Skoči na vsebino

mal prejle sem razbil skuto


nagajiček

Priporočene objave

razbil sem blatnik vilce so zameknjene guma spušča skratka strah me je starih ko sam huduč

kk dolgo nucam da nabavim nov blatnik za gilero runner sam more bit za sport production une barve ko se prelivajo,pa kok kej so stane !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbil sem blatnik vilce so zameknjene guma spušča skratka strah me je starih ko sam huduč

kk dolgo nucam da nabavim nov blatnik za gilero runner sam more bit za sport production une barve ko se prelivajo,pa kok kej so stane !!!

glede na to da omenjaš da te je starih ful strah potem pa takoj kose iščeš a to pomeni da misliš svoje dejanje prikrit in pripeljat domov cel skuter al kaj... :hmm:

kaj pa tebi ni nč??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu tkole je blo:pelal se se kr dosti pol pa križišče on se nenadoma ustavi jst pa nepozoren sam sm še sreča origi pribremzal glih da je počlo;napihnalo mi je plastiko pol sma pa s kolegom lepo razstavla plastiko jodala nazaj tk ko je treba sam guma je mal prazna al se men sam zdi pa vilce so malce krive blatnik pa je itak na kosih da bom novga vzel drgač men ni panike sam mal me je zabilo v balanco tk da sm bil par sekund brez lufta sam da motorju ni hudega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, pjebek, vidis, za razbijat pa rabis posebn motor ko je narjen ko kros - se zakantas direktno v drevo s ful susom, pa mu nic ni, in ce prezivis, se vsedes nazaj na njega, zakurblas, pa se odpeles naprej... :D

...konkretno moj E90 v GP Midi-bike izvedbi (midi je nekje med normalnim in mini :D )... :lol1:

post-18-1069534448.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zej pa ze kr ponudbe letijo... :D

fora tega motorja je, da ga ni skoda, da ga mam za razbijat, kar pomeni da ni niti priblizno tolk vreden ko men pomeni (oz. kolk zabave mi nudi) + na njem se tud kaj pametnega naucim glede agregatov. ker pa ni prakticno nic vreden, pa pomeni tud da ga ne bom prodajal, niti ne bom investiral vanj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah slej kot prej bojo stari zvedli pol pa ce te je strah ko hudica al ne.....povej jim kaj se je zgodilo pa se bo najbolje....Res da bo mama pravo v soku al pa ata pa da ti bota zagrozila ali pa celo prepovedala voznjo samo vse je 1x prvic tak da kar korajzno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nism mislu nate mislu sm runnerco od nagajivcka :D

aaaa, to je pa drugo. .) no, sej neb bil edini ko se bi zanimal zanj (za E90). folk dobesedno ponori ko zategnem... :D ...eni zarad hrupa, eni zarad tega k bi ga mel... :lol1:

sicer pa mislim, da ma _roba_ prav. dopovej jim, da je tud padec del voznje, in da brez nesrec v nobeni panogi ne gre, sploh pa ne v prometu - pa ni vazno al si sam kriv, al kdo drug. lahko reces tud da te je nekdo z dolgimi lucmi zaslepil al pa izsilil, pa si letel s ceste (kar se je men ze veckrat zgodilo) - tak bojo po moje se najmanj panicarli, ker pac nisi ti kriv... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se dneva, ko bom tole jazst pisal na forum.... :rolleyes:

A nisi ti tisti, ko imas skuter sele od letos ( par mesecev ) ?

Pac reci, da je bla mal mokra cesta. Takrat si ko na drsalnici. Itak bodo stari rekli: no, bos pa vsaj bolj merkal zdaj...

Ce pa mas bobn bremze pa reci starim, zakaj niso dal zravn za model z diski, k vsaj primejo, zj si se pa zarad tega sf00ku. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem prvem padcu sploh z motorjem je mama malo bila prestrasena foter pa se pizdo kaj dela pa kaka se vozim pa divjam......Potem pa drugi padec so jamrali zaradi noge kako mam potem pa se z casom navadijo....Potem pa se foter pove kak je on na vse mozne nacine ze pado pa le ugotovijo da je to sestavni del voznje in da nic nemores ce se zgodi se pac zgodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem prvem padcu sploh z motorjem je mama malo bila prestrasena foter pa se pizdo kaj dela pa kaka se vozim pa divjam......Potem pa drugi padec so jamrali zaradi noge kako mam potem pa se z casom navadijo....Potem pa se foter pove kak je on na vse mozne nacine ze pado pa le ugotovijo da je to sestavni del voznje in da nic nemores ce se zgodi se pac zgodi

najlepsa mozna razlaga :OK: ....................ups izgovor za nagajvcka...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se kr strinjam z že napisanim. Povej ta starim, sicer jih boš slišu, kar je tut prov pol ti bo pa fotr pomagu zrihtat pa bo vse lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa to je itak sestavni del motociklizma. Nič se ne boj. Glavno, da tebi nič ni. Drugače pa Salomonca odpri pa kliči čefurčke, če ti prodajo rezervne dele. Mogoče boš plastiko od mojega FXR-a pa vilce dobo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorite ko da jemotor totalka sj ni sam jst sm bil mal v šoku ko sem to pisal

drgače pa guma je cela felga je ok sam tk sm prletu v višino avta da je štanga utrbala blatnika pa dvignala luč v zrak,pol sem dal uč nazaj na nosilce p sam blatnik je treba nov kok to košta,pa mal se zlomillevo plastiko

bom od znotraj zalimal pa zuni pobarval sj ni hudo pelat se še vedno da kot gospod :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si nor da me odre ko svijo!mam nekaj keša našparanega ko sem mislil če čaz kupit zx a pa bom vzel kar nov blatnik pa bom vprašu če majo na mladinskem kako delo pa bo čez čaz še spredja nova desna stran itd...

če me kake par dni ne bo na netu vedite da bom okreval od fotra pa mame...

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno mi niste pomagali!!

kok stane nov prednji blatnik za runerco sp vijolčnomodre barve take ko se preliva

5 jurjev al 20 ne vem dj pomagite pa povjte kok košta das vem kolk morm še nafehtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreča glih 10 čukov mam trenutno sam je motor kr luškan brez obeh blatnikov

komi čakam na poletje če bo šola vredu še kakega kx 80 mogoče al pa kako 250 kje je še junij...seveda da skuta itak ostane :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nagajivček ne vem če ti ne bo foter še tega skuterčka ki ga maš pod kluč dal,če mu ne boš povedal kaj se je zgodilo.Po pravic povej,pa če ti ga čez zimo zaklene ni panike do spomladi se bo pa že pomiril pa ohladil.Pa še popravil ti ga bo :OK:

Ti nagajivček ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!