Skoči na vsebino

mal prejle sem razbil skuto


nagajiček

Priporočene objave

se zakantas direktno v drevo s ful susom, pa mu nic ni, in ce prezivis, se vsedes nazaj na njega, zakurblas, pa se odpeles naprej... :D

ne preživiš, ker se nasadiš direktno na vilice, ki ti štrlijo pol metra v luft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D v bistvu sem si skuter kupil sam in ko sem ga šel gledat me je peljala mama

sam ko sem kupil skuter mi je rekel prodajalec če najdeš en ris ti ga dam,ni blo risa a ka pa zdj je blatnik hin leva plastika malce počena pa strah me je da ga nebom še bol uničil ko se mi ga zdi malo jače škoda ,

mogoč bom daln nazaj blokade not,

eh zdj pa že bluzim :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajse jim povej! tko kukr je roba reku bl bos najebu ce bos kasnej povedu !

sj k sm jz fuknu so prvi dan k sm biu na urgenci :cry: tud pizdil da se ne bom vec vsedu na motor sam pol cez 1 tedn sm biu ze na motorju ....... :OK: ! tko da ti res priporocam da jim poves da ne bo pol :fight2: ! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mene je tut zdeval ja!! :BUA: :BUA:

pa to tut v soboto!!

jaz še sam nea vem kaj je blo!! ;) ;)

v glavnem bil je 90% ovinek, pa sn šov lepo v ovinek in mi kr naenkrat odnese predno kolo!! :? :?

pomoje je bla cesta še tolk mokra pa ravno v senci je bil tist ovinek in blo kot na drsališču!! :BUA: :BUA:

no v glavenm fasal je blatnik pa ročka pa malo fustraster pa malo levi blinker!!(slike še sledijo) ;) ;)

aja tisti dan smo bli 3 frendi:jaz, mavro, pa še en z hyusungom in smo naredli kr 100km!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo sli v sevnico, tist dan naredl 230 km, doma niso nc vedl, sli smo ob devetih zjutri, nazaj prsl ob pol enajstih zvecer, pol je bla pa se gasilska veselica na ponikvi, smo sli pa direktno naprej, tak da sta una dva frenda kr pr men prespala... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagajivček......... Če misliš, da se neboš več pokotal, se zelo verjetno motiš.

Temu se 100% izogneš samo tako, da se nehaš vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagajivček......... Če misliš, da se neboš več pokotal, se zelo verjetno motiš.

Temu se 100% izogneš samo tako, da se nehaš vozit.

To je res idino če se nehaš vozit :(

To ti lohk rečeš da boš od sdj naprej 10x bolj pazljiv in vozil počesneje, še vedno lahko pride kj nepredvidljivega umes in si lohk prec na tleh :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ko sm se razbu sm se kr fejt razbu, tist dan nism mu niti jakne, samo čelado, kratke hlače in majco, poškodbe na motorju lahko pogledas v temi, ko se skuter na ogled postavi, kera stran nwem, boš pa visdu popraskano Runnerco (poggiali replika) uglavnm, roko sm mu odrgnjeno do mesa isto ramo, kolen je biu samo mal podrajsan, prašete Benota, mal sm pogledu kaj je blo s skuto, iz jeze k mij s5 špegu padu vn sm ga na mestu raubu, pol sm pa iz jeze s5 gas do konca :) sicr mal bl umirjen ampak useen :) doma sm use razkušu mal poviu pa je blo, drug dan pa s5 gas do konca, na ovinkh pa mal bl počas k so me use rane pekle pa bolele :)

1x sm pa mu s starim Piaggio ZIP-om chras, me je auto izsilu, in sm se u nega prbu, sm mogu na šivane k mij je 3cm glazovne od razbitga zmigovca u nog ostal, seveda sm biu še brez vozniške takrt, z voznikm smo se pa zmenil, da usak svojo škodo poravna pa je. ZIPu je samo plastika počla ostalo pa brez problema. PIAGGIO TRD K BETON!! :notworthy: :notworthy: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ko sm se razbu sm se kr fejt razbu, tist dan nism mu niti jakne, samo čelado, kratke hlače in majco, poškodbe na motorju lahko pogledas v temi, ko se skuter na ogled postavi, kera stran nwem, boš pa visdu popraskano Runnerco (poggiali replika) uglavnm, roko sm mu odrgnjeno do mesa isto ramo, kolen je biu samo mal podrajsan, prašete Benota, mal sm pogledu kaj je blo s skuto, iz jeze k mij s5 špegu padu vn sm ga na mestu raubu, pol sm pa iz jeze s5 gas do konca :) sicr mal bl umirjen ampak useen :) doma sm use razkušu mal poviu pa je blo, drug dan pa s5 gas do konca, na ovinkh pa mal bl počas k so me use rane pekle pa bolele :)

1x sm pa mu s starim Piaggio ZIP-om chras, me je auto izsilu, in sm se u nega prbu, sm mogu na šivane k mij je 3cm glazovne od razbitga zmigovca u nog ostal, seveda sm biu še brez vozniške takrt, z voznikm smo se pa zmenil, da usak svojo škodo poravna pa je. ZIPu je samo plastika počla ostalo pa brez problema. PIAGGIO TRD K BETON!! :notworthy: :notworthy: :yea2: :OK:

:o :o :o :o

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole si mel sreco ko nisi mel izpita... Ker ce oni nebi bil fer, pa bi polciji prjavu, bi vse ti kril, pa se kazen bi dubu.

Pizda, sej jest bi se tud fural po mestu pa stari ne pustijo... No, se 3 mesce pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pridem iz šole pa že mama: :D sandi :fight2: PIČKO MATRNO KA SI DELU Z motorjem

jst pa nč posebniga bla mal huda ,sam mi bo njena sodelovka ko dela v Gorenju v obratu Popravila ,zrihtala plastiko,če je zadnič prpelala avto pred vhod v halo,odšraufala z lagune spredni spojler pa si ga šla kitat pa pol farbat...

vozu se bom pa kr brez blatnika ko sm reku mami da nimam keša,v resnici pa itak še zbiram keš za zx-a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravila ,zrihtala plastiko,če je zadnič prpelala avto pred vhod v halo,odšraufala z lagune spredni spojler pa si ga šla kitat pa pol farbat...

hehe!!! :lol1: :lol1: :lol1:

dobro matero maš ni kaj!!!kr spojler je dol odšraufala!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproščam malo nejasno sem napisal

od mame sodelavka dela tam in ona je to naredla pa še itak ona ženska pozna vse vratarje tk da se bom zmeni da bo to nesla na šiht pa bojo tam s sodelavci skockali za kak pir plus tega bom še za domu prnesla kake škatli kita pa trdilca

dela pa mama v gorenju,stric in teta ki živita en štuk pod nami,drug stric in teta ki živbita na kozjaku pa še en stric je včasih delal tam tako da pol gorenja mam doma ...

pojasnilo:mama ima 2 sestri 4 brate oz.en se je skrešu(preminil) zdj je leto od tega

danes ob 22.12 sm dobu novo sestrično :D :D

kk bom pijan :)

sorry mal me je zaneslo:topic:ne zamerit

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: danes se že spet lepo gledamo v družini kot da nič ne bi bilo

ker so si vsi gor pršli da mi ga lahk sam :D potegnejo če jim kej ne paše oz.da mi nič ne morejo sam da ga naj bolj skrbno pazim :grim

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D no tko je blo tud pr men......k sem zdrsnu z atx-am k sem pozabu da to ni rs pa sem ga mal preveč tiral po ovinkih...pa je prednja guma zdrsnila...doma pa majka čist popiz*** pa mi zagrozila da bo oddala vse motore.....ampak zdej je že vse pozabljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo saj vidiš da gre!!

Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha!!!! :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!