Skoči na vsebino

FREELANDER


janih

Priporočene objave

KUPUJEM FREELANDERJA PA SEM SLIŠAL VELIKO SLABEGA O NJEM. NAMREČ KUPUJEM TD 4 PO LETNIKU 2001. ZATO PROSIM ZA VAŠA MNENJA V DOBREM IN SLABEM. :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUPUJEM FREELANDERJA PA SEM SLIŠAL VELIKO SLABEGA O NJEM. NAMREČ KUPUJEM TD 4 PO LETNIKU 2001. ZATO PROSIM ZA VAŠA MNENJA V DOBREM IN SLABEM. :? :? :?

Hja freelander ima že kar staro obliko, Mislim, da ga delajo od leta 96 (nisem prepričan). Materjali v notranjosti so slabo obdelani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem slišal prav zelo veliko graj.

Je pa res, da je ravno ta moment prišel ven rahlo obnovljen. Predvsem notri je razlika očitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA ZA ODGOVORE VENDAR PA ME ZANIMA KOLK SO ZEEELO DRAGI. ALI LAHKO PRIMERJAŠ Z AUDIJEM 4TDI , ALI KAJ PODOBNEGA. :? :? :?

L.P.JANI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želje,potrebe predvsem pa zmožnosti.Za cene si poglej malo Salomonca.Če kupuješ zaradi šminke,kupi kaj drugege(bolj ekonomičnega),če kupuješ zaradi potrebe kupi kaj drugega(bolj sposobnega).Frilendiča sicer nisem vozil,sem pa vozil Rendža,Defendiča in Diskota.Največja hiba prvega je ,da nima reduktorja.Poleti je en vlekel prikolico z konjičem po bohinjskih hribih.Zaradi kolone je moral v klancu parkrat speljat,skuril sklopko,zdrsnil nazaj in poknil mene in mojo dvokolesno svetinjo!Drek pa tak terenc!Če upaš nabavi Diskota ,Defendiča ali pa se zgleduj po Horjotu. LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠKODA DA SI IMEL TAKO SLABE IZKUŠNJE Z FRELENDIČEM, JAZ PA MISLIM, DA JE VSE ODVISNO OD ŠOFERJA. NAMREČ IMEL SEM GA NA RAZPOLAGO TRI DNI (TESTNO VOZILO). VOZIL PO MOGOČEM IN NEMOGOČEM BIL SEM ZELO ZADOVOLJEN. KDO JE HORJE IN KAJ ON VOZI?

P.S.:KUPUJEM GA ZATO KER ŽIVIM V HRIBIH

L.P.JANI :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.Po mojem mnenju in izkušnjah še zdaleč ni vse odvisno od šoferja.Pojma mogoč in nemogoč teren sta zelo raztegljiva oz.relativna. :hmm: Če imaš še možnost sposoje vozila se zapelji na res strm "šodrast"klanec,vstavi in poskusi speljat.Zagotovo bo avto vsaj malo kopal,če boš poskusil večkrat zapored bo zadišalo po smodeči sklopki.Če imaš še željo po prikolici bo trofija hitro konec. :cry: (isto boš doživel z Toy RAV 4)Živeti v hribih je lahko prav lepo,ne vem pa za kaj boš rabil vozilo:samo za prevoz ali tudi kot delovni stroj.Razpon gre od avdija quattro preko "terencev"do terencev in traktorja.Horjo je lovec dobrega srca :ph34r: (tisti ki ni mogel zaklati Rdeče kapice).Raje kot bi hodil po gozdu se vozi z Lady Njivo. :yea2: Zanesljivi viri trdijo ,da mu ni žal...LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠKODA DA SI IMEL TAKO SLABE IZKUŠNJE Z FRELENDIČEM, JAZ PA MISLIM, DA JE VSE ODVISNO OD ŠOFERJA. NAMREČ IMEL SEM GA NA RAZPOLAGO TRI DNI (TESTNO VOZILO). VOZIL PO MOGOČEM IN NEMOGOČEM BIL SEM ZELO ZADOVOLJEN. KDO JE HORJE IN KAJ ON VOZI?

P.S.:KUPUJEM GA ZATO KER ŽIVIM V HRIBIH

L.P.JANI :? :hmm:

a lahko prosim izklopiš velike TISKANE ČRKE ker je videti, kot da bi ful na ves glas vpil? Hvala :)

Freelander luštkan avto, ampak ni ravno prostoren, odvisno, kolk si velik... ker nima reduktorja, je shit, gre namreč bom za "mestnega terenca" za šminkirat po mestu in predmestju. za resnejši teren raje glej druge zadeve... Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, Suzuki Samurai, ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo. najprej se opravičujem vsem zaradi moje pisave, sem namreč nov in nisem vedel, da velika pisava pomeni nadiranje se še učim.rad pa bi se zahvalil za vaše odgovore.

l.p. jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sm lastnik freelanderja(1,5 let-drugi lastnik)--za familjo zlo prostoren,na cesti kr hitr,popiva kr zlo,ker sm kupu našminkiranga ni uporaben za teren-prenizek(in tako ne morem dajat mnenja o terenski vožnji-razen makadamsko-kar je isto kakor po cesti..)...drugač mi pa pa ne da miru--enkrat dihtunga,drugič elektrika,zdej ga spet nekaj vse serje(ročna,šipe...)-...drugač sm pa zadovoljen z njim-največ zaradi prostora in udobne vožnje(pije mi pa kokr prejšnji avto - feroza-tko da je isto sranje-4x4 ni kej..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi napisu ali imaš benzin ali dizl pa kolk je star. kako se obnese na snegu :? po letu 2001 imajo bmw motorje dizl in pa veliko njihove tehnologije. res je da se starejši letniki veliko bolj kvarijo so mi povedali na sumit motorsu,predvsem benzinski. l.p.jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencinca mam - po snegu še kr gre (čeprav je najbolj šla katrca-R4 pred leti)--gre kokr gre-sm že napisal da ima dodatne olepšave in je zato kurčevo nizek in čim je malo več snega al pa jamca sem eno veliko oralo --drugač s pravimi gumami me še ni pustil na cedilu-gor po zasneženem Matajurju in Kolovratu (ma lansko leto-letos bodo zgleda zvončki pršli kmal vn) je šu kr dobro v nezvožen sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freelanderja sm vozil na šoli terenske vožnje po motocross progi pri lavrici(al kako se reče)

sem bil kar presenečen,sem mislu da so večja jajca.tud TD4 ma kr dost navora,lepo gre v klanec.slabost je edino višina,tam kje greš z našim defenderjem lepo čez,s freeladničem kuj butneš kšno plastiko.

no drugač mamo pa doma 4 leta defenderja 110 TD5,ki je sicer zelo traktorski ampak za teren je pa res stroj.po 130Kkm je 2x crknil križ na kardanu,2x lajtunga za hladilno tekočino(preventivno je treba zaščit,ker se zarad vibracij skoz drajsa nekam),ena lajtunga za sklopko pa klima ne dela več.aja pa zadnja vrata so zgnila,so jih v garanciji zamenjal.

če bi blo po mojem,bi vzel discoverija seriesII. TD5 ker je stroj čez vse!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? defender je res delovni stroj daš motorko v havbo pa greš lahko v hosto drevesa podirat diskoverj td5 pa mi je žal finančno nedostopen. sicer pa jaz nerabim avta za v gmajno ker sem že mal star in živim hribih in imamo pozimi dosti snega kidati se mi pa ravn več neda zato bi rabil nekaj takega. sem pa gledal tud hyundajevega santafeja tudi ni slab terenec. :? pa še cenejši je. zdaj bi mi prišel ravno prav imamo 30cm snega lp janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za ponujeno pomoč,in nasvet, vendar pa mislim da je 15km kidanja ob 6 uri zjutraj tudi za tebe in za rolbo malo preveč, kajmisliš :? :hmm:

hvala še enkrat. vsem motosvetovcem pa želim lepe božične in novoletne praznike in varno vožnjo v letu 2004 l.p. jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freelanderja sm vozil na šoli terenske vožnje po motocross progi pri lavrici(al kako se reče)

..Sela pri Lavrici....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!