Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

pred 30 minutami, Snečer pravi:

Uradna zakonodaja ne zajema celotne širine odnosov in dogodkov.

Določenih zadev ne moreš rešiti "civilizirano", to so pač te "lastniške" zadeve, kjer je samopomoč hitra in učinkovita.

Sodna odločba je v takih primerih neučinkovita, ker človeka prevzgoji samo ograja, palica itd. V primerih, ko je neciviliziran...

Tako da se tu menimo o neciviliziranem obnašanju.

Večino opozoril si prejela zaradi neciviliziranega obnašanja, ker si žalila souporabnike, namesto, da bi se ubadala s temo...

Pravilom pri necivliziranih, ko zmanjka argumentov, začno žaliti...

Pa smo spet pri palici.

Ja, pri enih tudi palica ne zaleže, ali pa jo je treba večkrat uporabiti.

Koze imaš lepo ograjene, porihtane? dvomim, da se šetajo prosto in skačejo pred avtomobile ter lastnici povzročajo stroške :) 

Moje živali so porihtane.

Pa so koze kljub vsemu uspele zbežati in sosedi pocufale mlado drevje.

Šla sem tam, se opravičila, in ponudila nakup novega. Pa ni bilo potrebno, ker so se sadike lepo obnovile.

Pred avtomobile pa skačejo sosedove kokoši, zajci, ovce (z ovnom na čelu).

Večji vaški psi mislijo, da so ležeči policaji, ki jih moraš prav lepo prosit, naj se nehajo sončit na asfaltu, ker bi rad šel mimo ???.

Manjši cucki pa se zaganjajo v kolesa, predvsem na živce jim grem, ko grem mimo z motorjem. Takrat imam tudi po 3 prilepljene na mojih gumah. 

Eno tako ščene me je tudi ugriznil v nogo, ko sem na vas nesla smeti. Pa je sosed rekel, da se je to prvič zgodilo ???.

Da ne bo pomote: tako se pri nas opravičimo ?.

To isto ščene je čez nekaj mesecev poginilo, pa je drugi sosed strokovno ugotovil, da je verjetno imel steklino, ker se je na koncu nekam penil ???.

No, še vedno sem tu in se pogovarjam z mojimi ????.

Woof ?????!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Moje živali so porihtane.

Pa so koze kljub vsemu uspele zbežati in sosedi pocufale mlado drevje.

Šla sem tam, se opravičila, in ponudila nakup novega. Pa ni bilo potrebno, ker so se sadike lepo obnovile.

Pred avtomobile pa skačejo sosedove kokoši, zajci, ovce (z ovnom na čelu).

Večji vaški psi mislijo, da so ležeči policaji, ki jih moraš prav lepo prosit, naj se nehajo sončit na asfaltu, ker bi rad šel mimo ???.

Manjši cucki pa se zaganjajo v kolesa, predvsem na živce jim grem, ko grem mimo z motorjem. Takrat imam tudi po 3 prilepljene na mojih gumah. 

Eno tako ščene me je tudi ugriznil v nogo, ko sem na vas nesla smeti. Pa je sosed rekel, da se je to prvič zgodilo ???.

Da ne bo pomote: tako se pri nas opravičimo ?.

To isto ščene je čez nekaj mesecev poginilo, pa je drugi sosed strokovno ugotovil, da je verjetno imel steklino, ker se je na koncu nekam penil ???.

No, še vedno sem tu in se pogovarjam z mojimi ????.

Woof ?????!

salaš u malom ritu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, KARMEN1 said:

To isto ščene je čez nekaj mesecev poginilo, pa je drugi sosed strokovno ugotovil, da je verjetno imel steklino, ker se je na koncu nekam penil ???.

 

 Sam si je kriv, kaj pa te je ugriznil! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Moje živali so porihtane.

Pa so koze kljub vsemu uspele zbežati in sosedi pocufale mlado drevje.

Šla sem tam, se opravičila, in ponudila nakup novega. Pa ni bilo potrebno, ker so se sadike lepo obnovile.

Pred avtomobile pa skačejo sosedove kokoši, zajci, ovce (z ovnom na čelu).

Večji vaški psi mislijo, da so ležeči policaji, ki jih moraš prav lepo prosit, naj se nehajo sončit na asfaltu, ker bi rad šel mimo ???.

Manjši cucki pa se zaganjajo v kolesa, predvsem na živce jim grem, ko grem mimo z motorjem. Takrat imam tudi po 3 prilepljene na mojih gumah. 

Eno tako ščene me je tudi ugriznil v nogo, ko sem na vas nesla smeti. Pa je sosed rekel, da se je to prvič zgodilo ???.

Da ne bo pomote: tako se pri nas opravičimo ?.

To isto ščene je čez nekaj mesecev poginilo, pa je drugi sosed strokovno ugotovil, da je verjetno imel steklino, ker se je na koncu nekam penil ???.

No, še vedno sem tu in se pogovarjam z mojimi ????.

Woof ?????!

Tvoje ravnanje je civilizirano, lahko pa bi bilo drugačno in sicer, da bi rekla "koze pač posmukajo, so lačne".

Zgodbe o psih, ki ne grizejo, pa slišim vsak dan, ko grem na sprehod ... "naš ne grize, je miren..."......"ne vem, kaj mu je bilo danes" :) 

Zadnjič me je en učil, da narobe hodim po parku, ker sem imel psa na povodcu na desni strani.

Da bi ga moral imeti na levi roki in hodit bi morala po levi strani poti (kot v angliji).

Baje to na tečajih učijo (če plačaš).

Vsak dan te kaj preseneti... norega :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

Tvoje ravnanje je civilizirano, lahko pa bi bilo drugačno in sicer, da bi rekla "koze pač posmukajo, so lačne".

Zgodbe o psih, ki ne grizejo, pa slišim vsak dan, ko grem na sprehod ... "naš ne grize, je miren..."......"ne vem, kaj mu je bilo danes" :) 

Zadnjič me je en učil, da narobe hodim po parku, ker sem imel psa na povodcu na desni strani.

Da bi ga moral imeti na levi roki in hodit bi morala po levi strani poti (kot v angliji).

Baje to na tečajih učijo (če plačaš).

Vsak dan te kaj preseneti... norega :) 

 

Leva stran je zaradi tradicije, ker imajo lovci puško na desnem ramenu, psa pa na povodcu, v levi roki. Zato se je ta tradicija obdržala do danes. 

Če mene vprašaš, skoraj ne znam voditi psa na desni roki ????.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 12. 2020 ob 17:25, Codeine pravi:

Kje pa je 5G pri nas?!?

je..

Ob 8. 12. 2020 ob 17:29, Spasku pravi:

telekom v enem letu pokrije 1/3 slovenije.. corona 5%..

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

ja..sem prebral nasvete. Ma..edin kar me jebe so uši na češnji..ampak to je že druga muzika. :D

šustmo jebanje..no ne čist..

bolš nevarne uši na češnji kot nesramne na češplji..

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Za Koper ne vem, pri nas smo vedno ob sneženju v ptičjo krmilnico dali semena sončnic. Vedno se je gnetlo, največ sinic, okrog krmilnice. Letos je bilo zasneženo, kupil sem novo krmilnico in 5 kg sončnic, še vedno je krmilnica polna sončnic, ni sinic. Pa podobno opažajo drugi v moji okolici, celo na FB je debata o tem. Sem že dovolj let na tem svetu, da opazim razliko...tudi vzrok bo sčasoma znan, čeprav se sedaj nekateri tem opažanjem smejejo 

kako ti je uspelo vse te tiče pregnat v naš konc??

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Še v šoli so nas učili, da je ptice potrebno hranit le tedaj, ko v naravi ne dobijo dovolj hrane, ko jo prekrije snežna odeja. Kdor krmi ptice celo leto jim dela več škode kot koristi, ker jih razvaja.

In ja, ko je zapadel sneg so ponavadi ptice okoli hiš iskale hrano, letos jih pri nas ni

a ok..sm ti gor napisal..

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

salaš u malom ritu :P

dobra rit u malom salašu.. 

si opazil , da karmen omenja vseskozi "sosed" ? nikoli "soseda" .. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, thumper pravi:

je..

telekom v enem letu pokrije 1/3 slovenije.. corona 5%..

šustmo jebanje..no ne čist..

bolš nevarne uši na češnji kot nesramne na češplji..

kako ti je uspelo vse te tiče pregnat v naš konc??

a ok..sm ti gor napisal..

dobra rit u malom salašu.. 

si opazil , da karmen omenja vseskozi "sosed" ? nikoli "soseda" .. 

da je sama odprla ogrado,da bi se lahko osebno opravičila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

da je sama odprla ogrado,da bi se lahko osebno opravičila? 

če je dobr sosed so tud koze dobre..dokler niso črne..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Prav. Ti pač ni jasno kaj so 5G frekvence. V bistvu nima smisla.

ej stari..men se magnet prime na očesno veko .. tebi ? :jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

ps. ko se mačka goni (ponoči) jo lahko z zračno puško pokneš, pa bo samo na trenutke bolj glasna (tisti moment ko jo zadaneš) drgač pa ne trzne

Kaj to si mislu resno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

sem kar čakal...nekateri obsedeni ločite med mačje in pasje ljubci. Meli smo tudi muce doma. Nikakršno močenje ni, če mačko nekaj nervira in Alla ima prav, najbolj neinvazivna metoda je to.

 

Jaz imam dva psa se pravi jih imam rad ker sta to najboljša frenda...ampak rad imam tudi mačke...visoke, nizke, rjavolase, blond, črnolase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MARE 65 pravi:

Jaz imam dva psa se pravi jih imam rad ker sta to najboljša frenda...ampak rad imam tudi mačke...visoke, nizke, rjavolase, blond, črnolase...

će ga dobro "ujame" je vseeno kakšne barve je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

1 minute ago, thumper said:

mačke...visoke, nizke, rjavolase, blond, črnolase.

tud meni so všeč:lol1: sm hotu quotat  MARE 65 zdej se bo pa thumper jazu če mu niso všeč:slap:

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

dobra rit u malom salašu.. 

si opazil , da karmen omenja vseskozi "sosed" ? nikoli "soseda" .. 

Kaj boste še napletli danes ????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Kaj boste še napletli danes ????????????

da si odvisna od aaa akumulatorjev.. če zanikaš pol obveljajo sosedje k se ne pritožujejo..:jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

Bi jaz tebe z lepilom namazala. Zgleda da spadas med selektivne živaloljube. :mad:

No, pa ti bom vseeno odgovorila. 

Sama tega nisem nikoli naredila, mi je pa to povedal nekdo, ki se je dejansko poslužil te metode, ker je vaški mačkon hodil lovit ptice ob krmilnico. Uporabil je res malo lepila, ker je namazal ene tri travice na mačji poti. In na ta način rešil kar nekaj ptic, ki so hodile tja po hrano. Večina ljudi se posluži bistveno krutejših metod. Mački pa ni bilo hudega. Jo je še redno srečeval, samo ne več pri svoji krmilnici. 
Kot ti je mogoče znano, so mačke hudi lovci in so krive za zelo velik pomor med malimi sesalci, pticami in kuščarji. Kakšno vrsto so že dodobra zdesetkale. 

Ne sodi prehitro, sem rešila tudi že kakšno mačko in ji našla dober dom, pa tudi doma imamo 2 rešenki.

Tudi jaz bi lahko na hitro zapisala, da imaš pa ti očitno rada samo domače živali, ne pa tudi prostoživečih ptic. Pa verjetno to ni res, a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla, zdej ti ne more odgovarjat. Zgleda je šla v banovce. Ima pa odlično priložnost-čas-da končno naredi en korak naprej v smeri vozniškega dovoljenja za motor. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

da si odvisna od aaa akumulatorjev.. če zanikaš pol obveljajo sosedje k se ne pritožujejo..:jezik:

Vi kar, še naprej ?????.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MARE 65 pravi:

Jaz imam dva psa se pravi jih imam rad ker sta to najboljša frenda...ampak rad imam tudi mačke...visoke, nizke, rjavolase, blond, črnolase...

še en mačjeljubec :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!