Skoči na vsebino

ENDURO FILM - "KANIN 2003"


JAZBEC

Priporočene objave

jest se ne strinjam s tem da se tako orje kar kjerkoli <_<

:yea2: :lol1: V čem je problem?????????? :( :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :lol1: V čem je problem?????????? :( :cry: :lol1:

v tem da bodo motoriste na splošno označevali kot huligne, ki jim ni mar za zakonske določbe in delajo kar hočejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :lol1: V čem je problem?????????? :( :cry: :lol1:

No pa pejmo se mi pred en kafic, pa mal kroge rismo pa dimimo, pa posnamimo, pa dejmo to na tv piko in v cem je sploh njihovega ali nasega pocetja poanta... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pejmo se mi pred en kafic, pa mal kroge rismo pa dimimo, pa posnamimo, pa dejmo to na tv piko in v cem je sploh njihovega ali nasega pocetja poanta... :?

:D Enkrat smo to temo že premlevali!!Motoristi smo v očeh preprostih državljanov že itak čudni.Če vam uspe posnet različne fore(vožnja po zadnjem,paljenje gum...itd) posnamite film in ga probajte predvajat na TV. Jast osebno in še kdo drug bi biv vesel takšnega filma.Vsa čast JAZBECU in ekipi ki so celo stvar speljali.Upam da nebomo v tej temi več razglabljali o ekologiji, morali itd....zato imamo druge poste. Lep pozdrav vsem in upam da u kratkem vidimo kašen nov privat filmček... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem pa vedno zivela v prepricanju da se malo mlajši fantje tkole gonijo po hribih in rijejo po naravi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem da bodo motoriste na splošno označevali kot huligne, ki jim ni mar za zakonske določbe in delajo kar hočejo

TRMU JE ŽE OD NEGDAJ TAKO ...........PA KWA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem pa vedno zivela v prepricanju da se malo mlajši fantje tkole gonijo po hribih in rijejo po naravi :hmm:

saj se nebi če bi bil v državi vsaj en plac kot naprimer poček ali pa kaj podobnega kjer ima vadbišče vojska za mopede je pa prepovedano ker plašimo medvede in lovce :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pejmo se mi pred en kafic, pa mal kroge rismo pa dimimo, pa posnamimo, pa dejmo to na tv piko in v cem je sploh njihovega ali nasega pocetja poanta... :?

poanta je da bi pokazali kako divja druščina po cestah skozi naselja in vse povsod z plastiko na dveh kolesih vsako soboto če ne že v petek na motozbor in se ga ubijejo v alkotu med tednom so pa kaffe racerji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasno...in to deal ...krasen vtis na "civiliste" in vceplja božanske ideje mulcem ki prvic sedajo na moped.....bravo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo snemali za nas, za naše spomine,za naše žene,punce,otroke...za vas..pa smo dobili idejo..dobili idejo za zgodbo..posneli..zmontirali..pogledali..popili..pojedli...dali v predal k ostalim spominom (filmom)...zvedeli drugi...posojali kasete...pa smo vprašali na TV Primorka če želijo pokazat..pa sem vas obvestil...pa so pokazali...ponavljali...pa zvedeli na TV VITEL..pa sem vas obvestil..pa so pokazali..ponavljali...pa so AMATERSKI ENDURO FILM KANIN 2003 pokazali še na TV PIKA(sem vas obvestil) in preko interneta in satelita ostalemu svetu..pa smo popili..pojedli...pa gremo dalje..in spomini ostanejo.......eno vprašanje:??pa kaj mislite kje se vozi enduro??...pred kakšnim kafičem v centru mesta že ne......enduraši v kafič pademo-od naporov!!....vglavnem mi snemamo za nas in naše spomine-tako je ratalo da ste videli tudi vi ---PRVI SLOVENSKI AMATERSKI ENDURO FILM.....čao..gremo furat...pit...jest...snemat.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec upam da ti kritike ne bodo vzele volje, ti furaj, snemaj, jej, pij pa čau al kak si napisal. V deželi na sončni strani alp je pa vedno kaki zmijoljubec ki ga skrbi javna podoba motoristov in naša prelepa narava.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislu da bo kej več negativnih komentarjev (po možnosti kvalitetno podprtih), pa vidim da samo klasična od bar do bar scena tolče gnilo zele :wacko:

sym ta vikend kaka probca? kje maš GS da mu dam vetra skoz šodr in veje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vi enduraši ste pa res čudni, da si drznete tkole po terenu vozit?!? Jao, podn.

Na kerga se bomo pa zdej spravl? <_<

Popravljeno . Popravil K8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv amaterski enduro filmček, pa tista kamikaza S KMX-om je bil malo out, :P pa nekomu je KTM mal kuhnu :?

Pa preden bo spet kdo kej pljuval glede narave pa to, meni se ni zdel, da bi se dal tist šoder še kej bolj razrit, <_< pa gorovje je dost boljš teren, kar se "naravovarstvenikov" tiče, kot kaka gmajna.

Thumbs up, pa upajmo na še kakšen podoben izdelek. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No po kar dolgi odsotnosti od tega foruma se vracam, ni kaj, od lani sem brez motorja, tko da nisem hotu prevec sem zahajt da ne bi bla tipkovnica vsa oslinjena B) Ampak upam da bo....cim prej kaj dvokolesnega s5 prislo k hisi :)

Jazbec tebe sem vidu sele sedaj na forumu, vse pohvale za film k sem si ga ogledal ze takoj ko je bil predvajan, pa se ko so znani ljudje noter ga je se z vecjim uzitkom pogledat ;) Nadaljuj s takimi projekti pa nam posnemi se kaj adrenalinskega kot si to pocel do sedaj!

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!