Skoči na vsebino

Kaj mate tok za tiste čokoladne......


RS50

Priporočene objave

Odprite oči. Če vam čapci še niso ničesar naredili vam pa še bodo. Vsakega enkrat doleti.

Hudiča, meni je pa dosti Slovencljev že kaj nesramnega in zoprnega naredilo al pa preglavice povzročilo :hmm: Kaj pa zdej ... :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, druga zgodba :) Policaji se vozijo mimo njih (videl ze 2x) s tem, da nobenemu niti na misel ni prišlo, da bi vklopil sireno in sledil mulce, obvestil ostale patrulje in naredil kakšen ulov. Glede na to, da so v mesecu juliju 2003 ukradli 40 skuterjevje to sramota za našo drzavo, od sodnega sistema pa do policije. Če niso sposobni iskat teh stvari pa naj ustanovijo posebno enoto policije, ki se bo zgolj s tem ukvarjala. Bo se pač Janez še nekaj časa vozu v Cessni na meetinge :) Yeah right!

Meni pa bo sprednja zarnica gorela za 1,2mAh prevec in ker so stevilke malo sarjavele in ker je motor v nalepkah....ze mam dve kareti okol sebe koda sem ga vkrado...in ker se se te kaki gospod polijac spomni z kake tekme pa sem ze slocinec pa baraba pa kaj te vem....najbolse da bi me kar v kareto dali ja :angry: A oni polizani nigeri ko pa sevozijo brez celad,z vkradenimi motorji in po svojih predpisih tistih pa nebojo NIKOLI VSTALVI IN JEBALI!!!!!Pomojem se jim lahko v kareto zaleti en pa bojo rekli dobro je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam 95 kil, meter 90, pa skor vedno spyke jakno gor, da zgledam ko omara, pa odkar mam to jakno (k ma fuuul scitnikov, da te celga napihne) se nism mel kakega problema... :D ...aja, pa se grd in zajeban sem... :lol1:

Sej, važn kako zgledaš potem pa tud da nisi "prpa" ko se je treba pokazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A oni polizani nigeri ko pa sevozijo brez celad,z vkradenimi motorji in po svojih predpisih tistih pa nebojo NIKOLI VSTALVI IN JEBALI!!!!!Pomojem se jim lahko v kareto zaleti en pa bojo rekli dobro je....

Če povem pošteno-policija pri nas (in tudi drugje) se sploh nč ne upa.

šest dni nazaj so prišli kriminal policija v tomačevo-in kaj!?-prijatelji "JARANI" so v njihova vozila zečel metat kamenje, krimiči so pa kar obstal in se čez 20 sekund odpeljali naprej-kot da nič ni bilo.

Sej to ni čist kul, OK! Ampak, mora pa tud policaj vedt da ni bog i batina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih pred pol ure sm na kavi debatiral s sosolcem o skifih... :D ...i n ugotovila sva, da jih je 80+% idiotov... :P :D k res redki so taki, da so bli normalni do naju, in na "normalnost" sploh ne bi smel vplivat al si v prekrsku al ne - on mora normalno opravljat svojo dolznost, ne pa da mi tezi ker bo treba "cez kak mesec zadnjo gumo zamenjat", ker mam "nalepk tolk da se motorja ven ne vidi", in ker je "zvok ko pri avtomatiku"... :angry: ...me zanima ce je tot butl sploh ze slisu avtomatika prej (bi rad vidu avtomatika ko v 6ih sekundah dobi 100 not)... :angry: ...in ce so taki, se sploh ne cudim ce cefotom cist nic ne recejo - isto je s soferji - slovence ustavljajo povsod, ker so pac tujci, pri nas pa skifi ustavljajo sam slovence, ker se s tujci ne znajo pogovarjat - mater jim zabito!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča, meni je pa dosti Slovencljev že kaj nesramnega in zoprnega naredilo al pa preglavice povzročilo :hmm: Kaj pa zdej ... :hmm: :devil:

Zgleda, da neveš več keri so keri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če povem pošteno-policija pri nas (in tudi drugje) se sploh nč ne upa.

Upajo si samo ko so Robocopi na tekmah pa se takrat drzijo pendrek tak v roki kodaj je vreden 10miljonov....Ce nebi meli celad pa vse scitnikov bi bli posrani...ker pa so obleceni ko tanki pa si kao upajo vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, po pravici povedano, da je ena bedarij ko jih delajo, da grejo ustavljat pobece ko sem jz itd...

skuteriste pa take mlade pa to...

ok redna kontrola, to še, ampak, jz mam doma 3liste ko sem že pihal :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojih kolegov je zelo dost črnih in morm rečt da so čist fajn.hantlov nisn mel nikoli samo rečem imena pa že vsi rep med noge :D .pač sem dom v taki okolici ne.

no rad bi pa reko glede policije...

škifi si pomoje mislijo poglje majmune kak se vozijo,

pol pa si sami pri sebi rečejo pustimo jih se bodo tak prej ubili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam 95 kil, meter 90, pa skor vedno spyke jakno gor, da zgledam ko omara, pa odkar mam to jakno (k ma fuuul scitnikov, da te celga napihne) se nism mel kakega problema... :D ...aja, pa se grd in zajeban sem... :lol1:

jaz mam pa gin tonic puhovko pa se me vsi na šoli zaj bojijo :kva1: :notworthy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa gin tonic puhovko pa se me vsi na šoli zaj bojijo :kva1: :notworthy: :devil:

Aja, ti si bil tisto? :) Zadnjič sn vido eno omaro, ko se je sprehajala po Gosposvedski pa sem se skoro fsrau! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da neveš več keri so keri :D

O vem vem, ni straha ... tisti ta pravi Slovenclji z belimi koreninami so najhujš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajo si samo ko so Robycopi na tekmah pa se takrat ...

Mene nikol ni blo na kakšnih tekmah! :o :o :o Ke si me vidu? :hmm:

Drgač pa nč nimam proti Milkam, jih mam rad, dokler me majo one rade. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ti si bil tisto? :) Zadnjič sn vido eno omaro, ko se je sprehajala po Gosposvedski pa sem se skoro fsrau! :D

hehe :D :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vem vem, ni straha ... tisti ta pravi Slovenclji z belimi koreninami so najhujš ...

A si ti mogoče od "dole"? :) Če nisi, si si vse skupaj malo zmislila. Al pa navedi primer. Če bo primer dober ti priznam, da živiš v zelo slabem okolišu (kjer prevladujejo čefurski Janezi) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bit mlečen leta ravno ne štejejo ... :devil:

štejejo, štejejo...kako bi to vn zgledal, k bi enemu 90 letnemu tipu rekel da je mlečen :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ćefurski Janezi so pa itak razred zase. Take pa komaj prenesm! Po navadi so to itak kaki kmetje k hočjo iztopat. Te bi pa jz nagnal vn iz SLO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bit mlečen leta ravno ne štejejo ... :devil:

Roba, ti kr ženske poslušaj pa njihovo intuicijo, zrelost in pamet ;) Vale sicer neve, kaj hoče povedat, ampak njene besede so vseeno globoke, čustvene, diplomatske, kolko je resnice v njih niti ni pomembno, važno je, da ti sežejo do dna srca. Moški in ženske se dosti krat skregamo, ker eni smo mlečni/otročji, ene pa hočejo bit odrasle pa so še vseeno mlečne. Tako pač je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!