Skoči na vsebino

Kaj mate tok za tiste čokoladne......


RS50

Priporočene objave

Pa recimo, greš po cesti in te model praša če maš fone za zvrcnt,

to se je zadnič mojemu kolegu zgodlo,,, pa jas sem bil poleg. No en ga je vprašo če ma gsm za posodit da pokliče nekam ker je nujno... naenkrat jih je blo že 6 okoli naju in potem mu je posodil gsm - tip je poklical in mu dal nazaj gsm. :wub:

pol pa mu je rekel da je zdaj on njemu naredil uslugo,,, če bo pa kdaj koli on rabil kako uslugo da naj samo reče.... :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je zadnič mojemu kolegu zgodlo,,, pa jas sem bil poleg. No en ga je vprašo če ma gsm za posodit da pokliče nekam ker je nujno... naenkrat jih je blo že 6 okoli naju in potem mu je posodil gsm - tip je poklical in mu dal nazaj gsm. :wub:

pol pa mu je rekel da je zdaj on njemu naredil uslugo,,, če bo pa kdaj koli on rabil kako uslugo da naj samo reče.... :D :004

pol pa ga naj prosi, da naj vrnejo vse ukradene skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*cough*....

Se vedno cakam da vas bo nekaj mentalno preraslo svoja leta (eni ste jih ze) in dojela kako cheap je posplosevanje cesarkoli na celotno populacijo.

Recimo, stavek "vsi cefurji kradejo" je natanko isto resnicen kot "Vsi Slovenci so zafrustrirani hlapci" ali "Vsi Avstrijci so nacisti". Ali "vsi skuterasi so negotovi ksenofobi, who are not getting any in mislijo, da se bo to kej spremenilo, ce se bodo znebili opozicije..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se pelu tam in sm sam cokoladni in so mi tezil. ampak bi vse take zapru ko kradejo ne pa da gredo na sodisce in pac powejo da tega ne bodo vec delal in se stvar ponovi. Hocem vam sam powedat da ne mores kr tko obosdit enga da ma ukraden motor kot ste recimo pisal v eni temi da ce ma motor neregistriran in brez celade da je takoj ukradeno.

Res je. Veliko jih je tudi meni to rekl, pa mogoče še nekako prslešm, vendar pa ob večkratnem drezanju ni tako in mi živc poč.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm si ogledu film, k sm ga zadnjič posneu in sicer rdeči misisipi (al neki tazga :hmm: )... gre se neki o črncih in belcih... ej to morte gledat, boste potem vedl kaj bi rad povedu pa ne znam... sicer pri nas še zdaleč ni isto, lahko pa se zgodi.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 folka backupa pa izsiljujejo, itd. k taki k so res taki (a la Kosić iz CE), bi pa res sam ob svinec postavu pa steno v glavo. :devil: :naughty:

RS50, ce si res tk posten k pravis, pol se tebe naziv "cokoladar" al pa "cefur" (vsaj z moje strani) ne tice! .)

LP, Z. :kva2:

V bodoče se prosim zadržujte podrobnejših informacij o določeni osebi kot so ime oz. priimek.

ZAKAJ: razmislte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto se je men zgodil. sva bla s enmu frendm na Bledu u Hangarjh, je blo že bl pozn pa nobenga kopalca ni blo, nakar uletijo eni t.i. čokoladni in nekej čist za brezveze začnejo težit nej jm dam za pelat in sm 100krat reku ne, sam kaj češ če jm nemorš nič dopovedat. In pol mi je en od motorja ključ uzev in je reku da če mu ne dam za pelat da ga bo vrgu u jezer. in sva z unmu frendm dala za pelat za en tm v okolici 50m. in onedva se usedeta, brez čelad spizdita z najinma motorjema nekam u p.m. če ene par minut prideta nazaj, divjata kr se da, in se eden od njih z frendovmu skutrjem zloži. frendov skutr je bil od strani mal popraskan, un čokoladni je mel pa kolen do kosti posnet.

In za use k pravte da ne smemo vse u isti koš metat: To je mogoč res, sam poznam dost t.i. čokoladnih in vm povem da so razn nekaj redkih izjem usi enaki. Tko da če vm kdorkol od njih teži, morte vedt da se jm ne da ene stvari dopove in se je treba samo umaknt ;) ;) ;)

Kaj....a zdej pa mislte razglablat vaša bližnja srečanja z..... kot na Oprah show... <_<

Đabe to. Res. Jzd pa sploh ne vidm razlike med SLO prebivalci pa YU. Isti klinci, nobenmu se pa ne pustim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne pa spokas glavnega pa tudi mas mir ker oni nic ne upajo potem...pa je to to :fight1:

Ah kaki. Treba je imet distanco in spoštovanje. Jaz do tebe, ti do mene....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je zadnič mojemu kolegu zgodlo,,, pa jas sem bil poleg. No en ga je vprašo če ma gsm za posodit da pokliče nekam ker je nujno... naenkrat jih je blo že 6 okoli naju in potem mu je posodil gsm - tip je poklical in mu dal nazaj gsm. :wub:

pol pa mu je rekel da je zdaj on njemu naredil uslugo,,, če bo pa kdaj koli on rabil kako uslugo da naj samo reče.... :D :004

Smeh. Kaj greš napisat. Kaj, a zdaj mislš pa da vama bojo v bodoče pomagal.... Hkje, še zdelč ne. Taki smo pa itak vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm si ogledu film, k sm ga zadnjič posneu in sicer rdeči misisipi (al neki tazga :hmm: )... gre se neki o črncih in belcih... ej to morte gledat, boste potem vedl kaj bi rad povedu pa ne znam... sicer pri nas še zdaleč ni isto, lahko pa se zgodi....  :rolleyes:

Pogej Romper Stomper,American History X,Pianist,Stalingrad...to so filmi

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, ti kr. Ko boš vidla enega takega, ki se bo pred tvojim nosom večkrat odpeljal na tuji lastnini mimo (to se mi je zgodilo ko so meni ukradli skuter in isto se je zgodilo, ko so ga kolegu) in ko boš začela gledat spomladi skuteriste brez čelad in registracij si poglej kdo so. Črni, briljantina in trenerka. Vidiš jih kjer hočeš. Poglej, če boš kdaj vidla kakšnega "belega" brez tablice in čelade. Zakaj moram jas registrirat motor, mi jebejo policaji zakaj pozabim prižgat luči, tele se pa mimo njih vozijo in jih noben niti vpraša ne, kje so to dobili. Če pobegne ga itak ne smejo lovit, ker se lahko pri pregonu poškoduje (tako pravijo pri policiji). Torej je najboljše, da se vsi začnemo vozit brez tablic, ker policija ti itak nič ne more, država pa bo šla h kurcu. Hočeš nočeš, rasa prinese sabo tudi svojo kulturo (nekateri sprejmejo tudi tujo). Pa tu ne gre za pamet, ampak za drugačno razmišljanje. Pametni so že, saj so se znajdli ;)

Dragi moj ... vidim jih vsako poletje ... mulce na skuterjih, brez čelad ali s čelado samo na pol glave, ker so potem večji frajerji ... med njimi so tako tisti s trenerkami in briljantino, kot tisti brez tablic, kot tisti s tablicami in kavbojkami in oprijetimi majčkami, polno jih je, tako belih, čokoladnih, zelenih, rdečih ... zmeraj ko jih vidim si mislim kje pri hudiču so policaji ... ampak še isti trenutek si rečem, da je vse skupaj brezveze in nima smisla ... sama zase vem, da se na motor ne vsedem brez popolne bojne opreme, pa tudi če grem samo en krog ... za ostale pa lahko samo upam, da jih Darwin ne bo prekmalu srečal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaki. Treba je imet distanco in spoštovanje. Jaz do tebe, ti do mene....

kaj ti bo distanca do njih, ce je oni nimajo do tebe?

sicer ne vsi, a za tiste, za katere to velja, bi pa kr Jelincica dal na oblast... :devil: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeh. Kaj greš napisat. Kaj, a zdaj mislš pa da vama bojo v bodoče pomagal.... Hkje, še zdelč ne. Taki smo pa itak vsi.

ne še z daleč ne mislim tega. Hotel sem povet to da gsm-a niso ukradli čeprav bi ga lahko...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še z daleč ne mislim tega. Hotel sem povet to da gsm-a niso ukradli čeprav bi ga lahko...

:)

Kako to mislš-niso ukradli, čeprav bi ga lahko!? :hmm: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi telefon da enega poklicem das telefon pa gre oni na bezi...

pol pa itaq več ne morš nč narest, k tile niso nikol sami.....mogoč pride en vprašat za mobi, za vogalom pa jih že sto stoji, da te bodo potolkl če neboš dal gsm-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves da toti kaj majo gobce nikol ne hodijo sami...ce so ze taki frajeri naj hodijo sami pa se lamajo ne pa da majo za vogalom celi kobi familije pa sorodstva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi telefon da enega poklicem das telefon pa gre oni na bezi...

Sej razumem kako!!!

Kaj, a ti bi jih pa gledu kot lipov bog, k teče stran stvojim GSM!? Tud če jih je sedemkrat več, lahko še vedno se vsaj poskusiš borit, pa udarce vračat, ne pa da se userješ! pa laufat za njem!

Drgač pa take varke delajo bl takim k že na pogled izgledajo kot slabiči, če pa vsaj mal bl zajeban zgledaš pa itak nima nuben jajc se spuščat vate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a ti bi jih pa gledu kot lipov bog, k teče stran stvojim GSM!? Tud če jih je sedemkrat več, lahko še vedno se vsaj poskusiš borit, pa udarce vračat, ne pa da se userješ! pa laufat za njem!

Drgač pa take varke delajo bl takim k že na pogled izgledajo kot slabiči, če pa vsaj mal bl zajeban zgledaš  pa itak nima nuben jajc se spuščat vate!

Ne ne to jaz govorim za take ko nebi upali nic naret ker je pac "crni" Tako si reko lahko jih ma 7x vec takrat zraven samo ko ga pa dobis pa se more zavedat da bo jih on 3x hujse dobo ko pa si jih ti od njih :devil:

Pa lahko je vlki meter osemdeset pa ma 100kil pa zgleda grozni....samo kaj mu to pomaga ce pa je picka pa ko jih dobi spizdi pa klice pol sorodstva :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lahko je vlki meter osemdeset pa ma 100kil pa zgleda grozni....

js mam 95 kil, meter 90, pa skor vedno spyke jakno gor, da zgledam ko omara, pa odkar mam to jakno (k ma fuuul scitnikov, da te celga napihne) se nism mel kakega problema... :D ...aja, pa se grd in zajeban sem... :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*cough*....

Se vedno cakam da vas bo nekaj mentalno preraslo svoja leta (eni ste jih ze) in dojela kako cheap je posplosevanje cesarkoli na celotno populacijo.

Recimo, stavek "vsi cefurji kradejo" je natanko isto resnicen kot "Vsi Slovenci so zafrustrirani hlapci" ali "Vsi Avstrijci so nacisti". Ali "vsi skuterasi so negotovi ksenofobi, who are not getting any in mislijo, da se bo to kej spremenilo, ce se bodo znebili opozicije..."

Ja, world peace, xenofobi grdi skuteraški, kako se lahko tako grdo pogovarjate o "nič hudega sluteči" navlaki iz fuzinskega sela!? Mater smo prasci, se gremo neki rasizem in to in ono, in to sploh ni res, da čefurji/čapci kradejo skuterje, da provocirajo na ulici in počnejo pizdarije v 100x večji meri kot to počnejo slovenci!

Eh, nehajmo si zatiskat oči, tisti, ki imate podobne napade svetovnega miru in napade na xenofobe, poglejte naokoli. Odprite oči. Če vam čapci še niso ničesar naredili vam pa še bodo. Vsakega enkrat doleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj ... vidim jih vsako poletje ... mulce na skuterjih, brez čelad ali s čelado samo na pol glave, ker so potem večji frajerji ... med njimi so tako tisti s trenerkami in briljantino, kot tisti brez tablic, kot tisti s tablicami in kavbojkami in oprijetimi majčkami, polno jih je, tako belih, čokoladnih, zelenih, rdečih ... zmeraj ko jih vidim si mislim kje pri hudiču so policaji ... ampak še isti trenutek si rečem, da je vse skupaj brezveze in nima smisla ... sama zase vem, da se na motor ne vsedem brez popolne bojne opreme, pa tudi če grem samo en krog ... za ostale pa lahko samo upam, da jih Darwin ne bo prekmalu srečal ...

Hja, druga zgodba :) Policaji se vozijo mimo njih (videl ze 2x) s tem, da nobenemu niti na misel ni prišlo, da bi vklopil sireno in sledil mulce, obvestil ostale patrulje in naredil kakšen ulov. Glede na to, da so v mesecu juliju 2003 ukradli 40 skuterjevje to sramota za našo drzavo, od sodnega sistema pa do policije. Če niso sposobni iskat teh stvari pa naj ustanovijo posebno enoto policije, ki se bo zgolj s tem ukvarjala. Bo se pač Janez še nekaj časa vozu v Cessni na meetinge :) Yeah right!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!