Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

pred 59 minutami, maiden pravi:

Zakaj se meni brišejo slike???koga moti motiv smrti????.a morajo bit samo drevesa,travniki,gozdne potke etc....u pičko materno!!!!!

Jaz. 

Ker niso fotografije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lila333 pravi:

Jaz vidim tvojo sliko ampak zakaj daješ motive smrti, smrt ni lepa :(

jaz jih ne vidim,mij pa Alla odgovorila,da mi jih ona,ker niso to fotografije..ampak kul...ne bom paničaru več..kar se pa smrti tiče...vidim,da vas ni prav veliko potkovanih o GHOTIKI...ampak kul...bom zdej letou pu travnikih in po gozdovih za FULL LEPIMI FOTKAMI....tud to ni lepo po pogrebu da se ga eni nažokajo na sedmini ku krave..a ne...in še to..kdor se boji smrti-življenja vreden NI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maiden pravi:

jaz jih ne vidim,mij pa Alla odgovorila,da mi jih ona,ker niso to fotografije..ampak kul...ne bom paničaru več..kar se pa smrti tiče...vidim,da vas ni prav veliko potkovanih o GHOTIKI...ampak kul...bom zdej letou pu travnikih in po gozdovih za FULL LEPIMI FOTKAMI....tud to ni lepo po pogrebu da se ga eni nažokajo na sedmini ku krave..a ne...in še to..kdor se boji smrti-življenja vreden NI!!!

Smrt je del življenja, nihče ji ne uide, samo zakaj bi o njej razmišljali že sedaj, ko smo še mladi? Stari ljudje so vedno pravili, če razmišljaš o slabem, se ti slabo tudi zgodi, prav tako to velja za smrt, če razmišljaš o njej, te bo kmalu srečala :) Pa brez zamere za moj komentar, to je pač moje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okusi so pač različni. Če se pa prav spomnim, se pa tu notri limajo predvsem LASTNE FOTOGRAFIJE. Ce nimam prav, me bo moderator pac popravil.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Tedybear pravi:

Okusi so pač različni. Če se pa prav spomnim, se pa tu notri limajo predvsem LASTNE FOTOGRAFIJE. Ce nimam prav, me bo moderator pac popravil.

Piše LEPE ne LASTNE, vsaj tako jaz razumem in kolikor sem pogledala nazaj, je veliko slik snetih z neta. Kaj je pa kateremu lepo pa vsak zase ve, in če so Maidenu všeč gotske slike, bi jih morali pustiti, vsak ima svoj okus, meni je všeč gozd jeseni, drugemu pa nekaj drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

...e jebi ga....

..jest sem pa skozi mislu, da gredo tule gor samo avtorske fotografije....

...zdej sem se pa osmešu...  :blush:

 

Saj pravilno bi bilo, samo bi moralo tudi v naslovu pisat lastne oz. avtorske, zdaj si pa to vsak po svoje razlaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Lila333 pravi:

Saj pravilno bi bilo, samo bi moralo tudi v naslovu pisat lastne oz. avtorske, zdaj si pa to vsak po svoje razlaga :)

.

... sej to se menda pa ja še da spremenit, a ne ??? moderatorji ??? :eek:

... pri fotkah "z nagimi ljudmi" razumem zakaj niso lastni posnetki ... :kva2:

... ampak tukej noter bi pa vseeno bolj pasale samo "home made" fotke ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Lila333 pravi:

Piše LEPE ne LASTNE, vsaj tako jaz razumem in kolikor sem pogledala nazaj, je veliko slik snetih z neta. Kaj je pa kateremu lepo pa vsak zase ve, in če so Maidenu všeč gotske slike, bi jih morali pustiti, vsak ima svoj okus, meni je všeč gozd jeseni, drugemu pa nekaj drugega :)

ampak meni je vseeno bolj všeč lastna slika, pa četudi ne preveč lepa, kot pa z neta sneta.

Če je že z neta, pa vsaj mal opisa zakaj jo popamo, recimo ena od enega dobrega Novogoriškega fotografa, vzeta s FBja:

22788672_1158725420926760_7077765887094994431_n.thumb.jpg.49d9318f1f42a49bcfd320944330f44c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ampak meni je vseeno bolj všeč lastna slika, pa četudi ne preveč lepa, kot pa z neta sneta.

Mogoče bi pa lahko bile dve temi, lastne fotke pa pač lepe fotke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Zivnorc pravi:

...e jebi ga....

..jest sem pa skozi mislu, da gredo tule gor samo avtorske fotografije....

...zdej sem se pa osmešu...  :blush:

 

...glede na to,da so tu vse moje lastne fotke ...sva že dva, ki sta tako mislila :dry::blush:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Yoghurt pravi:

Je bilo že več tem, tudi ena namenjena bolj profesionalnim fotografijam - avtorskim seveda. So pa nekateri raje notri limali ali fotografije z interneta ali fotografije s kvaliteto napol požrtega lešnika in je sčasoma - tako kot povsod na tem forumu - tema ratala en navaden bruh.

Tako da so zdaj teme ločene in si lahko izbiraš ali boš gledal ''nage babe'' ali vse ostalo. Avtorska fotografija tu žal ni dovolj cenjena, da bi si kdo od moderatorjev vzel čas in se dejansko ukvarjal s takšno temo. Ter seveda posledično potem tudi opozarjal na to, da fotografije pobrane z interneta niso dovoljene, pa tudi na to da vsak pofukan labod ni profi fotografija. Oziroma bom raje rekla dobra amaterska fotografija, saj ne vem če se še kdo preživlja s fotografiranjem na forumu.

Če se najde volja, se z veseljem javim, da urejam takšno temo - par ljudi je, ki imajo dobre fotografije in se mi zdi škoda, da jih ne bi pokazali. Ponavadi se izgubijo med vso navlako sončnih zahodov. (se opravičujem tistim, ki imate radi fotografije labodov, sončnih zahodov in rož.)

 

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Yoghurt pravi:

Je bilo že več tem, tudi ena namenjena bolj profesionalnim fotografijam - avtorskim seveda. So pa nekateri raje notri limali ali fotografije z interneta ali fotografije s kvaliteto napol požrtega lešnika in je sčasoma - tako kot povsod na tem forumu - tema ratala en navaden bruh.

Tako da so zdaj teme ločene in si lahko izbiraš ali boš gledal ''nage babe'' ali vse ostalo. Avtorska fotografija tu žal ni dovolj cenjena, da bi si kdo od moderatorjev vzel čas in se dejansko ukvarjal s takšno temo. Ter seveda posledično potem tudi opozarjal na to, da fotografije pobrane z interneta niso dovoljene, pa tudi na to da vsak pofukan labod ni profi fotografija. Oziroma bom raje rekla dobra amaterska fotografija, saj ne vem če se še kdo preživlja s fotografiranjem na forumu.

Če se najde volja, se z veseljem javim, da urejam takšno temo - par ljudi je, ki imajo dobre fotografije in se mi zdi škoda, da jih ne bi pokazali. Ponavadi se izgubijo med vso navlako sončnih zahodov. (se opravičujem tistim, ki imate radi fotografije labodov, sončnih zahodov in rož.)

 

Mene vseeno zanima, kako lahko ločiš avtorske fotografije od unih snetih z neta, npr. jaz sem dala nekaj slik našega gozda (pač obožujem barve jeseni v gozdu), nekaj je pa z neta (npr. zadnja... Toscana, ki mi je v lepem spominu od potepanja z mojim in sva šla točno čez ta hribček, vendar sva žal ostala brez slik zaradi ukradena fotkiča)...razen če na sliki ni podpisa :)...samo sprašujem pač, kako se bo dalo to ločit :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Lila333 said:

Mene vseeno zanima, kako lahko ločiš avtorske fotografije od unih snetih z neta, npr. jaz sem dala nekaj slik našega gozda (pač obožujem barve jeseni v gozdu), nekaj je pa z neta (npr. zadnja... Toscana, ki mi je v lepem spominu od potepanja z mojim in sva šla točno čez ta hribček, vendar sva žal ostala brez slik zaradi ukradena fotkiča)...razen če na sliki ni podpisa :)...samo sprašujem pač, kako se bo dalo to ločit :)

Računaš na to, da je forumaš moralen in pošten človek ter se ne bo bavil s tujim delom v temi namenjeni IZKLJUČNO avtorskim fotografijam.

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Yoghurt pravi:

Tako da so zdaj teme ločene in si lahko izbiraš ali boš gledal ''nage babe'' ali vse ostalo. Avtorska fotografija tu žal ni dovolj cenjena, da bi si kdo od moderatorjev vzel čas in se dejansko ukvarjal s takšno temo. Ter seveda posledično potem tudi opozarjal na to, da fotografije pobrane z interneta niso dovoljene, pa tudi na to da vsak pofukan labod ni profi fotografija. Oziroma bom raje rekla dobra amaterska fotografija, saj ne vem če se še kdo preživlja s fotografiranjem na forumu.

Če se najde volja, se z veseljem javim, da urejam takšno temo - par ljudi je, ki imajo dobre fotografije in se mi zdi škoda, da jih ne bi pokazali. Ponavadi se izgubijo med vso navlako sončnih zahodov. (se opravičujem tistim, ki imate radi fotografije labodov, sončnih zahodov in rož.)

Če imaš čas in voljo (fotografijo kolker vem dobro poznaš) se lahko javiš za moderatorko in urejaš solato na foto področju. Naprej pa na zs...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem se iskreno opravičujem za nastalo problematiko...res je,priznam...moja napaka,ker imam pač IQ na ravni gozdnih sadežev (pa naj mi gozdni sadeži oprostijo) in iz naslova LEPE FOTKE nisem razbral pomena in poante naslova,da morajo to biti fotke iz lastne režije....in prosim,ne se kregat zaradi mene....

 

   LP  Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

:004

Nehi slint :P

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Če imaš čas in voljo (fotografijo kolker vem dobro poznaš) se lahko javiš za moderatorko in urejaš solato na foto področju. Naprej pa na zs...

To, Yoghurt za administratorko slik :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda Casa in energije za urejanje. So drugi forumi za to z obcinstvom, katero bi sploh opazilo razliko. 

IMHO 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maiden pravi:

Vsem se iskreno opravičujem za nastalo problematiko...res je,priznam...moja napaka,ker imam pač IQ na ravni gozdnih sadežev (pa naj mi gozdni sadeži oprostijo) in iz naslova LEPE FOTKE nisem razbral pomena in poante naslova,da morajo to biti fotke iz lastne režije....in prosim,ne se kregat zaradi mene....

 

   LP  Jest

Nihče se ne krega, sploh ne zaradi tebe. Da pa imaš IQ nad gozdnimi sadeži, si, vsaj zame, dokazal z nakupom Lexusa. Če bi kupil Bavarca, bi se zamaskiral med tiste prodajalce paradajza in paprike na tržnici, ki imajo v priimkih X, Y ali Q.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Tedybear pravi:

Nihče se ne krega, sploh ne zaradi tebe. Da pa imaš IQ nad gozdnimi sadeži, si, vsaj zame, dokazal z nakupom Lexusa. Če bi kupil Bavarca, bi se zamaskiral med tiste prodajalce paradajza in paprike na tržnici, ki imajo v priimkih X, Y ali Q.

Škoda samo, ker ni lila, polej bi se lahko skril med gozdne sadeže :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo odločal, katera fotografija je presežek oz. vredna te teme, katera avtorska in katera "ukradena" s spleta. Zanima me tudi kako? Ne pravim, da ne podpiram ideje ampak mislim, da nima smisla, ker je to nemogoča naloga. Nedavno sem objavil eno lastnih fotografij, pa sem naletel na negativno kritiko moderatorja, ki je moj lastni izdelek označil za "kopijo s spleta". Ista oseba, ki zdaj dviga roko za opravljanje nemogoče naloge, se je z njim strinjala (komentar je označila, da ji je všeč).

Tako da... 100 ljudi, 100 čudi, ene fotke bodo nas bolj razveselile, druge manj.

ps.

Pa da ne bo komentar brez fotke:

59f79121eb472_Brhkafotografinja.thumb.jpg.97de79bfb2f38cf075c9b762a30a5a43.jpg

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!