Skoči na vsebino

Kaj mate tok za tiste čokoladne......


RS50

Priporočene objave

Js res ne wem kaj was muci glede tistih cokoladnih ko prebiram forum. Sam ne pisem na forum ga le prebiram a mi nekaj tem ni powsem vsec. Govorim predvsem za to ker se greste neke primitivne nacionaliste. Fora je taka da sm tut sam pac cokoladen a ne po moji volji pa si tudi lastim aprilio RS125 letnik 2003(prej RS50,se prej pa SR50) posteno kupljena ki pa ni reg. pa se vseeno kak krog z njo zapeljem in sedaj bi vsi morali posumit ce sem cokoladen da je ukradena?kdor ma tut cez to moje sporocilo kej za powedat naj se oglasi v okolici gorenjske pa mu dokazem da smo nekateri cokoladni posteno kupli motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok,sej teb noben ni težil

drgač pa ne morš zanikat da je večinoma motorjev pokradenih s strani t.i. 'čokoladnih' tko da o tem pomoje nima smisla debatirat.zapel se mal po planini v kranju al pa fužinah v ljubljani-ti bo vse jasno.

jebiga tko je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukradene vem da nimam ker sem jo nabavu junija pr vombergerju in tut prejsne dve sm meu posteno kupljene. Fora pa je v tem da mate tok cez cokolatkote za rect vam pa powem da v lj mi je cistokrvni slovenc ukradu aprilio SR in sm jo dobu po 3 mescih nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se pelu tam in sm sam cokoladni in so mi tezil. ampak bi vse take zapru ko kradejo ne pa da gredo na sodisce in pac powejo da tega ne bodo vec delal in se stvar ponovi. Hocem vam sam powedat da ne mores kr tko obosdit enga da ma ukraden motor kot ste recimo pisal v eni temi da ce ma motor neregistriran in brez celade da je takoj ukradeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS50 maš čist prav. Kaj mislite, da kradejo samo tako imenovani "čokoladni"? A-A lopove maš povsod ne glede na barvo kože!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi skuteristi ... prosim, če mi en, tako lepo po domače razloži termin "čokoladen" .... sicer ne, da si ne bi mislila, kaj mislite z njim, samo če ga že uporabljate ga prosim tudi malo tako slovnično po domače, ali pa po kmečko opišite ... HVALA ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej a te "čokoladni" so mišleni kot čefurčki v trenirkah?

Ker močno dvomim da bi kšni črnci kdaj kradl?

Sicer pa kva pol če si bl črn. Sej jst sm tud polet k sm na morju, tko so najbrž te čokoladni mišleni kot čefoti.

Sicer pa barva kože itak nč ne vpliva na to kaj maš v betici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej a te "čokoladni" so mišleni kot čefurčki v trenirkah?

Ker močno dvomim da bi kšni črnci kdaj kradl?

Sicer pa kva pol če si bl črn. Sej jst sm tud polet k sm na morju, tko so najbrž te čokoladni mišleni kot čefoti.

Sicer pa barva kože itak nč ne vpliva na to kaj maš v betici.

pomoje so bli tisti mišleni k majo bl mal u glav tko k si ti reku

tuki sploh ni pomembn a si trenirkar al PA KEJ DRUZGA če kradeš....

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej a te "čokoladni" so mišleni kot čefurčki v trenirkah?

Ker močno dvomim da bi kšni črnci kdaj kradl?

Sicer pa kva pol če si bl črn. Sej jst sm tud polet k sm na morju, tko so najbrž te čokoladni mišleni kot čefoti.

Sicer pa barva kože itak nč ne vpliva na to kaj maš v betici.

tko kot si reko....čokoladni so čefurji.....sicr pa ni pomembno kakšn si glavn je kaj maš v glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim predvsem za to ker se greste neke primitivne nacionaliste.

For the pride and glory, For the pride and pain, For WHITE future, For a brighter day !!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj!!Ni so vsi ''kao čokoladni''(romi) tak dab!!Tut jaz jih nekaj poznam v mb!Ki so ful vredi frendi!! :) :)

Je pa res da so eni prave barabe!!To je tut res!! ;) ;)

In ISTO velja za našo raso!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj!!Ni so vsi ''kao čokoladni''(romi) tak dab!!Tut jaz jih nekaj poznam v mb!Ki so ful vredi frendi!! :) :)

Je pa res da so eni prave barabe!!To je tut res!! ;) ;)

In ISTO velja za našo raso!! ;)

danes sta mi ena 2 čokoladna na lentu ponujala petarde, rakete, mege, sta rekla če rabim kaj bum bum :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ni vazna barva koze, las, nohtov, oblika zob, skrivljenost postave, temvec tisto cemu ucitelji pravijo cloveska bit..........

legalno se ne pomeni da je legitimno

pa vsi se mejte se naprej radi in vedite papez ma vs tud rad........ :) ce vm pa kdo vkrade motor, pa bejzbolko v roke in poravnat racune, to pa nima veze vec z papezem........ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni neke skupne definicije o tem kdo je "čokoladen" ... sami osebno mi pa takšnole oznaževanje prav nič ni všeč ... ampak bom vseeno rekla, da ste še malo "mlečni" pa naj vam bo oproščeno ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vale se ti pridrzujem ker je res tako ampak ok. Ker res ni pomembno a si cokoladko ali ne ce krades si pac kradljivec in pocnes kaznivo dejanje.

Aerox a lahko zrihtas kaj meg za signalno pistolo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni neke skupne definicije o tem kdo je "čokoladen" ... sami osebno mi pa takšnole oznaževanje prav nič ni všeč ...

...cokoladar... ...cefur... ...to dvoje js uporabljam za tiste k delajo sranje, pa to. poznam pa tud take k so pa res face, posten folk, pa to, pravo nasprotje cefotov (tistih seveda ne nazivam s "cefurji", "cefici", "cokoladarji", itd.). res sem veckrat zasledil posplosevanje kao da zdej pa vsi temnejse polti delajo piz*arije, kradejo pa izzivajo na fajt, hodijo naokol z minimalno 10 folka backupa pa izsiljujejo, itd. k taki k so res taki (a la Kosić iz CE), bi pa res sam ob svinec postavu pa steno v glavo. :devil: :naughty:

RS50, ce si res tk posten k pravis, pol se tebe naziv "cokoladar" al pa "cefur" (vsaj z moje strani) ne tice! .)

LP, Z. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da sem pošten. Sj poznam ene dva s foruma in dobro veta da sm meu vse posteno kupljeno in tut zdej mam. Sm vas tut ze opazovau enkrat proti koncu avgusta nameetingu v lj na parkiriscu. Se vam lahko pridruzim z aprilio RS125 al ne ker ste pac skuteristi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res sem veckrat zasledil posplosevanje kao da zdej pa vsi temnejse polti delajo piz*arije, kradejo pa izzivajo na fajt, hodijo naokol z minimalno 10 folka backupa pa izsiljujejo, itd. k taki k so res taki (a la Kosić iz CE), bi pa res sam ob svinec postavu pa steno v glavo. :devil: :naughty:

RS50, ce si res tk posten k pravis, pol se tebe naziv "cokoladar" al pa "cefur" (vsaj z moje strani) ne tice! .)

Zok :OK: take na goli otok pa najo nosijo kamenje v najvecji vrocini.

RS50 ti si izjema ker takih nena srecas vsak dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni finta ce si cokoladn al ne eni pac kradejo eni pa ne! Je pa res da vecina v MB ko hodijo bilo kam ven je mela probleme z "cokoladnimi"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*cough*....

Se vedno cakam da vas bo vecina mentalno prerasla svoja leta (eni ste jih ze) in dojela kako cheap je posplosevanje cesarkoli na celotno populacijo.

Recimo, stavek "vsi cefurji kradejo" je natanko isto resnicen kot "Vsi Slovenci so zafrustrirani hlapci" ali "Vsi Avstrijci so nacisti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni finta ce si cokoladn al ne eni pac kradejo eni pa ne! Je pa res da vecina v MB ko hodijo bilo kam ven je mela probleme z "cokoladnimi"!!!

Točno tako. Jaz osebno lahko povem za MB, ker kako je v LJ s temi vašimi čefurji ne vem točno :) . Alergičen sem na takšne, ki hodijo okrog frajere pičit, pa ketne od psa okrog vratu, lakiče obute....... En moj kolega je mel takšno izkušnjo s njimi, kot ne slišiš vsak dan. Zgodba je dolga ampak finta je v tem, da se mu je sred mesta en ciganček zadaj na skuter vsedel pa rekel naj ga pelje..........ostalo je pa grozljivo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!