Skoči na vsebino

Kako povečati moč na ZZR 250 (a se sploh izplača?)


Mali bik

Priporočene objave

No pa gremo - moja prva tema... Zanima me, kako bi povečal moč na Kawasaki ZZR 250? Tistih 36 KM počasi hodi premalo... Kako pridobiti lepšo krivuljo navora (več moči pri nižjih obratih) Kaj bi pridobil s športnim izpuhom, filtri,... Po drugi strani pa se sprašujem, če se sploh izplača, ter če ni bolje ta denar za predelavo nameniti za nakup večjega motorja čez eno leto!?

Uredil - Mali bik on 03/11/2001 19:22:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar se ne trudi....raj denarček pametno naloži na banko...in ko ga bo dovolj ga potroši za kak drug strojček.

Glede da si v meji najbolj bedastega zakona na svetu....ti zzr-čka ne bo težko podati...če pa boš po mašini šaril...obstaja velika verjetnost,da se ga bodo potencialni kupci prej izogibali,kot pa občudovali vse neverjetne in verjetne spremembe,ki si jih namenil svojemu konjičku.

PS.ODLOČITEV JE PA ITAK TVOJA

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet! Sem sam podobno razmišljal, pa še res je glede potencialnih kupcev. Se spomnem kako sem sam maltretiral prodajalce...

Pa me kljub temu zanima, če je že kdo izmed vas friziral ZZRja oziroma, če pozna kdo koga, ki je to počel (ideje!?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zaradi tega ti pravim,da ga pusti na miru!Sem biu poleg...ko ga je tip pripeljal k trgovcu....po 15 minutah pa je že bila stranka na njemu....a ga je tut kupil ne vem...sam po nekaj dneh,ko sem se ponovno oglasil,ga niso imeli več!!!!!!!!!

MISLIM , DA TO POVE VSE!!!!!

PS:krakoli boš lahko popravil s predelavami ne bo več kot 5%,za minimalno 20%vrednosti motorja.A SE SPLAČA????????

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocak,spari,kupi vecjega.

navor in moc se da povecati.samo v primerjavi z vlozenim trudom in denarjem je bolje,da kupis mocnejsega...in nikdar ne dobis vlozenega nazaj.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No pa gremo - moja prva tema... Zanima me, kako bi povečal moč na Kawasaki ZZR 250? Tistih 36 KM počasi hodi premalo... Kako pridobiti lepšo krivuljo navora (več moči pri nižjih obratih) Kaj bi pridobil s športnim izpuhom, filtri,... Po drugi strani pa se sprašujem, če se sploh izplača, ter če ni bolje ta denar za predelavo nameniti za nakup večjega motorja čez eno leto!?

Hmm.. :))))) Pusti tistih 36 konjičkov pri miru, lepo jih hrani in neguj, nikar jih ne poskušaj rediti, čez dve leti jih boš prodal in kupil bika, ki pa ne bo mali bik ampak veeeeeliiiik !!...Hm, samo en problem bo nastal:..VELIK BIK POJE VEČ, kot 36 malih konjičkov :(((

serbuuuuss!!....:)

Uredil - Mali bik on 03/11/2001 19:22:08

Imate vsi prav... Ostane tak kot je...

Gianni na te razočaram - moj mali bik (zzr 250) popapa skor tolk kot tvoj 6-7 litrov povprečno, pa tud več. Pršparam pa pri registraciji... Ha, ha. Tam se mi pa smeji!!!

Tud tebi en serbuuuss!!!

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Pozdravljeni spoštovani motoristi, motoristke!!!

Imam en huge problem in upam da obstaja kdo, ki bi mi lahko pomagal!

Sem razočaran lastnik kawasakija zzr 250. Motor sem kupil pred dvema letoma, sprva sem bil ZELO zadovoljen, a ker sem pač divjak :blush: , sem ga preveč priganjal v visoke obrate in mi ga je "zagrabl"! Sej bati, pa cilindri so ockey, sam blajerco mi je zvil! Pa use bi še bilo za vzdržat, če ne bi bilo od tega že devet mesecev. Po nateganciji: gospod v Račah mi jo je KAO obnovil :devil: sem prevozil celih 100km in scenarij tiščanja motorja se je ponovil :headbang: ...

Tako da če ima kdo za prodat "blajerco", oziroma če ve kje bi se to dal dobit, bi mu bil ZELO hvaležen!!!

Kontaktirajte me na mail: bostjan.spoljar@hotmail.com

Za vsako morebitno informacijo se že vnaprej zahvaljujem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!