Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

Zariba...ehhh ce ga cists pa skrbis za fiultr tako kot je treba je use vredu:)

Drugace ditech je model brez frgazarja... deluje na elektronski vbrizg goriva:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni

imam piagota nrg2.notri sem dal kit od malossija 70ccm+vijolčno povratno vzmet+izpuh leo vince sp2 ali3 ne vem točno.fergazar je pa še originalni kot je biv na motorju.zdaj me pa zanima kaj bi se dalo narediti da bi imel lepši zvok in da bi dobil še nekaj na brzini.ali ima kdo kakšen pameten predlog?

hvala za odgovore lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni

imam piagota nrg2.notri sem dal kit od malossija 70ccm+vijolčno povratno vzmet+izpuh leo vince sp2 ali3 ne vem točno.fergazar je pa še originalni kot je biv na motorju.zdaj me pa zanima kaj bi se dalo narediti da bi imel lepši zvok in da bi dobil še nekaj na brzini.ali ima kdo kakšen pameten predlog?

hvala za odgovore lp

kup športen filter pa za vsaj 10% večjo glavno dizo pol bi pa mogu mal drgač pet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni

imam piagota nrg2.notri sem dal kit od malossija 70ccm+vijolčno povratno vzmet+izpuh leo vince sp2 ali3 ne vem točno.fergazar je pa še originalni kot je biv na motorju.zdaj me pa zanima kaj bi se dalo narediti da bi imel lepši zvok in da bi dobil še nekaj na brzini.ali ima kdo kakšen pameten predlog?

hvala za odgovore lp

Daj poglej kak vlki je fergi. Najmanj more bit 17,5. Če hočeš spremenit zvok je edina večja rešitev tu športni filter ali pa prevrtan org filter. Če že bi jaz dal športnega gor. Predvidevam da maš neki sport cilinder in mislim da z menjavo filtra neboš nič pridobil na hitrosti ( mogoče celo izgubil če nebo ok nastavljeno ) in PORABO boš imel večjo saj bš moral namestiti večjo dizo.

Upam da ti je to kaj pomagalo.

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje kolk pa kako pomaga sesalno koleno (recimo polini) ...........pa se to fajn pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dražje je bl se pozna čene od mhr-ja vem da fajn pomaga :worship: pospeški in končna in odzivnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!