Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

Sončni vzhod na cesti iz Opatije na poti na trajekt iz Brestove na Cres. Lepa, anedede? :grim

Foto: moja malenkost

post-11-1093721622.jpg

Popravljeno . Popravil smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale lep golobček pa je prihajal vsako jutro med kampiranjem na Malem Lošinju in popapcal ostanke drobtin.

Foto: moja malenkost

post-11-1093722272.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pa je iz Malega Lošinja ob sončnem zahodu. Zanimiva je svetleča kriva črta iz sonca, ki izgleda kot strela, vendar je v resnici le ujet trenutek, ko je prišlo do odboja svetlobe od robu oblaka.

Foto: moja malenkost

post-11-1093722644.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kralj morskega neba v vsej svoji mogočnosti in svobodi v jutru na Malem Lošinju. Lepo bi bilo biti na njegovem mestu.

Foto: moja malenkost

post-11-1093723522.jpg

Popravljeno . Popravil smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plašna žival sicer, a tale je prav korajžen in važen. Vsako jutro je imel obred obdelati svoj teritorij vzdolž obale...edino ob jutrih med iskanjem hrane se ni pustil motiti. Ponirek (ptič, ki se potaplja oz. ponikne pod gladino za hrano) na Malem Lošinju.

Foto: moja boljša polovica

post-11-1093725045.jpg

Popravljeno . Popravil smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogočno presvetlo sonce. Tole je rezultat radovednosti, kako bo izgledalo slikanje direktno v sonce. Seveda sem si prihranila okvaro oči, saj mi digitalca ni bilo treba imeti naslonjenega na oči, da bi mi jih sonce uničilo skozi lečo; torej s trotl kamero tega ni pametno početi.

Foto: moja malenkost

post-11-1093725799.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en morski detajl. Ali se samo meni zdi ali je res, da je teh morskih bitij v rdečih krilcih vedno manj?

Foto: moja malenkost

post-11-1093726306.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divje klasje iz Velega Lošinja. V sredini pa na glavo obrnjena kobilica iz zasede...

Foto: moja malenkost

post-11-1093727015.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznate čudovito rastlino pasijonko? Krasno cveti, če se jo dovolj zaliva in ima veliko sonca ter če se ji nudi oporo za ovijalke, kjer vseskozi dela cvetove enga za drugim, ki cvetijo le po en dan vsak (kot posebnost naj navedem, da se s prostim očesom vidi, kako se odpira in zapira); spominja me na tropske rastline.

Foto in gojitelj: moja malenkost

post-11-1093730080.jpg

Popravljeno . Popravil smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!