Skoči na vsebino

Camel Trophy


Špilferderber

Priporočene objave

Ali ta zadeva še funkcionira (po svetu in Sloveniji)?

Včasih je bila tudi v Sloveniji cela manija za tem tekmovanjem (bili so tudi prenosi raznih nacionalnih tekmovanj, udeleženci so bili nacionalni junaki tipa Čeh in Rudonja, ipd..), zdaj pa se mi zdi, da je vse skupaj zamrlo.. Mi je pa blo vedno zanimivo spremljat te zadeve..

link (www.cameltrophy.com je ¨rezerviran¨) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"The owners of the domain name cameltrophy.com are accepting offers from interested parties willing to obtain ownership rights over the domain name. You can place your bid by filling out the form below."

trenutna ponudba: $ 2.500.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigaretni (prej) gigant, ki proizvaja cigarete CAMEL (generalni sponzor), se je bojda znašel na robu propada in zato je take in podobne prireditve ukinil.......Je bila pa CAMEL TROPHY cool B) in všeč mi je bil ves ta direndaj, ki je spremljal sam dogodek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobri stari casi. Spomnim se (ko sem bil se mulc), kako so na motokros progi na Jastrebarskem (ex Yu) potekale kvalifikacije. Pa ena punca je sodelovala. Pa vse skupaj je prenesala nacionalna televizija.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bo nastal Tobačna Ljubljana Trophy al pa Morava trophy.. potrpleje je boužja mast...,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!