Skoči na vsebino

Ženske in seks


Noise

Priporočene objave

A misliš, da čist zares obstajajo tudi ljudje/moški/ženske, ki se "dajo dol" ne glede na to, s kom, kje, ob kakšni priložnosti... :blink:

seveda...najstarejša obrt....s strani prodajalke ljubezni, ki se da dol s tistim ki plača...ker tisti, ki ljubezen kupuje pa pač že zbira od katere bo ta akt kupil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da čist zares obstajajo tudi ljudje/moški/ženske, ki se "dajo dol" ne glede na to, s kom, kje, ob kakšni priložnosti... :blink:

Nisem ravno neka O:-) , ampak vseeno menim, da ti mora bit človek na nek način všeč - seveda ne trdim, da je seks rezerviran izključno za na smrt zaljubljene... :wacko:

p.s.

Se mi pa zdi zanimiva izkušnja nekega mojga prjatla ( imena zaradi razumljivih razlogov ne bom navajala :rolleyes: ) , ki mi je po vrnitvi iz Amsterdama zagotovil, da, ko si je (zaradi izkušnje same pač) nek večer šel "plačat" seks, je dolgo izbiral... kljub temu, da je vedel, da so pač vse dame plačane za enako stvar in kljub temu, da je vedel, da se bo pač dol, je kljub temu izbiral in ni plačal prvi... :hmm:

Resnično menim, da človek, s katerim seksaš, zate na nek ( pa čeprav podzavesten) način JE drugačen od drugih tisočih... pa ni nujno da je lepši, pametnejši...itd ( itak :doze: )...

Pa še to - (ok , mal iz konteksta) - prepričana sem, da tudi ti točno veš, s katerim forumašem bi se potencialno lahko "dala dol" ( uf, ne maram tega izraza) , s katerim pa niti pod razno ne bi mogla početi nič... niti ga poslušati, kaj šele kaj drugega... .)

Ups.... sem zašla :blink:

Čist blesav odgovor:...prostitutke.

Proti njim nimam nič pač posel je posel in vsak se znajde po svoje.

Ja poznam, al pa; sem poznala kar precej deklic, ki se pač ,,dajejo dol,,....če ni glih mogla ujet tistega, ki ji je bil všeč...je šla ,,iz protesta,, z drugim. Je pač spila kak bambus več in to je blo to za tist večer.

Mogoče sem preveč starokopitna sam še vseen mislim, da ženske (vsaj nekatere) gledajo na sex drugače kot moški. Popolnoma se strinjam s tabo o ,,podzavestni ,,odločitvi koga bi in koga tut pod razno ne bi.......vse kar sem hotla povedat je to, da se svet spreminja in, da se pač eni dajejo dol zgolj iz...kva pa vem česa---mam bratranca v srednji šoli in mi včasih take štorije pravi, da mi ni nč jasno.

Moških poznam pa mnogo več, ki pač pof***** tisto, ki da...dobr no, da ni glih garjeva.... sam če je spet alko v igri....je standard lepote/privlačnosti izredno nizek......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da čist zares obstajajo tudi ljudje/moški/ženske, ki se "dajo dol" ne glede na to, s kom, kje, ob kakšni priložnosti... :blink:

Ja obstajajo - pa ne samo prostitutke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da čist zares obstajajo tudi ljudje(1)/moški(2)/ženske - a ne prostitutke(3), ki se "dajo dol" ne glede na to, s kom, kje, ob kakšni priložnosti...

Tiste pod (3) bi prosil za kontakt pod PM. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Moških poznam pa mnogo več, ki pač pof***** tisto, ki da...dobr no, da ni glih garjeva.... sam če je spet alko v igri....je standard lepote/privlačnosti izredno nizek......

Tuki se pa ne bi strinjal s tabo.

Mal posplošuješ zadevščino.

Niti pod razno ne bi po***** tisto, ki kr da, sama od sebe, pa je lohk še tolk alkota umes.

Ko se z nekom ljubiš, vsaj jaz rečem f*** tko, je važno, da do njega nekaj čutiš.Glih vsako pa ne bi v seno nesu.Saj je tudi ljubljenje dajanje in jemanje, čutnost, nežnost in ne samo golo praznenje jajc.

Vsaj nekaterim to nekaj pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Moških poznam pa mnogo več, ki pač pof***** tisto, ki da...dobr no, da ni glih garjeva.... sam če je spet alko v igri....je standard lepote/privlačnosti izredno nizek......

Tuki se pa ne bi strinjal s tabo.

Mal posplošuješ zadevščino.

Poznam jih mogo več....kar ne pomeni da so to VSI, ki jih poznam....Če primerjam št. ženskih radodajk in moških, ki jih poznam...vodijo moški....Ti pa le ostani tak in ............ ,,ne vpelji nas v skušnjavo in reši nas hudega AMEN.,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se z nekom ljubiš, vsaj jaz rečem f*** tko, je važno, da do njega nekaj čutiš.Glih vsako pa ne bi v seno nesu.Saj je tudi ljubljenje dajanje in jemanje, čutnost, nežnost in ne samo golo praznenje jajc.

Vsaj nekaterim to nekaj pomeni.

Absolutno lepo, da tako razmišljaš in če imaš še to srečo, da se vedno ravnaš po teh načelih, potem si enostavno najbolj notranje, duševno in še seksualno zadovoljen moški. :wacko: Ali pa morda ne? :hmm:

No ok, brez petiravanja, saj smo govorili ravno o tem - da pač zaradi podzavestne izbire človeka, ki ti "leži" (al pa stoji - bi reku moj prjatu :fight2: ), z nekom greš al pa ne. In s takim, ki ti "ne leži" naj bi bilo normalno, da ne greš, če si normalen. Do tukaj vse vredu. :)

Še zmeraj pa trdim, da ni vedno nujno, da takega človeka neskončno ljubiš, ga malikuješ, ga kuješ v zvezde, mu pripisuješ lastnosti, ki jih v bistvu sploh nima ... Po tvojem mnenju pa je dober seks možen samo s takim človekom?! Oziroma, sploh naj ne bi bil seks ampak ljubljenje? :hmm:

Nekje sem prebrala ( :ph34r: :afro1: ), da to ...no ja..khm... ma AMEN, kot je rekla Lina - ne bo držalo in tako kot je rekla, drži, da po (znanstveno dokazanih) podatkih, moški lažje "dajo dol" osebo, ki jim v bistvu niti ne leži, ampak, ker si pač želijo f***t. :wacko:

Pa še to - rekel si, da ti ne f***š, ampak se ljubiš. Lepo. O:-)

Ampak paše pa kot hudir, če med "ljubljenjem" ( :wacko: ) rečeš kakšno vulgarno besedo in še na druge načine pustiš domišljiji prosto pot.... :devil:

Se mi zdi.... O:-)

p.s.

Probaj, mogoče boš pa presenečen tako ti, kot tvoja ljubljena. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi takele ,,bedaste,, izkušnje prihajajo iz bolj najstniških let ampak....mogoče se v njih poglobiš še kaj prebereš in sešteješ in dobiš rezultat.

Fant je bil ,,luškan,, faconar, priden (no ni bil glih cvetka ampak brez težav) v šoli, z neko vizijo kaj bi v svojem življenju počel, razgledan, vsesplošno športno aktiven, postaven, ni bil nek ,,kurbir,, bla bla bla..... in poleg vsega sem mu bila všeč; v bistvu če ga analiziraš..... mu ni falilo prav nič... pol maš pa še kolegice, ki ti prigovarjajo...,,dej probi...sej on je res fullll uredu......pišuka hodila sva v kino pa na pijačke in nimam kej rečt, da bi me motilo...sam... ko se me je dotaknil (čist tko skor ponesreč) za roko me je obšel en tak ,,bljak,, občutek....ne bi se ga dotaknila nikol več in bolj se je približeval bolj bedasto sem se počutla in najraj bi zbežala.....in kako hudiča naj sedaj to človeku povem... Jah nič nimaš kej....Ni kemije pa če se naglavo postavš...enostavno povedano...tvoj vonj me odbija.....Ni to definiran vonj...kot je naprimer ,,švic,, ampak verjetno gre za podzavestno zaznavo ,,ustreznosti,,.

PS: nisem pod uplivom THC-ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi si besedo ljubljenje in fukanje upal izenačiti...vsaj v naslednjem primeru...po moje gre v določeni zadevi za čisto isto/enako stvar ...gre le za primer izražanja...ko boš pred televizijo s svojo drago gledal Tv Dober dan se boš zagrel za seks in svojo drago vprašal:"Draga bi se ljubila z mano"

nakar boš čez dve uri s spraznjenimi jajci poln ponosa in moške samozavesti svojim prijateljem razlagal tako: "Stari kva sem jo pofukal"(odvisno od pokrajine bivanja-ali uporabiš Kva-če si žabar ali kej druzga če si izven centra države-beseda fuk je nespremenjena)

v tem primeru je fukanje=ljubljenju.....ker gre za isto stvar....dopuščam pa tudi možnost da fukanje pomeni mogoče manj osebno doživetje in se označuje za spolni akt med dvema, ki nista povezana na čustveno emocionalni ravni.....seveda je vse v nas samih in družbi okoli nas......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojo drago gledal Tv Dober dan se boš zagrel za seks in svojo drago vprašal:"Draga bi se ljubila z mano"

razlagal tako: "Stari kva sem jo pofukal"(odvisno od pokrajine bivanja

:blink: :blink: :blink: :hmm: :xx: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se purgerk tiče...hmmmmm ja :naughty: :naughty: :naughty: ....bi se dal raspravljat....sm spoznal vlk več slovenk, ki mislijo, da majo zlato... :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak paše pa kot hudir, če med "ljubljenjem" ( ) rečeš kakšno vulgarno besedo in še na druge načine pustiš domišljiji prosto pot....

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak paše pa kot hudir, če med "ljubljenjem" ( ) rečeš kakšno vulgarno besedo in še na druge načine pustiš domišljiji prosto pot....

:naughty:

itak...sam to je drugo....zdej govorimo o pomenu besede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukanje je pogovorni izraz za analni seks.

Tako ko tunder enači fukanje z ljubljenjem, potemtakem je fafanje tudi ljubljenje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukanje je pogovorni izraz za analni seks.

Tako ko tunder enači fukanje z ljubljenjem, potemtakem je fafanje tudi ljubljenje :grrr

pr nas ne... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pr nas tut ne.

Izraz fukanje se preveč posplošeno uporablja, verjetno zato ker se fajn sliš O:-)

Ponavad se izrecno poudari sem jo pofukal u rit, kar je po svoje protislovje, ker fukanje je samo po sebi izraz za analni seks.

Velikokrat se pa izraz fukanje uporabi bolj za kak živalski, nagonski seks.

Ne moreš rečt : "ob prijetni glasbi, soju sveč sem jo nežno, z občutkom pofukal", ker pač ta beseda ne paše v kontekst, a ne.

Pa sej ni važn, važn da je vlažn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal iz forme za pisanje na forumu...

ide pa stane ide pa stane...

Sam da (u) stane....

Sem vesela, da te berem (spet) :notworthy:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukanje je pogovorni izraz za analni seks.

:blink: :blink: Od kje pa tebi ta definicija? Prvič slišim... :blink: :wacko: :wacko: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš rečt : "ob prijetni glasbi, soju sveč sem jo nežno, z občutkom pofukal", ker pač ta beseda ne paše v kontekst, a ne.

Zakaj pa ne tega ne morš rečt? :hmm:

:blink:

A češ rečt, da bolj paše " ob neprijetni glasbi, ki mi je parala ušesa in mehčala k***a, ugasnjenih in smrdečih svečah, sem se grobo ljubil z njo?" :?

Ne razumem več teh stvari okrog seksa. Čist res ne. :huh:

Prvič ko bom spet, bom zraven brala Cankarja. <_<

Morda bom razumela. :doze:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!