Skoči na vsebino

ENDURO FILM - "KANIN 2003"


JAZBEC

Priporočene objave

JUTRI - PETEK 05.12.2003--na TV PRIMORKA ob 15.30h - ODDAJA V ŽIVO--in predvajanje AMATERSKEGA ENDURO FILMA KANIN 2003--a bodo kej ponavljali oddajo :? , a bodo posodili in predvajali na drugih regionalnih TV postajah :? , v glavnem kdor vidi TV PRIMORKA naj si ga ogleda - vglavnem prvi AMATERSKI ENDURO (HARD) FILM NA TV V SLO!!!!! :yea2:

carji so doma na zahodu slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETEK 05.12.2003--na TV PRIMORKA ob 15.30h

carji so doma na zahodu slovenije

Nabavu vhs kaseto da posnamemo ta spektakel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: glasbena oddaja--notr bodo delčki filma--ne bo cel (v tem terminu jim ne znese???)--naša klapa bo pa v živo delala reklamo za enduro furce(seveda-po urejenih poteh--nikakor za po gozdu)--vglavnem če kdo hoče skrito reklamo naj nakaže kej šoldinov, pa dvignem jopo sred pogovora--večje ko bo nakazilo večje črke si bom na kanotiro napisu--interesenti pošljite prvo šolde--da bomo po oddaji šli lahko na klobase(tko sm fantom oblubu!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: glasbena oddaja--notr bodo delčki filma--

sam piše v sporedu da bo glasbeni cocktail ob 16.15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: blo je super--film je bil prikazan cel--po odsekih-mi smo govorli,pa videospoti so bli in ponovitev bo v soboto ob 16.30h--drugač pa še v dvakrat zvečer-oddaja glasbeni koktajl--lepo smo se meli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: kdor je od primorcev zamudu--oddaja glasbeni cocktail tv primorka--v ponedeljek ob 0.00h-notr je enduro film in MI,MI,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: kdor je od primorcev zamudu--oddaja glasbeni cocktail tv primorka--v ponedeljek ob 0.00h-notr je enduro film in MI,MI,.....

Bravo :OK: fantje majo jajca, :OK: kaj naj rečem :hmm: Jazbec sam po moje si se nahodil kje gor, al kako si se prevažal ,kolko časa ste pej porabli za prit gor in vse posnet :? :OK: aja in kako je šlo dol :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA--začeli smo ob 9h pri soči,na vrh(D postaja)smo morali priti najkasneje do 16h-zadnja gondola v dolino in men se res nebi dalo še dol hodit-pršli smo na vrh ob 15.30h-lih prov za eno birco spit--jst k sem se pelu z gondolo dol je blo super,fantje so pa pršli 10 min za nami dol-so rekli da za dol ni nobenga problema--by,by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim pogledal original in ga priporočam vsem ljubiteljem endura in zabavnih prigod :OK:

za kaj več naj se kontaktira avtorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ENDURO FILM KANIN 2003 je končal svoje poslanstvo na severnoprimorskih TV postajah.........za vse nesevernoprimorce OPOZORILO!!!!!!!......film naj bi bil v kratkem prikazan na TV PIKA!!!!!!!!!!!............bodite na vezi in boste pravočasno obveščeni............ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

SOBOTA 27.03 2004 ob 22h in ČETRTEK 01.04.2004 ob 22h na TV PIKA ---ENDURO FILM KANIN 2003---TV PIKA,TV PIKA in pika.........pa uživajte............ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to - če kdo želi imet film na VHS-DV-DVD naj pošlje PM --cena je tolk da so stroški plačani-pa klobasa....če ne še zmeraj velja ENDURO FILM KANIN 2003 na TV PIKA SOBOTA 27.03 in 01.04. obakrat ob 22h---PA NAJ KDO REČE DA ENDURO NI ZAKON!!!!!!!!!!!

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki nimate doma TV Pika iz. tega programa zarad kakršnih koli drugih razlogov ne morete gledat, se da ta program spremljat tudi na naslovu www.siol.net/vizija seveda je potrebno malce hitrejšo povezavo v svet...jst žekomi čakam danes ob 22h se začne akcija :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bila rahla napakica---FILM ENDURO KANIN 2003 bo v SREDO 31.03.2004 ob 22h in ponovitev v ČETRTEK 01.04.2004 ob 22h---pa kljub temu je še zmeraj ENDURO ZAKON--pa uživajte---sorry,napake se dogajajo-smo še zmeraj v jugi..in TV PIKA..pika

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo še tolk prijazen pa da bo danes zvečer še kak post sem napisal, da me opomni, pa verjetno še koga.

THX :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES 01.04.2004 na TV PIKA in preko interneta na že napisani strani ob 22h verjetno zadnjič predstavitev ENDURO FILM-a "ENDURO KANIN 2003"-kdor vidi pač vidi......drugač pa lahko pošljete PM ...se ga da dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Jazbec ti pacek eden ... kaj to govoriš, da se samo fantje zanimajo za motorizem ... :( ... :angry: ... je dekličev tud nekaj ... O:-) :D :rolleyes: ... drugače pa ... :kva2: :OK: ... zanimivo ni kaj ... .)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film sem si ogledal včeraj na TV pika. Narejen je verjetno z VHS ali digitalno. Malce amatersko, AMPAK NIČ ZA TO. Fantje POHVALNO.

No sedaj pa čakam odziv Slovenceljnev v medijih (pisma bralcev). Že kar vidim:

- huligani so uničili dolino Soče

- razrili so cel Kanin

- prestrašili so uboge živali

- planiski orli bodo izumrli

- predsednika zelenih po ogledu filma muči začasna impotenca

- ..............

TAdej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sedaj prdrvi vesoljna slovenija z svojimi okopavnicami in razorjemo Kanin in malo pometamo z zadki in se zaletavamo v drevesa... al kako :naughty:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENDURO NI ZAKON!!!!!!!!!!!

:kva2:

gledal film. glede tehnik vožnje nimam komentarja, ker se ne spoznam tolk zlo ... se mi je pa porajalo par misli ob vsem tem:

1) super reklama, "motoristi pretepači", na enga lopova se jih spravi 5 ... no, sicer je lopov, a vendarle ... :)

2) a je po Kaninu dovoljeno tko orat? Mislim, bi šel tudi jaz malo mogoče kdaj ... D.J.?

3) zanimiva odjavna špica ...

4) lepo je videt take intuzijaste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!