Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1:

Če je govora o skuterjih 50 oz. 70ccm so odgovori nad 100km/h čista bedarija :whistle:

Hmmm, nevem kako je s skuterji ker kratkomalo nimam pojma, ampak dobro natjunan BTcilinder gre 100km/h

Moja je šla 93km/h po ravnini, merjeno s kolesarskim števcem(Sigma Sport 800-ni krš, in ja je bil do milimetra natančno naštelan...)

po klancu dol pa 98km/h seveda totalno sklonjen in ulegnjen... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sicer bivsa aprilia rs50,je sla po ravnem 125,po hribu pa tudi do 145,merjeno s 125ko, je pa mela polini alu kit 70,spredaj 13ko zobnik in pa giannelija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

77 realnih (tut kot nejko ene blokade ni, elektronska pa je... (omejuje obrate da negre več kot 80))

Jap, na 8500 se mi zdi da omejuje, bitch :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja malossi čip + 70ccm (čip poveča št obratov, primerno za 70ccm), 70ccm pa poveča pospeške, navor in moč :) (jas drgače mam doma, sam nesmem noter nardit...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sicer bivsa aprilia rs50,je sla po ravnem 125,po hribu pa tudi do 145,merjeno s 125ko, je pa mela polini alu kit 70,spredaj 13ko zobnik in pa giannelija :OK:

da ni šu raj 170+km/h :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, na 8500 se mi zdi da omejuje, bitch :slap:

zaprt ma tm okol ko ga odpreš pa ne več ko 10 000, ker Orbital vbrizg ne dohaja... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dajte lastniki typhoon-ov povedat kolk vam grejo po števcu ,brez blokad. Meni gre 65+. Je možno ,da je še kakšna blokada ostala not? Al je to vse kar zmorejo? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da grejo tuki vsem skuterji 100+ :eek: . Pol se jst s šajtrgo vozm. Fuknte moped na valje(to vam zaston nardijo na tehnicnem) pa boste pol vidl kok gre. Ne more kr usakmu it 100+. za to brzino more bit ze kr spedenan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kok bi pol pokazu GPS :grim :grim :grim

z mojim (zdj zaribanem) gus Malossi 70cc kitom 9 konjev mi je GPS pokazu 93 km/h, po števcu pa 98 km/h

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojim (zdj zaribanem) gus Malossi 70cc kitom 9 konjev mi je GPS pokazu 93 km/h, po števcu pa 98 km/h

;)

za informacijo, 9 konjev je tisti maximum za nepredelanega gusa, in verjemi, z zxom nisi mel nikol 9 konjev.. to je pol odvisno od fergazerja, izpuha, variomata in ostalih nastavitev kere pac morejo bit najbol primerne za sport predelavo.. pa sport klasa ma 5-8hp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za informacijo, 9 konjev je tisti maximum za nepredelanega gusa, in verjemi, z zxom nisi mel nikol 9 konjev.. to je pol odvisno od fergazerja, izpuha, variomata in ostalih nastavitev kere pac morejo bit najbol primerne za sport predelavo.. pa sport klasa ma 5-8hp .)

to govorimo o konjih na kolesu ane? moj naj bi jih imel 13-14 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govorimo o konjih na kolesu ane? moj naj bi jih imel 13-14 :OK:

ne, moc vsakega cilindra v katalogu je podana z konji na gredi!! zaj pa premisli kolko moci zgubis z orginal variotom, jermenicami itd.. .) kako predelavo pa mas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!