, pa še nekaj me moti, sedaj mi glava zelo trese, ne vem a je to zaradi šipe ali pa čelade(nzi -razer), kot bi z vrhnjim delom čelade lovil veter, to je zelo moteče, saj se mi vid zelo pokvari(trese mi sliko, zelo slaba ostrina), ali ima kdo podobne izkušnje :? :?

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako šipo pa si namontiral? Pa, lahko še poveš, koliko si visok približno...

ajd,

Lorenzo

Popravljeno . Popravil Lorenzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sprobal ta- podalšano šipo, moram reč da sem kar malo razočaran, saj mi nekje od 130kmh piha isto kot pri originalu, pa še nekaj me moti, sedaj mi glava zelo trese, ne vem a je to zaradi šipe ali pa čelade(nzi -razer), kot bi z vrhnjim delom čelade lovil veter, to je zelo moteče, saj se mi vid zelo pokvari(trese mi sliko, zelo slaba ostrina), ali ima kdo podobne izkušnje :? :?

l.p. janih

Problem je v šipi. Za hec, popolnom snemi šipco in naredi en krog. Boš presenečen.

Pa poročaj.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šipa je od givija, visok 183cm, bom probal ko se mi bo dalo, pa ti javim, a ti si že probu

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, uglavnem sem ugotovil da sem glih malo previsok, tako da mi piha direkt v čelo, kar povzroča tresenje glave, danes šel že z originalom na morje in je precej bolje, tako da ta-podalšano šipo prodajam

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo

prišel je čas ,da moram zamenjat gume na TA, pa me zanima kaj mi priporočate, jaz bi rad imel bolj cestno varianto, hvala janih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

prišel je čas ,da moram zamenjat gume na TA, pa me zanima kaj mi priporočate, jaz bi rad imel bolj cestno varianto, hvala janih :?

Dunlop..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!