Skoči na vsebino

Ženske in seks


Noise

Priporočene objave

Ne moreš rečt : "ob prijetni glasbi, soju sveč sem jo nežno, z občutkom pofukal", ker pač ta beseda ne paše v kontekst, a ne.

Kaj pa boš reku?

Da si jo spolno zlorabu? :hmm:

Ja kaj je blo pa pol?

A pol si jo pa še pofuku? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno :yea2:

In to v dolini. :OK:

...hehehe...in iz doline bi vsi radi scali po bregu pa jim ne nese :) bolj ko se napenjajo, bolj jih zjebe veter, ki pripomore, da so sami oškropljeni...hehehe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehehe...in iz doline bi vsi radi scali po bregu pa jim ne nese :) bolj ko se napenjajo, bolj jih zjebe veter, ki pripomore, da so sami oškropljeni...hehehe :devil:

No ja... maš prav.... :doze: pol pa dol z brega v dolino :kva2:

Šentflorjansko. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno lepo, da tako razmišljaš in če imaš še to srečo, da se vedno ravnaš po teh načelih, potem si enostavno najbolj notranje, duševno in še seksualno zadovoljen moški. :wacko: Ali pa morda ne? :hmm:

No ok, brez petiravanja, saj smo govorili ravno o tem - da pač zaradi podzavestne izbire človeka, ki ti "leži" (al pa stoji - bi reku moj prjatu :fight2: ), z nekom greš al pa ne. In s takim, ki ti "ne leži" naj bi bilo normalno, da ne greš, če si normalen. Do tukaj vse vredu. :)

Še zmeraj pa trdim, da ni vedno nujno, da takega človeka neskončno ljubiš, ga malikuješ, ga kuješ v zvezde, mu pripisuješ lastnosti, ki jih v bistvu sploh nima ... Po tvojem mnenju pa je dober seks možen samo s takim človekom?! Oziroma, sploh naj ne bi bil seks ampak ljubljenje? :hmm:

Nekje sem prebrala ( :ph34r: :afro1: ), da to ...no ja..khm... ma AMEN, kot je rekla Lina - ne bo držalo in tako kot je rekla, drži, da po (znanstveno dokazanih) podatkih, moški lažje "dajo dol" osebo, ki jim v bistvu niti ne leži, ampak, ker si pač želijo f***t. :wacko:

Pa še to - rekel si, da ti ne f***š, ampak se ljubiš. Lepo. O:-)

Ampak paše pa kot hudir, če med "ljubljenjem" ( :wacko: ) rečeš kakšno vulgarno besedo in še na druge načine pustiš domišljiji prosto pot.... :devil:

Se mi zdi.... O:-)

p.s.

Probaj, mogoče boš pa presenečen tako ti, kot tvoja ljubljena. :ph34r:

Pa še to - rekel si, da ti ne f***š, ampak se ljubiš. Lepo.

Ampak paše pa kot hudir, če med "ljubljenjem" ( ) rečeš kakšno vulgarno besedo in še na druge načine pustiš domišljiji prosto pot....

Se mi zdi....

p.s.

Probaj, mogoče boš pa presenečen tako ti, kot tvoja ljubljena.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hmmmm, no ja, res je, da paše.

Zdej si me prkazala, kt da je Hribovc ovčka, brezmadežna.

Paše marsikaj in je treba obogatit vroče trenutke, saj nisem rekel da ne.

Mislil sem le, da ne morem kr tm eno dol dat, kr naenkrat, tko za hobi, brez čustev.

Vsaj simpatija mora bit umes a ne.

Kaj bi pa moja ljubljena rekla na vse to.......... :devil: :devil: :devil:

Pa boljš da ti ne povem, bi na forumu zmanjkalo placa............ :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!