Skoči na vsebino

Ženske in seks


Noise

Priporočene objave

Tole je prišlo do mene.. morda že videno, morda ne... So res take?

Primorke so večinoma afnaste, zapete in vase zagledane ženske, toge v seksu in najljubše jim je, da moški postori vse. Najljubši položaj misionarski. Nerade ga vlečejo, raje drkajo. Večinoma so neobrite vendar urejene. Zunanji blišč jim pomeni več kot drugo.

Kraševke so bolj sproščene in bolj dovzetne za seks na različnih mestih. So trmaste in jih je malo težje spravit do seksa, zato pa ga toliko raje vlečejo in ni problem, če ji spustiš v usta. Ko se pa sprostijo so za vse klasične oblike občevanja. Najljubši položaj, aktivni misionarski položaj. Dobro mešajo. V povprečju imajo največje joške na slovenskem

Brez zavor so pa ženske v pasu Bovec, Tolmin,N.Gorica, Idrija, Ajdovščina,Logatec,Postojna, Pivka, Cerknica, I.Bistrica. Dobesedno pripravljene na vse. Zanimivo in značilno je predvsem to, da so vse iz tega pasu pristale na analni seks, četudi je za veliko večino bilo to prvič. In vse imajo značilen način drkanja, ki je podoben molži. Verjetno izvira iz pastirke tradicije. Priljubljeni položaji - vsi.

Dolenjeke, Belo in suhokrajinke so težke< in nemalokrat iščejo neke globje smisle in smisel za filozofiranje jih lažje odpre. Priljubljeni položaj zgoraj. Na nek način se mi zdi da imajo raje podrejenega moškega in so rahlo dominantne. Drkajo s prsti, ga ne zgrabijo v dlan. Tendenca k sadomazo variantam.

Gorenjke, te so pa tako raznolike, da jih je skoraj nemogoče opisat. Uživajo v seksu in niso zavrte. Ima pa moški, ki ni škrt več možnosti, kot škrt, kar me čudi. Zahtevajo ogromno nežnosti in so predane. Bilo pa je nekaj primerkov ki bi jih lahko označil za brezkompromisne prasice. Enotna značilnost - se jih z lahkoto rešiš, ne komplicirajo.

Korošice, preproste lahko dosegljive, zdi se kot da seksajo samo zaradi seksa in zabave. Totalno sproščene. Priljubljen položaj - doggy. Neverjetno kako sladko se znajo naguzit in izsilit ta njim priljubljen položaj. Človek ostane kar presenečen. Drugače jim pa nič ni tuje. Nič ne bo narobe, če jo tudi po ritki lopneš, prav nasprotno, še bo hotela.

Štajerke zabavne, vendar seks rade nudijo kot nagrado. Dobiš takrat, ko mislijo, da si zaslužiš. Res pa je tudi, da nikoli ne veš kaki so kriteriji za dodelitev nagrad. Priljubljen položaj, od zadaj leže ona z nogami skupaj. Očitno jim poleg vsega paše še pritisk teže. Več kot pol jih požre spermo z užitkom.

Prekmurje, hladne v začetku potem vroče. Karkoli jim delaš se čudijo, kar pa čudi tudi mene. Niti ene obrite. Zanimivo več kot pol jih penisu ljubkovalno reče kokouter. Če jim ne ližeš, nisi kaj dosti naredil, je pa res tudi da same glavo pritisnejo med noge.

Ciganka - ena, nora na nabijanje, ko sem jo po pomoti pocukal za dolge lase, mi je roke zarila v lase in hotela, da jo cukam, kar naprej. Nabijal sem jo od zadaj, spredaj, z boka, vleku za velike joške, skratka vse na pragu bolečine.

Muslimanke, tihe podrejene, nič aktivne so pa neverjetno ozke.

Židinja - ena, ta me je pa dobesedno pofukala in sem prvič in edinič bil pofukan kot da bi jaz bil ženska. Rad bi še ponovil in komaj čakam, da se odpravim v Izrael.

Madžarke, vroče, brez zavor vendar brez domišljije. So pa aktivne dobro mešajo. Vse so bile po rasti majhne in sem jih najraje nabrisal na kaki mizi, pultu ali pa stoje.

Italijanke, težko dajo in ko dajo je čimprej za pozabit. Če so vse take ni čudno zakaj so italijani taki.

Nemke, Nizozemke hladne na vse pripravljene brez predsodkov

Angležinje največje joške v EU, blazno jim je všeč 69 položaj in če jih porivaš med joške in špricaš po obrazu.

Grkinja božanska koža, dosegel samo peting in joškice ljubčkal, več ni dala, ker je bla zaročena.

Avstrijka mi ga je vlekla kot za stavo do bolečine, po mojem zaradi mržnje do slovanski narodov.

Bivše države jugoslavije zelo razuzdano in večinoma brez predsodkov. Makedonke romantične, Srbkinje posesivne, Hrvatice zahtevne.

Eksotika: Že druga barva žge, tako da nisem bil priseben... Kitajka čudila se je velikosti penisa Južno afričanka hiter seks v wc-ju nekega hotela v eni evropskih prestolnic Indijka nežen romantični seks, ki je trajal v nedogled

Verjetno sem tudi kaj pozabil, vendar je to pripisati časovni stiski, ker moram dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a so tole od Tadeja izkusnje al tvoje :? O:-)

:hmm: ne vem....si pozabil kar nekaj predelov Slovenije ( v geografskem smislu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorke so večinoma afnaste, zapete in vase zagledane ženske, toge v seksu in najljubše jim je, da moški postori vse. Najljubši položaj misionarski. Nerade ga vlečejo, raje drkajo. Večinoma so neobrite vendar urejene. Zunanji blišč jim pomeni več kot drugo.

Korošice, preproste lahko dosegljive, zdi se kot da seksajo samo zaradi seksa in zabave. Totalno sproščene. Priljubljen položaj - doggy. Neverjetno kako sladko se znajo naguzit in izsilit ta njim priljubljen položaj. Človek ostane kar presenečen. Drugače jim pa nič ni tuje. Nič ne bo narobe, če jo tudi po ritki lopneš, prav nasprotno, še bo hotela.

Hudiča js sem mešanica teh dveh ... a mi Noisek lahko zdej to razložiš :rolleyes: O:-) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijka mi ga je vlekla kot za stavo do bolečine, po mojem zaradi mržnje do slovanski narodov.

hahahahaha :lol1: :lol1:

Koliko sicer vse drži mi "navadni smrtniki" ne bomo nikoli vedeli, lahko si samo mislimo svoje; ali pa počakamo na mnenja motosvetovk iz določenih regij pa naj same povedo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, res.

Veliko zgoraj napisanega res.

Vendar važno ni od kod je krava, važno je kolko mleka da in telička.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

to noise :OK: ...tako od srca se pa nisem že dolgo nasmejal....zdej me samo vir zanima....večina drži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča js sem mešanica teh dveh ... a mi Noisek lahko zdej to razložiš :rolleyes: O:-) :lol1:

mogoče primorka, ki hitro da in najraje odzadi :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjeke, Belo in suhokrajinke so težke< in nemalokrat iščejo neke globje smisle in smisel za filozofiranje jih lažje odpre. Priljubljeni položaj zgoraj. Na nek način se mi zdi da imajo raje podrejenega moškega in so rahlo dominantne. Drkajo s prsti, ga ne zgrabijo v dlan. Tendenca k sadomazo variantam.

Za Dolejnke bo že res vse držalo :naughty: , za Belokranjke se ne strinjam (prej bi jih dal k opisu za Korošice), medtem ko za Suhokrajinke nimam mnenja (sem "srečal" do sedaj samo eno, to je pa premalo da si ustvariš neko mnenje)

:OK:

Dobra tema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa tak napisan, ko da bi moj sosolc (k BTW podre vse kar se mu pusti) govoru... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko:.... bedarija in posploševanje.....Kaj še bo sledilo? Kako seksajo ženske glede na št. čevljev, telesno težo, barvo oči, horoskop, ali pa mogoče glede na krvno skupino??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nemke, Nizozemke hladne na vse pripravljene brez predsodkov

2. Angležinje največje joške v EU, blazno jim je všeč 69 položaj in če jih porivaš med joške in špricaš po obrazu.

3. Avstrijka mi ga je vlekla kot za stavo do bolečine, po mojem zaradi mržnje do slovanski narodov.

4. Hrvatice zahtevne.

Eksotika: Že druga barva žge, tako da nisem bil priseben...

slovenije raje nebi komentiral O:-)

1. hladne bi zamenjal z racionalne - "meni paše, tebi paše grema se lotit zadeve in delajma okoli tega čim manj cirkusa, saj je samo fuk!" jippiiiiii :OK:

2. prijatelj anglež se s tem nebi strinjal, joške pa imajo velike zaradi navadno "povečane" telesne teže. baje so blazno dolgočasne, ko se ga napijejo pa "prasice" brez primera, sicer še vedno dolgočasne a pripravljene sprejeti vse ideje. sam nimam izkušenj z njimi.

3. revice se sicer zelo trudijo, a zgleda, da nimajo pravega genskega potenciala, stvar deluje preveč naštudirano in po predpisih.

4. osrednja hrvaška niti ne, tiste na obali so že bolj in seveda ne smemo pozabit na "the one and only" purgerke, ki imajo zgleda zlato pi..., saj tako jo probajo prodat.

5. verjetno kombinacija poceni pijače in še cenejšega sex-a :devil:

dodatek k izjemno dobremu prispevku (tip si res zasluži pivo :OK: )

-statistično gledano imajo sigurno največje joške (pri normalno postavi jasno, drugače zmagajo američanke :kva1: ) MALTEŽANKE!!! vse so klonirane - črni lasje, velike joške in polne ustnice.

best thing - zelo brez zadržkov in zelo odprte do turistov kar navadno domačinke drugje ravno niso.

- pozabil je omeniti še eno zelo pomembno evropsko nacijo - ČEHINJE!!!

zelo lepe, po večini zelo mirne, tihe in sramežljive, ne preveč emancipirane, uglajene. pod to masko se skrivajo osebe brez pretiranih zadržkov, po letih represije izjemno pripravljene na eksperimentiranje z dobrimi senzorji za opazovanje odzivanja partnerja na določene "prijeme". manj navdušene nad oralnim seksom, večinoma zaradi straha, da tega ne znajo, s spodbudo in usmerjanjem se da zelo okrepiti samozavest in doseči neverjetne rezultate.

neverjetno lahko padajo na plehke in znucane fore s katerimi pri večini predstavnic drugih nacij takoj pogoriš, verjetno to izhaja iz domačega okolja kjer je beseda za fanta "hlapec" in povprečen predstavnik resnično poleti nosi bele zokne in natikače :kva1: .

no tako sem slišal, baje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neverjetno, koliko izkusenj imate motosvetovci... :lol1: ...jih pridobivate s pomocjo motorja al kako...da vam malo samozavest dvigne, pa se kaj drugega...

@volk: nasa krava bi ti hitr dala ... sam vprasanje je kaj :xx: ...lahko pa probas...ampak ne vrjamem da rabis telicka, ker v familiji ni dobro da jih je vec... :devil:

...kdor se zadnji smeje, se najslajse smeje... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zavor so pa ženske v pasu Bovec, Tolmin,N.Gorica, Idrija, Ajdovščina,Logatec,Postojna, Pivka, Cerknica, I.Bistrica. Dobesedno pripravljene na vse. Zanimivo in značilno je predvsem to, da so vse iz tega pasu pristale na analni seks, četudi je za veliko večino bilo to prvič. In vse imajo značilen način drkanja, ki je podoben molži. Verjetno izvira iz pastirke tradicije. Priljubljeni položaji - vsi.

:blink: :blink: :blink:

:P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, eden izmed najbolj zabavnih tem zadnji cas. Se strinjam glede stajerk in korosic, a to po mojih dosedanjih "raziskavah" nekako ne drzi za primorke in prekmurke, ki vejo biti prekleto divje :naughty: .Aja, pa popolnoma se strinjam o zlatih pi*dah hrvaskih purgerk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva tema..... še posebi k je kr neki resnice vmes :naughty: .... sam pa z kakšno pupco na regijo si bomo pa bl mal pomagal .... bi se mogli skupi dat pa vse popisat ..... pol pol bi blo pa smeha :lol1: :lol1:

sej ne mislim resno, ali ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-statistično gledano imajo sigurno največje joške (pri normalno postavi jasno, drugače zmagajo američanke :kva1: ) MALTEŽANKE!!! vse so klonirane - črni lasje, velike joške in polne ustnice.

Hmnja - lani sem v St. Julienu malce opazoval te Mediteranke in skupaj s kolegi prisel do spoznanja, da se da prakticno vse razdeliti na potomke dveh vitezov.

Eden je bil majhen in debel (z velikimi joski?), drugi pa suh in visok z orlovskim nosom (in prav tako velikimi joski). :(

Kar se tice odprtosti - tudi to drzi. Prijazne in nasmejane. Ves cas nisem srecal niti ene same, ki bi bila slabe volje. Kaksne so v postelji? Pojma nimam. Krscanska tradicija domorodk, pa to (da o ogromnih kolicinah pijace raje ne govorim) ;-)

LP,

Andrej.

P. S. Mogoce bolj v zvezi z motorizmom kot z zenskami, a vseeno: V The Lonely Planet-u za Malto se nahaja zelo zanimiv stavek, ki se mu se sedaj smejim, ko se ga spomnim: "Driving rules and regulations in Malta are more or less the same as in the rest of the Europe, with one major exception: In Malta nobody seems to pay a blind bit of attention to any of the rules..." :P

Dolenjke pa filozofinje?!? Morda zadete, vsekakor pa ne filozofinje. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prsate ženske bolj pametne :blink:

1200 Američankam so ameriški sociologi preverili inteligenco in zmerili oprsje. Dr. Yvonne Rossdale je dejala, da nerada pove, da imajo prsate ženske za deset točk večjo inteligenco. Ženske z različno velikim oprsjem so izpolnjevale test z istimi vprašanji. Tudi tiste ženske z srednje velikimi prsmi so imele za tri do štiri točke prednosti. Strokovnjaki niso enotni glede tega, zakaj naj bi večje prsi vplivale na inteligenco.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!