Skoči na vsebino

Kaj mate tok za tiste čokoladne......


RS50

Priporočene objave

Eh Tomozuki mlečen si pa ne štekaš nič ...

...mogoče sem prezakomlpicirano napisal. No, pa sej ni nič pomembnega...

Ugotavlam, da se dostikrat najde v kaki temi nekdo, ki daje neke svoje pametne izkušnje, ki jih vbistvu nima ali pa so zelo slabe. Vsi govorimo v eni smeri, pol pa tisti "nekdo" v drugi. Ko je treba dat primer, spet tisti "nekdo" preklopi temo in se vprašanju izogne. Lahko, da so tudi izkušnje, ampak pol morajo bit pa že res čudne :unsure:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Tomozuki mlečen si pa ne štekaš nič ...

Ja Vale, nevem no glih, kdo je tu mlečen... bi se dalo diskutirat :hmm: :xx: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Vale, nevem no glih, kdo je tu mlečen... bi se dalo diskutirat :hmm: :xx: ;)

In kolkrat se nameravas citirat isti :topic: post? (Upam da ne racunas na to, da bo kej ostalo od tega, ko se mi bo temo - v kratkem - dalo precistit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Vale, nevem no glih, kdo je tu mlečen... bi se dalo diskutirat :hmm: :xx: ;)

Ko mački na rep stopiš ... no pa dejte še debatirat, poleg tega kdo je čokoladen, še o tem kdo je mlečen ... hotela sem ti povedat to, da ne moreš nekoga kar označit za nekaj, če ga ne poznaš, kot prav tako ne moreš posploševat zadev ... zdej pa v miru zopet pljuvajte dalje po mlečnih, čokoladnih, čefurskih in ne vem kakšnih še ljudeh ... nestrpnost je zelo cool zadeva ... uživajte v njej ... SO LONG BY BY :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa v miru zopet pljuvajte dalje po mlečnih, čokoladnih, čefurskih in ne vem kakšnih še ljudeh ...

po mlecnih, cokoladnih, jagodnih... :lol1: Vale, ti si legenda!! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mački na rep stopiš ... no pa dejte še debatirat, poleg tega kdo je čokoladen, še o tem kdo je mlečen ... hotela sem ti povedat to, da ne moreš nekoga kar označit za nekaj, če ga ne poznaš, kot prav tako ne moreš posploševat zadev ... zdej pa v miru zopet pljuvajte dalje po mlečnih, čokoladnih, čefurskih in ne vem kakšnih še ljudeh ... nestrpnost je zelo cool zadeva ... uživajte v njej ... SO LONG BY BY :BUA:

Okej, vsak ma svoje finte. Nikol nisem reko, da posplošujem (to sem tut napisal), ampak večina (kar ni posploševanje) je pa taka, kot sam in mnogi drugi vemo, da je. Izkušnje tudi nekaj prinesejo (in mam jih dovolj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mački na rep stopiš ... no pa dejte še debatirat, poleg tega kdo je čokoladen, še o tem kdo je mlečen ... hotela sem ti povedat to, da ne moreš nekoga kar označit za nekaj, če ga ne poznaš, kot prav tako ne moreš posploševat zadev ... zdej pa v miru zopet pljuvajte dalje po mlečnih, čokoladnih, čefurskih in ne vem kakšnih še ljudeh ... nestrpnost je zelo cool zadeva ... uživajte v njej ... SO LONG BY BY :BUA:

k ti bo en "mlečn" (a krkol jm ze pravte) ukradu skutr pa bos mu probleme zarad nega bos čist drgacnga mnenja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ti bo en "mlečn" (a krkol jm ze pravte) ukradu skutr pa bos mu probleme zarad nega bos čist drgacnga mnenja ...

Nesmeš pustit, da pride do tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ti bo en "mlečn" (a krkol jm ze pravte) ukradu skutr pa bos mu probleme zarad nega bos čist drgacnga mnenja ...

Ja sej tut jas sem bil tak pred parimi leti, ker mi ni blo jasno kaj majo Ljubljančani tolko povedat čez čefurje pa čapce pa ostalo nesnago (tega namreč v MB skoraj ni, zato mi ni blo nič jasno). Ni se mi zdelo prav, da jih kličejo tako in drugače itd. Skratka, premalo sem bil razgledan :wacko: Dokler jih ene parkrat ne izkusiš na lastni koži in dokler se tudi tvoji prijatli ne začnejo pritoževat nad njimi zaradi slabih vtisov, je pač tako, da si ljudje zatiskamo oči. Ena bivša sošolka je tudi bila zelo "flower-power" razpoložena. Ampak, ko je prišla v LJ na oblikovno, je ugotovila, da vseskupaj vseeno ni iz trte izvito in skoz poročala o vandalizmu na šoli (katerega so največkrat zakrivili "aranžerji od dole") :doze:

P.S.: niso vsi yugoviči čefurji! Čefurji so samo tisti, ki ne sprejemajo kulture v državi v kateri živijo, delajo kar jim paše, nikjer niso zaposleni, nimajo nobene izobrazbe in večinoma živijo od mračnih poslov. Dejansko pa je dokazano (z izkušnjami), da so bolj nagnjeni k delanju peeesdarij ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: niso vsi yugoviči čefurji! Čefurji so samo tisti, ki ne sprejemajo kulture v državi v kateri živijo, delajo kar jim paše, nikjer niso zaposleni, nimajo nobene izobrazbe in večinoma živijo od mračnih poslov. Dejansko pa je dokazano (z izkušnjami), da so bolj nagnjeni k delanju peeesdarij ;)

:naughty: :OK: Aha, to je definicija čefurizma oz. besede čefur! :D :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: niso vsi yugoviči čefurji! Čefurji so samo tisti, ki ne sprejemajo kulture v državi v kateri živijo, delajo kar jim paše, nikjer niso zaposleni, nimajo nobene izobrazbe in večinoma živijo od mračnih poslov. Dejansko pa je dokazano (z izkušnjami), da so bolj nagnjeni k delanju peeesdarij ;)

Verjamem, da smo prisli do definitivne definicije.

Z drugimi besedami - ljudje, ki se prezivljajo s krajo, kradejo.

Bravo. Zdi se mi tudi super, da tvoja definicija vkljucuje vsakogar, ne glede na to katere nacionalnosti je in to je bila poanta te debate. Jaz bi sicer namesto cefur rekel vandal, lopov ali klosar, ampak tudi tvoje izrazoslovje je primerno.

Vazno je samo to, da stekas, da ne gre za to ali si hrvat, bosanec ali slovenec, clovek, ki krade ima neke lastnosti, ki ga opredelijo.

Zdej zakaj to pocne, je pa stvar druge debate.

Klonk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!