Skoči na vsebino

Voljni prenocitve na novoletnem FS - 22./23.12.


Priporočene objave

quote:

... prinesita s seboj 3000 SIT po glavi, ce bosta jedli + spali, ce bosta pa samo jedli, pa 1500 SIT ...

Madonca me matra zgodnja ura. Nikjer ne zasledim PILI!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... prinesita s seboj 3000 SIT po glavi, ce bosta jedli + spali, ce bosta pa samo jedli, pa 1500 SIT ...

Madonca me matra zgodnja ura. Nikjer ne zasledim PILI!

lp Easyrider

Za tist PILI, bo pa mau za doplačat !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dogajalo SE bo 22.12. (sobota) v gostilni RATNIK v Ivanovcih pri MS.

[opis poti: MS -> Martjanci -> Sebeborci -> Andrejci -> Ivanovci].

vecerja/meni in degustacija (easy!!!! vina ),nocitev v idlilicnem okolju gorickega gricevja v Kančevcih,2 km oddaljeno od gostilne ratnik.prevoz zadetkov in kom od gostilne do idilicnega žaganja kurilnega materiala je mozen.

cena te enkratne ponudbe Icetour-ja (potujete z nami,zal vam bo....mogoce ) je SIT 3.000.- (1.500.- hrana/degustacija, 1.500.- nocitev).posteljnina in vstop do sobe v jutranjih urah vsteta v ceni.

evo folk,enkraten vikend paket agencije Icetour vam prinasa glavobol,neslogo v familiji,"macka" in duhovno razsvetlitev v meditaciji.

in se ena misel za konec: "...zdaj je cas,da pri nas za krajsi ali daljsi cas prekinete z vsakodnevnim drvenjem in napetostmi,ter stopite v dialog s seboj in drugimi..."

-------

What part of NO don´t You understand?

Saj se mi je zdelo, da je nekje omenjeno TUDI pitje ...

Ampak ni problema, bom imel se nekaj $$$ zraven za nepredvidene stroske ...

Uredil - easyrider on 21/12/2001 11:07:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Madonca me matra zgodnja ura. Nikjer ne zasledim PILI!

Ejejejje.... Ljudje SPET ne berejo pravilno...

Za PITI bo potrebno doplacevati toliko, kolikor bo steklo po grlu in ni zajeto v ceno 3000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snežnih zametov danes ni, zunaj celo sije sonce, čas je tak, da bi se bilo treba počasi odpraviti proti prizorišču FS, toda - termometer kaže skoraj 39 (žal ne zunaj na soncu ) in moja glava se zelo, zelo čudno počuti... tako da z U. ne prideva na FS in se ga bova kar doma napile (namreč čaja).

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Snežnih zametov danes ni, zunaj celo sije sonce, čas je tak, da bi se bilo treba počasi odpraviti proti prizorišču FS, toda - termometer kaže skoraj 39 (žal ne zunaj na soncu ) in moja glava se zelo, zelo čudno počuti... tako da z U. ne prideva na FS in se ga bova kar doma napile (namreč čaja).

LuCy

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!