Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

se pravi da imam hyper 2 pro mašino z 17.5 fergijem vplinjač imam pa od dellortota. Pa bo malossi e5 pol 100% pasu tu gor?? al bodo kaki problemi.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pasal :) , samo vplinjač bo treba nastavit, da bo skuter lepo delal, torej dizo menjat in zrak nastavit. Ko boš naročil filter povej da imaš dellorto 17,5 vplinjač in ne more biti problemov :) .

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da neboš ti na nekaj pozabil...ga nastavit!če ne ti bo vse skup tak lepo po domače zaribalo...

zakaj zaribalo?easy...preveč zraka in premalo bencina...izgorevanje ni optimalno,potem pa lepo teče po suhem...

pomoje boš moral dat večjo dizo ker bo vlekel več zraka...pa tudi fino nastavitev boš moral opraviti...

če imaš kakega poznanca ti naj to naredi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ne bo nič ker Božič nima časa... je na sejmu Mooto BUMMMMM. Tko da bo tale stvarca šelle v ponedeljek od 08.00 ure zjutraj gor se spravljala. Bom pol dal slike kolk kej gor paše.

oh seveda diza bo večja, saj peljem serviserju bo on to porihtal. Pa malossi nalepko gor, pa še dve nalepki prideta gor ko sem jih dal delat. Tko da če kdo rabi nalepke za moped lahk dam televonsko. Jaz sm dal delat 2 nalepki: Vengust in ČIKO dolžina 16 cm višina 4 cm... cena obe skupaj 1248sit. Poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje zdaj je filter gor. Za montažo pa dizo sem dal kr nekam velik se mi zdi. Pa enkrat večjo dizo je dal not( je to normalno)? SiMoN ti povej kolk maš dizo not. Še slikce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko si plačal za 5min dela? :)

sam res...stari stric ti je mogo filter gor nabasat, hjao... kaj bo šele s kitom, a ti bo pršla MotoGP ekipa gor ga dat? :D :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je normalno :)

Donz si biv pr božiču ? jst tut :D

Zakaj nisi še moj motor not v sliko dobu :P

a ti maš Sym? je kr lep. Ja filter je cool... glas je res noro dobr, potegne malo bolje, končna pa ni drugačna. Em pa neki je še vsi pravijo da smrdi ko dam gas... kwa to?? em plaču sem 4900sit. Sam ni bilo 5 min.... je blo dost več ker sva mogla pravo dizo najdit... mislim da sva jih menjala enih 6 predno sva našla pravo. Sam zdj se mi cool zdi zaradi zvoka.

sam res...stari stric ti je mogo filter gor nabasat, hjao... kaj bo šele s kitom, a ti bo pršla MotoGP ekipa gor ga dat? :D :kva2:

jo kak sem se pa temu nassmejal.. še dolg se bom.. hehehe ja lahk bi sam montiral sam ko ne vem kera diza bi gor pasala. On pa to tut mal hitreje dela.... izkušnje -jaz jih pa nimam. Naj to delajo tisti ki se na to spoznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja j*** ga, edn more bit, da se mu smejiš ;)

no, sj bomo skup nabral izkušnje, a ne? ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 99 dizo not, samo je malo prevlka, treba neki nekaj manjsega dobit :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo neki me še matra.... kako naj filter perem? tisto gobo? ker goba ne gre ven, kajne? Filter dol odšravfam pa da ga operem? Tko al kako? SiMoN kako ga ti pereš?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr jst vem, bi goba MORALA it ven komot... sam odhaklaš al odšraufaš...probi...drgač pa... drugače nwem kako ga boš, če ne ga pa dol snemi pa na eni strani not cev z vodo pod vlik pritiskom :) pol na konc ga pa spuci z kompresorjem, če maš, če ne pa pihi :D :slap:

joke... ja, dol ga morš dobit, ni kj... :) mal izvirnosti prosim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm bom mogu mnda res šravfat... čakam še na SiMoN-a da še on pove na kak način pere. Zdaj pa še nalepke ki sem jih dal delat glih zdle sem jih dobil 1200 sit sem dal zanjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre narazen, ono zgoraj, ko je kao kromirano malo skupaj stisneš in se spodaj odhakla, se se lepo vidi kak je zahaklano in samo dol potegnes plastiko in imaš dve gobi, zgoraj en krogec pa obstani valj in tisto lepo očistiš :) . Ta filter je najlažje očistit, ker se da razstavit. Za filter čistit pa se dobi takšna tekočina, ki jo daš v vodo potem pa v tej vodi spereš filter in ga posušiš.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak komplicirate, z vodo ga opereš, če je celi masten pa črni malo ceta dodaš da se lepo spuca

pol pa ga posušiš, namažeš pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi ga pral pa razdiral če si novega kupo? :glare:

raje tak naredi kot je DenZ rekel...jaz tudi tak delam in vse lepo laufa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj mi povej kak zvok ima, a je preglasn? ker nucam enga tko usred... ne preglas ne pretih, zdj mam TNT pa ma glas ko 10 let star GSX brez dušilca... vse sosede pokonc vržem, kapsi me pa že na kilometer slišjo in točno vejo kam radar ubrnt.... :D

dj povej kak glas ma...resno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!