Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

vzami E5...pri E13 bi še več bencina potreboval ker veliko več zraka prepušča...potem pa ti nikam nebo šlo pilo bo pa isto ko kaki z 21ko :OK:

vseeno sem še pa vedno proti da nekdo z 50ccm in vse navadno si filter gor davle in brni gor pa dol...gre pa itak ne nikam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še en problem! Kje naj kupil malossi e5, ampak novega v trgovini? Sem iz Celja in zdaj ne vem kje ga naj kupim. Bi pa rad do te sobote to mel gorih. Tko da vsi ki veste kje se da to kupit, prosim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej pozabte kar sem prej napisal. Nekaj druga me zdaj zanima. A mi lahko kdo natančno pove kje se nahaja štab Scooter kita v Novi vasi? Da mi povej kje točno je to. Ker sam ne vem kje je Robova 5. A ve kdo.*? naj mi nekako podrobno opiše, prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo na www.najdi.si

drugič uporabljaj funkcijo UREDI!

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi zdaj pa mene zanima:

-kateri športni filter mi predlagate za gilero runner 50 sp brez predelav

-kako je s pucanjem? kolikokrat na teden..mesec, glede na to da se vozim samo po asfaltu-

-s čim se puca? v vodi,milo pa s sprejem pošpricat?

-vozim se tutdi v dežju, ali ima to kakšen vpliv na filter.Posledice naprimer

-je filter zajebano dol vzet pa nazaj gor dat, med čiščenjem al bom vse uniču?

Mene pa zanima kako se izmeri velikost frgazerja. pa če je ajnšpric. ?Kako naj zvoham velikost frgazerja. Ker jaz imam tut Gilero runner sp 50 letnik 2005. pa bi dal gor športni filter pa me zanima kako naj vem kolikšna je velikost frgazerja. Pa moja ma avtomatski brizg ,kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrsta agregata: 2T

Prostornina: 49.30 ccm

Priprava zmesi: vbrizg

priprava zmesi je to to?? ja ker na boku mi ne piše pure jet.

motor je pa takšen:

post-9353-1143873859_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ne piše pure jet, te bi ti moralo hyper 2 pro :) . Za premer zmerit, pa daš original filter dol pa samo zmeriš s šublerom premer, tam ko je filter gor, ali pa v trgovini rečeš športni filter za gilero runner s original vplinjačom. Se vidiš, če imaš vplinjač ali imaš direktni vbrizg, na normalnem vplinjaču imaš zgoraj tako L cevko po kateri gre gas zajla, oni z direktnim vbrizgom pa nima tega, vse zgleda plastično pri direktnem vbrizgu :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na plastiki, oni ta vlki na boku. Pred tisto odprtino, ko so na tej sliki neke črte, tam ponavadi piše, lahko pa tudi bolj zadaj :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a se splača dat žičnati filter gor?? ker men je un reku da je to tapravi pa da nič umazanije ne bo prepuščal?? al naj raje--- stran od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žičnati glih več umazanije prepušča kot gobasti :) , pa meni osebno so gobasti lepši in učistit se jih da lepo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ali pa v trgovini rečeš športni filter za gilero runner s original vplinjačom.......

Če pa hočeš zmerit ga moreš dol dat, se to imaš samo tri šravfe, dva držita filter gor, en pa je tam ko je filter pritjen na vplinjač.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst ne grem v trgovino. ampak preko scooterkita.com kupujem pa mi je stric povedu dam mu morem povedat velikost frgazerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikost fergazerja oz. karburatorja pise na njemu, na levi strani če se ne motim bi moglo pisat PHVA (velikost)..... pa kaj mas vse original na runnerci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse imam originalno. pa ne mi zdaj govorit da naj ne devam filtra gor če je vse originalno!

nič ni predaln mam pa 5400km narejenih pa bom dal gor filtr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse imam originalno. pa ne mi zdaj govorit da naj ne devam filtra gor če je vse originalno!

nič ni predaln mam pa 5400km narejenih pa bom dal gor filtr.

evo zdaj sem poslikal in tole mi je izpisalo:Dollerto PHVA 17'5 or Weber 18 OM.

Kwa zj to pomen?? Velikost frgazerja?

post-9353-1143883509_thumb.jpg

post-9353-1143883528_thumb.jpg

post-9353-1143883549_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da maš enega od teh vplinjačev :) , zdaj pa poglej na vplinjaču, če ti pise PHVA 17,5, te imaš dellortota, webber pa nevem kake oznake ima. Potem pa poveš kerega maš ali dellorto ali weber in je to to :) . Na scooterkitu bodo že vedli keri filter paše gor :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA:) dellorto in weber so znamke, in tiste stevilke pa so velikost. ampak mores pogledat na runnerci ce je dellorto al weber ki nism sigurem ce imajo iste zracne kanale- ker ti bo rablo ko kupis filter da nebos uzel filter za weber ki mogoce ne gre gor na dellortota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!