Skoči na vsebino

Benka pri nas v OLP


Priporočene objave

Benka torej prihaja tudi k nam, skoraj točno eno leto po prihodu domov. Da pride že drugič v tem letu in da smo jo lani ugrabili med njenimi prvimi dnevi v Sloveniji, si osebno štejem v posebno čast.

Skratka -- 3.12.2003 ob 21:00 -- bomo z Benko kakšno rekli, spili kakšno pijačko in jo vse to, kar nas žuli, povprašali.

Aha, tudi knjige bo imela s sabo, dalo se jih bo kupiti po 9.900 SIT, posebno posvetilo + chitchat included!

Vabljeni vsi + upam, da zgornja soba v OLP ne bo pretesna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima slučajno kdo doma radio+mikrofon (ne morem se spomniti kdo je že zadevo prinesel na Stanovnika, zdi se mi da Hotschko) in bi zadevo lahko danes privlekel s sabo, naj sporoči... Benka_brez_glasu_press :o

Se vidimo, najkasneje ob 21:00 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tole je pa bila res prava moto sreda!!! Zahvaljujem se Benki za izjemno zanimiv in zabaven večer. Ne glede na to kolikokrat se srečamo, pogovarjamo, vedno izvem še nekaj novega, zanimivega, še nekaj se naučim. Benka, res hvala.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me veseli, da je bilo tako lepo, kot je bilo. Upam, da je bilo tudi ostalim všeč...

Veliko novega smo izvedeli, Benko pa zadržali skoraj do polnoči :o

Fotke najdete v galeriji dogodkov, štiri (od trenutno 28-ih v galeriji -- pošljite kar bi želeli objaviti na elektronski naslov info@motosvet.com) pa objavljam spodaj...

benka_olp2003_28.jpg

benka_olp2003_16.jpg

benka_olp2003_11.jpg

benka_olp2003_08.jpg

Še enkrat TNX vsem da ste prišli + seveda Benki za obisk.

Ostale fotke tukaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznani znanci se Benki zahvaljujemo za njen čas in nepozabne vtise. Upam, da se kmalu spet srečamo, po možnosti na kaki skupni furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že,že lepo za tole srečanje,sicer nisem bil,ker....nisem vedel. vsekako grem danes v kulturni dom na njeno predavanje in multivizijo.

Vas forumovce bom pa ob priliki za ušesa in to pošteno!!!!!! Zakaj? Zato,ker tole zvem šele danes 4.12 da se je sploh kaj dogajalo. Zasipavate me z temi novostmi na motosvetu na mail,ko so "neumnosti" zdaj ko se je pa dogajalo ste si pa bolj zase vzeli.... Res hvala!!!!

Zdravko

p.s. Tud grajat vas je treba ,seveda zato da se napake ne ponovijo. :grupni:

:? :devil: :ph34r: :devil: :? :? :?

benki pa en lep>>>> :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk,

v motosvetovi sredi je bil moj prvi post objavljen 28.11.2003, ravno tako na prvi strani motosveta. 28.11.2003 si ob 14:16 tudi prejel naše novice na e-mail in kot prva novica je bila ravno ta, da prihaja Benka.

Preveril sem tudi, če si na mailing listi - in si bil, celo dvakrat. Morda je bil ravno ta "višek" vzrok, da se ti je zdelo, da te zasipavamo z e-maili in si morda omenjene novice iz dne 28.11. preprosto pobrisal. Kakorkoli že, mi smo naredili, kar se je dalo. Za vsak slučaj sem tvoj podvojen e-mail na listi izbrisal, da boš sedaj dobival novice tako kot moraš, "samo" enkrat.

Vsekakor pa je škoda, da nisi zadevi prisostvoval. No saj, greš pa danes v Velenje na multivizijo, pa Benko po predstavitvi malo pobaraj, pa bo skoraj volk sit in skoraj koza cela. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem. Hvala Benka in hvala Noise. Glede na to da mi lani ni bilo usojeno da bi bil prisoten :( sem s toliko večjim veseljem letos poslušal. :)

Slike dobiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zenska zna pripovedovati zanimivo... :OK: Vsa cast! :notworthy: Jaz sem se sicer moral vmes malo na steno nasloniti, ker sem bil zmatran od celega dneva, ampak spal pa nisem.. ce je kdo mislil, da sem, ker sem oci zaprl! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolžan sem opravi?ilo vsem-predvsem pa Noise Data in sicer zato ker "baje" sem bil obveš?en pravo?ano in najverjetneje je res to da ,ker sem vsa obvestila dobival po dvakrat (2X) sem po hitrem bregledu spregledal vabilo in mail pobrisal.

kaj naj re?em sem pa bil sino?i na njenem predavanju v kulturnem domu-pobliže spoznal njenega "moža" in seveda kupil knjigo ki mi je še posebej v veselje ker sem tudi sam fotograf in slike v knjigi so kratko malo enkratne. Škoda le da so pove?ini iste kot pa tiste predstavljene na projekciji. :( Užival sem v besedi in sliki g.Benke z njo spregovoril par besed že pred samo predstavo in pa seveda v dveh urah skupaj z njo prepotoval svet.

Hvala Benki,ker je vse to "dala skoz" še za nas,ki ostajamo SAMO sanja?i...

p.s. Fantje!!!! Poskrijmo se pred njo ker nimamo j....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!