Skoči na vsebino

crke!!!!!!!!!


Priporočene objave

Dragi farani in faranke.....kam so mi zginl s,c,z s stresico.

Mulca bom itaQ na gautre obesu.......trdi , da ni nic kriv............BARABA!!!!!!!!!!!

Kako naj to opedenam?????????????????????

PIVO!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo stvar prav smesna......v wordu.......scz itd deluje

V exel-u ........deluje

Na Motosvetu......ne deluje SPLOH!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tipkovnica je nastavljena Slovenscina-slovenska

Windovs xp!!

NIC JASNO!!!!!!!!! :hmm: :hmm: :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima v čem je bil problem?????? Če se da, bi prosil razlago!

gec

vpraš na Microsoft Slovenija ...

sicer pa na hitro...

Nabori znakov so ljukava stvar. Človk more met srečo,če se mu podrejo, da jih nazaj prikliče. Al pa vsaj minimaln ščepec znanja.

V Nadzorni plošči morš zmer preverit nastavitve REgional/Language in Keyboard... povsod daš na Slovenian. Po možnosti izključiš vse druge English ali kake tretje nastavitve... v vsakem programu posebej pogledaš, če ti dela. če ti ne, je možno, da je potrebnopreklopit s kombinacijo tipk...

tko, to je na hitr. za kaj več pa nimam cajta zdele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vpraš na Microsoft Slovenija ...

sicer pa na hitro...

Nabori znakov so ljukava stvar. Človk more met srečo,če se mu podrejo, da jih nazaj prikliče. Al pa vsaj minimaln ščepec znanja.

V Nadzorni plošči morš zmer preverit nastavitve REgional/Language in Keyboard... povsod daš na Slovenian. Po možnosti izključiš vse druge English ali kake tretje nastavitve... v vsakem programu posebej pogledaš, če ti dela. če ti ne, je možno, da je potrebnopreklopit s kombinacijo tipk...

tko, to je na hitr. za kaj več pa nimam cajta zdele.

Sem reku, da ne bom več pisou tle gor, ampak si ne morem kej...

Sym je spet najpametnejši izpadel...in to po tistem, ko njegov prijatelj tri dni prosi za pomoč tukej gor... in ko se zadeva končno zrihta, zabije on, kot vedno zadnji žebelj u krsto... ni kej Symči, sej si frajer, ampak če bi bil pa znalec, bi paproblem rešil pre, ne šele post festum, a ne?

Če pa koga resnično zanima kaj je bilo, pa , mislim, moj mejl je še zmeri nekje u profilu.... PM-ov ne berem redno, ker me menda kontrolirajo, kdaj in koliko se logiram natale klepetalnik...

P.S: A kdo stavi, da tega posta jutri osorej e bo več na tem mestu???? :lol1: :lol1: :yea2: :yea2:

Sayonara :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi

Hvala za dodatno strokovno pomoč in "tele"vodenje skozi Okna na mojem zmešanem računalu.

BTW.....mal mi je okol tega tut SYm razložu že kak dan prej.....samo sej veš.....moje znanje o računalu je na ravni četrtošolca,pa nekak ne skapiram,kaj mi ljudje govorijo......pardon o čem mi govorijo......tko , da sem kao malo dete,ki ga za rokico peleš preko prehoda za pešce.

Važn,da je sedaj vse OK!!!!!

Vsekakor pa pade pivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima v čem je bil problem?????? Če se da, bi prosil razlago!

gec

Tam,k je nastavitev za jezike in tipkovnico,sem imel nastavljeno na:

-jezik SLOVENŠČINA

-tipkovnica : slovenska

srbska-latinica

US

Pol sem brisal US

In stvar je meni iz neznanega vzroka začela delovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem reku, da ne bom več pisou tle gor, ampak si ne morem kej...

Sym je spet najpametnejši izpadel...in to po tistem, ko njegov prijatelj tri dni prosi za pomoč tukej gor... in ko se zadeva končno zrihta, zabije on, kot vedno zadnji žebelj u krsto... ni kej Symči, sej si frajer, ampak če bi bil pa znalec, bi paproblem rešil pre, ne šele post festum, a ne?

Če pa koga resnično zanima kaj je bilo, pa , mislim, moj mejl je še zmeri nekje u profilu.... PM-ov ne berem redno, ker me menda kontrolirajo, kdaj in koliko se logiram natale klepetalnik...

P.S: A kdo stavi, da tega posta jutri osorej e bo več na tem mestu???? :lol1: :lol1: :yea2: :yea2:

Sayonara :yea2:

Lojzi, ce te vsi zasledujejo in kontrolirajo se ne pomeni, da nisi mal tudi paranoicen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-tipkovnica : slovenska

srbska-latinica

pa še to - če imaš res še dva vnosa za tipkovnico (slivenska in srpskalatinica) lahk še srpsko latinico pobrišeš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem reku, da ne bom več pisou tle gor, ampak si ne morem kej...

ja kwa s' pa ti tko teč'n ... :o :P :rolleyes: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem reku, da ne bom več pisou tle gor, ampak si ne morem kej...

Sym je spet najpametnejši izpadel...in to po tistem, ko njegov prijatelj tri dni prosi za pomoč tukej gor... in ko se zadeva končno zrihta, zabije on, kot vedno zadnji žebelj u krsto... ni kej Symči, sej si frajer, ampak če bi bil pa znalec, bi paproblem rešil pre, ne šele post festum, a ne?

Če pa koga resnično zanima kaj je bilo, pa , mislim, moj mejl je še zmeri nekje u profilu.... PM-ov ne berem redno, ker me menda kontrolirajo, kdaj in koliko se logiram natale klepetalnik...

P.S: A kdo stavi, da tega posta jutri osorej e bo več na tem mestu???? :lol1: :lol1: :yea2: :yea2:

Sayonara :yea2:

emso....... definitivno.

in da dragi lojzi ..........grem stavit. kot vidis, lahko se vedno brez probblema citiram ta tvoj "izbrisani" post. *zdaj bo pa spet rekel "valda, zdej so ga pa pustil, hudobci."*

ajajajaj :grrr da te ne zalezuje kaj (kdo) drugega. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

malo pozno, ampak če bo še kdo mel tak problem, si bo lahko pomagal. Tiste regional settings nimajo kaj dosti veze v primeru, da ti v wordu in excelu slovenski nabor dela, v Explorerju pa ne. Če ti v Wordu in Excellu delajo, to pomeni, da so regional settings (+ tipkovnica in abeceda, tam v nadzorni plošči) prav nastavljene.

Če ti potem ne dela v Internet Explorerju je pa problem drugje, in sicer v Encoding nastavitvah. Te pa najdete v View -> Encoding -> na tem mestu pa izbereš npr Central European (Windows) in bo stvar delovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!