Skoči na vsebino

Kaj mate tok za tiste čokoladne......


RS50

Priporočene objave

*cough*....

Se vedno cakam da vas bo vecina mentalno prerasla svoja leta (eni ste jih ze) in dojela kako cheap je posplosevanje cesarkoli na celotno populacijo.

Recimo, stavek "vsi cefurji kradejo" je natanko isto resnicen kot "Vsi Slovenci so zafrustrirani hlapci" ali "Vsi Avstrijci so nacisti".

... ali pa vsi skuteristi so mamine maze in vsi motoristi divjaki */cough* B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da jest povem se svoje kratko mnenje! :)

Ko smo se hodil na bled kopat polet so bli tm pč čapci in so ti skor usakič k si se prsu kopat, pršli do tebe pa zamoril, da jim das za pelt! no jest nbenmum nism dau an pa tut nkol nism ksno pokasiru! :)

Pč z njimi moraš na lep način, če pa ne gre na lep način, alpa da so oni tko zakompliciran pol pa ni guT! :wacko:

sicer vsi čapci misljo da so frajerji toj normaln, sam usi pa niso tko zajeban k vi mislte! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posploševat na vso populacijo je neumno...je pa enkrat po tv bila kao definicija čefurjev...ta ni narodno opredeljena ampak je čefur tisti ki se obnaša na predpisan način...ta način obnašanje je pa stvar diskusije...

izraz čokoladni tudi sam prvič slišim.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posploševat na vso populacijo je neumno...je pa enkrat po tv bila kao definicija čefurjev...ta ni narodno opredeljena ampak je čefur tisti ki se obnaša na predpisan način...ta način obnašanje je pa stvar diskusije...

tocno... :D ...glih tk k pedri... :D kt je moj sosolc Enzo reku... :D "peder ni gej... ...peder je stanje duha..." :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da jest povem se svoje kratko mnenje! :)

Ko smo se hodil na bled kopat polet so bli tm pč čapci in so ti skor usakič k si se prsu kopat, pršli do tebe pa zamoril, da jim das za pelt! no jest nbenmum nism dau an pa tut nkol nism ksno pokasiru! :)

Pč z njimi moraš na lep način, če pa ne gre na lep način, alpa da so oni tko zakompliciran pol pa ni guT! :wacko:

sicer vsi čapci misljo da so frajerji toj normaln, sam usi pa niso tko zajeban k vi mislte! <_<

isto se je men zgodil. sva bla s enmu frendm na Bledu u Hangarjh, je blo že bl pozn pa nobenga kopalca ni blo, nakar uletijo eni t.i. čokoladni in nekej čist za brezveze začnejo težit nej jm dam za pelat in sm 100krat reku ne, sam kaj češ če jm nemorš nič dopovedat. In pol mi je en od motorja ključ uzev in je reku da če mu ne dam za pelat da ga bo vrgu u jezer. in sva z unmu frendm dala za pelat za en tm v okolici 50m. in onedva se usedeta, brez čelad spizdita z najinma motorjema nekam u p.m. če ene par minut prideta nazaj, divjata kr se da, in se eden od njih z frendovmu skutrjem zloži. frendov skutr je bil od strani mal popraskan, un čokoladni je mel pa kolen do kosti posnet.

In za use k pravte da ne smemo vse u isti koš metat: To je mogoč res, sam poznam dost t.i. čokoladnih in vm povem da so razn nekaj redkih izjem usi enaki. Tko da če vm kdorkol od njih teži, morte vedt da se jm ne da ene stvari dopove in se je treba samo umaknt ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js res ne wem kaj was muci glede tistih cokoladnih ko prebiram forum. Sam ne pisem na forum ga le prebiram a mi nekaj tem ni powsem vsec. Govorim predvsem za to ker se greste neke primitivne nacionaliste. Fora je taka da sm tut sam pac cokoladen a ne po moji volji pa si tudi lastim aprilio RS125 letnik 2003(prej RS50,se prej pa SR50) posteno kupljena ki pa ni reg. pa se vseeno kak krog z njo zapeljem in sedaj bi vsi morali posumit ce sem cokoladen da je ukradena?kdor ma tut cez to moje sporocilo kej za powedat naj se oglasi v okolici gorenjske pa mu dokazem da smo nekateri cokoladni posteno kupli motor.

Pol si pa izjema :) Čokolade so vsaj na lentu reveži brez stanovanja z Gilerami Runner (dokler en ne pride pa ga nabije na gobec pa mu skuter vzame nazaj). Da o onih fužinarjih ne govorim. Niste vsi slabi, ampak tisti, ki so slabo luč mečejo na vas. Ste v manjšini in hitro pride do posploševanja. Včasih kerega po krivici obsodimo, ampak tisti, ki ni kriv itak nebo užaljen. Ciganski bosanci mi grejo na jetra (ker so večinoma nepošteni in si delajo neke svoje male bosne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS50 maš čist prav. Kaj mislite, da kradejo samo tako imenovani "čokoladni"? A-A lopove maš povsod ne glede na barvo kože!!!

...s tem, da večina je čokoladnih. Zakaj? Hočeš nočeš tudi barva kože vpliva na tvojo kulturno razvitost. Ne gre zaj posploševat, so izjeme, ki živijo pošteno, sprejmejo kulturo države v kateri se naselijo in je vse OK. Ampak nekateri se vstrajno branijo kakršnekoli zaposlitve (pokaži mi cigana, ki je doktor, odvetnik ali karkoli druga). Razumete? Gre za mentaliteto, živijo pač svoje (spet ne vsi) nomadsko življenje, tako jim narekuje kultura, pa tudi večina je takih, da raje doma sedijo in fehtajo dnar od socialne. To je 100% preverjeno, ker je mati delala na patronaži. In taki si navadno pošteno ne morejo kupiti avta, motorja ali kaj druga. Seveda so tudi narodno zavedni slovenski Janezi, ki vneto kradejo, vendar jih je dosti manj, kot raznih jugo-ciganov. Poglej samo v Novice ali kakšen drugi časopis kaj piše. "Prijeli državljana Safeta Brkića, ker je to pa to..." Pa nimam nič proti priseljencem, ki delajo in si služijo denar. Ampak taki, ki so tu zgolj po naključju, ne delajo nikjer, nimajo nobene izobrazbe, bi jih morali poslat iz te države. Rečite mi Hitler al pa Heider. Nisem nacionalist, dokler ne vidim enih kurcov, ki si delajo svojo državo v lastni državi, sodni sistem jim ne more do živega, mene kot zglednega državljana pa jebejo zaradi tega, ker sem pozabo luči na avtu prižgat. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni neke skupne definicije o tem kdo je "čokoladen" ... sami osebno mi pa takšnole oznaževanje prav nič ni všeč ... ampak bom vseeno rekla, da ste še malo "mlečni" pa naj vam bo oproščeno ... :P

Vale, ti kr. Ko boš vidla enega takega, ki se bo pred tvojim nosom večkrat odpeljal na tuji lastnini mimo (to se mi je zgodilo ko so meni ukradli skuter in isto se je zgodilo, ko so ga kolegu) in ko boš začela gledat spomladi skuteriste brez čelad in registracij si poglej kdo so. Črni, briljantina in trenerka. Vidiš jih kjer hočeš. Poglej, če boš kdaj vidla kakšnega "belega" brez tablice in čelade. Zakaj moram jas registrirat motor, mi jebejo policaji zakaj pozabim prižgat luči, tele se pa mimo njih vozijo in jih noben niti vpraša ne, kje so to dobili. Če pobegne ga itak ne smejo lovit, ker se lahko pri pregonu poškoduje (tako pravijo pri policiji). Torej je najboljše, da se vsi začnemo vozit brez tablic, ker policija ti itak nič ne more, država pa bo šla h kurcu. Hočeš nočeš, rasa prinese sabo tudi svojo kulturo (nekateri sprejmejo tudi tujo). Pa tu ne gre za pamet, ampak za drugačno razmišljanje. Pametni so že, saj so se znajdli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cokoladar... ...cefur... ...to dvoje js uporabljam za tiste k delajo sranje, pa to. poznam pa tud take k so pa res face, posten folk, pa to, pravo nasprotje cefotov (tistih seveda ne nazivam s "cefurji", "cefici", "cokoladarji", itd.). res sem veckrat zasledil posplosevanje kao da zdej pa vsi temnejse polti delajo piz*arije, kradejo pa izzivajo na fajt, hodijo naokol z minimalno 10 folka backupa pa izsiljujejo, itd. k taki k so res taki (a la Kosić iz CE), bi pa res sam ob svinec postavu pa steno v glavo. :devil: :naughty:

RS50, ce si res tk posten k pravis, pol se tebe naziv "cokoladar" al pa "cefur" (vsaj z moje strani) ne tice! .)

LP, Z. :kva2:

Se pridrožujem tvojemu postu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega nisi ti tu nekje iz Malecnika? ker ce se ne motim sem te vido da se furas dosti tu cez breg! :)

So pa finta cokoladni ce poznas enega pa si frend z njim pol mas mir pred vsemi drugace pa se mors znajt ce so problemi. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa finta cokoladni ce poznas enega pa si frend z njim pol mas mir pred vsemi drugace pa se mors znajt ce so problemi. :fight2:

Jap točno tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa finta cokoladni ce poznas enega pa si frend z njim pol mas mir pred vsemi drugace pa se mors znajt ce so problemi. :fight2:

Ce ne pa spokas glavnega pa tudi mas mir ker oni nic ne upajo potem...pa je to to :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Nisem nacionalist, dokler ne vidim enih kurcov, ki si delajo svojo državo v lastni državi, sodni sistem jim ne more do živega, mene kot zglednega državljana pa jebejo zaradi tega, ker sem pozabo luči na avtu prižgat. :fight2:

Se popolnoma strijam!!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...diskriminacija :lol: :lol1: :chase:

To ni diskriminacija ampak zgolj realizacija naših dolgoletnih prizadevanj :) Seveda mislim s tem takšne "mariborčane" za katere cel maribor ve da so barabe, ko skutere kradejo pa probleme iščejo ob vikendih. Tak da ne poslošujem. Je pa res, da je takih tako ali tako 80% :angry: :devil: :fight1: :naughty: :nono: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga tuki ni tko k u ameriki, k so belci nigre "uvozil" pa jih jebal u glavo... pa črnci niso bli ničesar krivi... potem so šele postali naslilni, saj so si morali izboriti svo prostor po soncem in jes proti nigrom nimam nč, so čist kul! Samo čokoladni, ti so pa preveč pametni, kok me pogreje, k eni pišejo da slovenija brez njih nebi obstajala, pa da jih je vse pouno, pa serjejo da je bosna zakon... ja fak, kaj pa delaš tuki? jes te NE rabm, pejt u svojo ljubo bosno beračt...

Sej niso vsi bed, z nekaterimi sm tut sam kolega in oni so se prilagodil, ampak eni, so pa kurbe! Pred kolosejem enga sam grdo pogledaš, pa jih je v cca 2 min 10 in začnejo te jebat dokler ne popizdiš, ko pa, hop nate... Pa recimo, greš po cesti in te model praša če maš fone za zvrcnt, ok, on prime telefon in spizdi... :blink: js pa za njim in bum bum :D .

Res bo treba neki ukrent k to gre iz nadzora! Kr neki so se zašel po svoje pogovarjat, na busih veselo govorijo po svoje, upijejo, kričijo, al pa oni k v avtih nabiajo svoj cigu migu, k da so doma :angry: .

Najbl, AMPAK najbl me pa pogreje, k vidm dva čefurčka k se spravlata na manšega slovenčka pa hočta keš, pa mobitel, pisda še liziko bi mu uzela :angry: , takrt pa tut jes stopm zravn če kej vidm, čeprov se bojim, da bosta hitr "svoje" nabrala vkup...

Pa tile "izbrisani", te se šele jajcajo!! Prekleta banda, ke so pa bli 10 let? Pa takrat mislm da je blo dost časa bi si zrihtal, sam so preveč leni! Zj k so zaloge pošle, bi pa kr pokojnino, pa odškodnino, nevem kaj še vse... en hoče cca 250 mio :blink: :wacko: SIT :blink: :wacko: ???

Ej res ne vem kam to pelje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, smo zdej v šol z eno prfokso vžgal debato na to temo. Stvar je taka, da so bosanci in hrvatje in kaj jst vem kdo, ki so čist vredu in vse, so pa tut taki k ti morijo za keš pa za mobi al pa ti rečejo da kup cegu pa take fore. K pa rečeš mulcu da naj spizdi so pa takoj njegovi bratje okol in kaj boš pol. Najbl mi gre pa na živce, k ta folk sploh slovensk ne zna, pa žvi v sloveniji že ohoho let. Uni odpisani so pa sploh zgodba zase. Prej so se prot nam boril, a zdej bi jim pa mi mogl še plačat al kaj, dej nehi no. To je vse v [cenzura] :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najbl mi gre pa na živce, k ta folk sploh slovensk ne zna, pa žvi v sloveniji že ohoho let...

To tut ja, ampak fora je v tem, da oni znajo, sam se je to tok razpasl da jim niti ni treba... v trgovini loh vse po njihovo nabavjo, ker smo slovenci preveč dobri in se vsakogar potrudmo razumet (za razliko od hrvatov, k jim na morju 10X rečš kak sladoled bi, pa še vedno "kao" ne razumejo :angry: )... Naprimr smo bli na zdravniškem pregledu, pa je pršou en čokoladni starejši tip in nam mori kolko je ura (po njihovo, sam sm razumu nekak), pol je biu pa sprejet in je blo treba (kokr sm slišu za kaj gre) podalšat bolniški dopust za 1 usran dan, je pa tko lepo po slovensk govoru z zdravnico, pa men je karton podal in bil vs meden... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tut ja, ampak fora je v tem, da oni znajo, sam se je to tok razpasl da jim niti ni treba... v trgovini loh vse po njihovo nabavjo, ker smo slovenci preveč dobri in se vsakogar potrudmo razumet (za razliko od hrvatov, k jim na morju 10X rečš kak sladoled bi, pa še vedno "kao" ne razumejo :angry: )... Naprimr smo bli na zdravniškem pregledu, pa je pršou en čokoladni starejši tip in nam mori kolko je ura (po njihovo, sam sm razumu nekak), pol je biu pa sprejet in je blo treba (kokr sm slišu za kaj gre) podalšat bolniški dopust za 1 usran dan, je pa tko lepo po slovensk govoru z zdravnico, pa men je karton podal in bil vs meden... :angry:

Ja maš prov, doam govorijo kakor pač govorijo, pa s prjatli govorijo isto pol se jim pa ne zdi da bi vsaj na ulici al pa kjerkol drugje na javnem kraju slovensk govoril. Sam poznam pa folk k dejansko ne zna slovensk, pa žvi kle že več k 10 let :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki so pa res za zapakirat v leseno škatlo in pod expres poslat na jug :BUA: , pa naj se tam po svoje menjo... Razn (se opravičujem) če gre za 100 let stare ljudi, k so po 90em letu starosti izgubili sposobnost učenja :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!