Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

Meni je šel tomos apn-6 po digitalnem števcu 94 po ravnem, merjeno z avtom pa 105. Mel pa sm spredaj zobnik 13 zadaj 33, dellorto 19, predelan lipnik, cilinder+glavo isto. V drugi je šlo realnih 50, škoda k ni še v peti takih obratov dosegel. No za take gare je šlo dobro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, pri 600cc izkoristit ves potencial rata samo dirkačom. Noben navaden smrtnik ne bo izkoristu do konca

Čaki mal. A se ne pogovarjate o končni. No 600 ccm motor, pa na avtocesto pa gasa. Grem stavt da pridem prej al slej do končne brzine. Se pravi, gledano z vidika končne hitrosti, lahko 600-taka izkoristim do konca. Pa nisem dirkač :grrr

Nasploh je ta klišejsha farsa, katero si izustil totalno bedna in neumna. Recimo jaz imam skuterja, 50 ccm. Recimo da ga "izkoristim" do konca. Ampak potem pa pride Beno Lipnik in naredi z istim skuterjem za 10 sekund boljši čas na pisti. Se pravi tudi skuter lahko 100 % procentno izkoristi le dirkač. Pa fuzbal žogo lahko tudi izkoristi le Thiery Henry in Ibrahimovič, pa Avto lahko 100% izkoristi le Saintz....

No vidiš da je ta farsa kretenska <_<

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal. A se ne pogovarjate o končni. No 600 ccm motor, pa na avtocesto pa gasa. Grem stavt da pridem prej al slej do končne brzine. Se pravi, gledano z vidika končne hitrosti, lahko 600-taka izkoristim do konca. Pa nisem dirkač :grrr

Nasploh je ta klišejsha farsa, katero si izustil totalno bedna in neumna. Recimo jaz imam skuterja, 50 ccm. Recimo da ga "izkoristim" do konca. Ampak potem pa pride Beno Lipnik in naredi z istim skuterjem za 10 sekund boljši čas na pisti. Se pravi tudi skuter lahko 100 % procentno izkoristi le dirkač. Pa fuzbal žogo lahko tudi izkoristi le Thiery Henry in Ibrahimovič, pa Avto lahko 100% izkoristi le Saintz....

No vidiš da je ta farsa kretenska <_<

fora v tem, da nobeno stvar ne morš izkoristit do kraja... tut dirkač ne more izkoristit dirkalnik 100%, tle si se mal uštev... ker če bi dirkač svoj dirkalnik izkoristil 100% bi biu nepremagljiv do konca svoje kariere, takšnega pa ni, ni bilo in ga tudi nikoli ne bo...

Pa še neki.... ta tema je totalna brca v temo, ker piše "Koncna vašega motorja???"... skuter pa ni motor ampak je kolo z motorjem, torej bi bilo kvečjemu bolje napisat končna skuterja ne pa motorja... ker lahko je prišel en k ma 125cc motor in je seveda obkljuku da mu gre več kot 140, pač če mu gre...

Tolk moje mnenje o tem vsem...

P.S.: mimgrede... 600cc ne morš izkoristit do konca, ker se nikoli ne konča... končna nabira in nabira, lahko pa prideš do blokade ki jo ima... tko da gre max 280... ali podobno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora v tem, da nobeno stvar ne morš izkoristit do kraja... tut dirkač ne more izkoristit dirkalnik 100%, tle si se mal uštev... ker če bi dirkač svoj dirkalnik izkoristil 100% bi biu nepremagljiv do konca svoje kariere, takšnega pa ni, ni bilo in ga tudi nikoli ne bo...

Pa še neki.... ta tema je totalna brca v temo, ker piše "Koncna vašega motorja???"... skuter pa ni motor ampak je kolo z motorjem, torej bi bilo kvečjemu bolje napisat končna skuterja ne pa motorja... ker lahko je prišel en k ma 125cc motor in je seveda obkljuku da mu gre več kot 140, pač če mu gre...

Tolk moje mnenje o tem vsem...

P.S.: mimgrede... 600cc ne morš izkoristit do konca, ker se nikoli ne konča... končna nabira in nabira, lahko pa prideš do blokade ki jo ima... tko da gre max 280... ali podobno... :)

Ja sej to sem hotu povedat :doze:

Drgač pa z končno 280, bi bil zadovoljen že kak litraš. 600-ke ne grejo 280.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu tko....Za normalno cestno uporabo je 600 čez glavo. Za prehitevat ma dovol moči, ima dovolj navora. Končno lahko sprobavaš na avtocesti, in lahko končaš v kakšnem zadku avtomobila. Pa omejitev je 130 na AC.

Maš sicer v Slo par odsekov cest, kjer se da motor spravt do zelo velike končne hitrosti (ampak za dirkat maš grobnik), drgač ti je pa 90 kmh čez glavo dost za po regionalnih cestah se za vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač ti je pa 90 kmh čez glavo dost za po regionalnih cestah se za vozt.

Pol moram bit pa jst neki posebenga :hmm: Moja potovalna na magistralki je 120-130 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol moram bit pa jst neki posebenga :hmm: Moja potovalna na magistralki je 120-130 km/h.

nisi edini ceprav to ni najbolj pametno dejanje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao narobe sm napisu :fredy: Na avtocesti jasno da boš pelu čez 100. Mislu sm ceste izven naselja in v njem. Tam redkokateri motorist pelje 50 oz. 90. Ampak noben ga ne žge 270. :grrr

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol moram bit pa jst neki posebenga trance_19_hmm.gif Moja potovalna na magistralki je 120-130 km/h.

Se pridružujem tej trditvi. Na večini magistralnih cest se da dosegati take hitrosti, brez kakšnega posebnega divjanja. Oz bom tako rekel. Ne poznam nobenega motorista, ki ima motor z več kot 125cc in se vozi po magistralkah 90 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!