Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

jst sm meu neki cajta RMS filtr gor na 50 ccm sej ni se nevem kok poznal (2km max) sam je meu meni osebno bolsi zvok samo potem sem ga dal dol k je brez veze da ma nevem kasen zvok gre pa 80..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja navelicas se tko k ledic pa neonk pa tega sranja..... B) tko da dej da bos vidu kako je sam ce ti je vredn dnar metat stran ..jst sm ga dobu filtr za dzabe zato sm ga dou gor :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz sem tudi mel športne filtre gor na 50cc pa na 70 tudi! na midrace al pa high end je itak nuja met športnega gor vse kar pa je majn kot to pa je bv! Samo če drugi majo morem tudi jaz met..tak je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ker filter nej fuknem na Malaguti Oxford-a ?

motor je sicer 50 ccm, sam sem ga mal predelu .. men gre vecinoma za zvok, mogoc dobim se par kilometrov zraven.

a sportni filter se razlikuje glede na model al ima vsak motor posebej svojo verzijo sportnega filtra ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ker filter nej fuknem na Malaguti Oxford-a ?

motor je sicer 50 ccm, sam sem ga mal predelu .. men gre vecinoma za zvok, mogoc dobim se par kilometrov zraven.

a sportni filter se razlikuje glede na model al ima vsak motor posebej svojo verzijo sportnega filtra ?

Dej se zadržuj glede izražanja :nono: , filrov se naj nebi dajalo na originalne bate oz. cilindre. Po večini se jih daje gor če mas midrace ali highend kit. :slap: Filtri se razlikujejo le po kakovosti pene. Mors pa tut vedet kolk velik fergazer imaš. :grim

BTW- če ti je samo za zvok si navrtej airbox, al si pa kr auspuh stran odsraufej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se zadržuj glede izražanja :nono: , filrov se naj nebi dajalo na originalne bate oz. cilindre. Po večini se jih daje gor če mas midrace ali highend kit. :slap: Filtri se razlikujejo le po kakovosti pene. Mors pa tut vedet kolk velik fergazer imaš. :grim

BTW- če ti je samo za zvok si navrtej airbox, al si pa kr auspuh stran odsraufej :kva2:

se ena cvetka iz tvoje strani.. lepo te naprosam, da nehas pisat oz. odgovarjat na vprasanja ker nimas pojma..

sploh ni res da se razlikujejo samo v kakovosti pene.. ko si taki majstor povej pol zakaj se daje na high end neke vecje filtre? mogoce zaradi volumna?? zaradi povrsine pene, z cimer lahko posledicno potegne vase vec zraka??.. in filtri se konkretno razlikujejo.. ze samo ce pogledamo zicnate in penaste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gres u trgovino po filtr pa recs da bi en sportn filtr pa prodajalc ve sam po fijih kako so razporejeni filtri pa te posle dam pa ti rece da pejt zmert FI rm k mors dt filtr gor.....to ti ne rece najbrs dzabe a ne... k ce ti vlece dodatn zrk not ni glih najbol k pol filtr zgubi na pomenu a ne!!! pa da bi delal filtre glede na bat in celinder.....(fantje fantje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje jst sm du zdej na original sportn filtr (malossi e13) gor, zvok je velik bols k pa z orignal ane pa tut nc ni narobe za zdej... :OK:

nepotrebno je to, ne gre nic bolse, samo vec pije, to je splosno znano.. pa se totalno ogabn zvok ma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok je stvar posameznika :) eni majo radi glasne eni pa take da se jih sploh ne slis .... :) meni je osebno tista meja glasnosti bol vsec(ne spet tok da se dera da ne mors poslusat..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ubistvu samo boljša odzivnost motorja.....motor malo hitreje dobiva obrate....na hitrosti se ti pa ne spremeni veliko (skor nič) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP baster: nehi dajat folku nasvete ker so neuporabni. A tebe mlajsa sestra uci moped sraufat al kva.

"motor hitreje dobiva obrte" :hmm:

Pa da naus mislu da sm se zarotu proti teb, sam resno prbijas cudne zadeve, bo kksn revez se moped sfuku ko te bo poslusu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sportni filter rabis zato le na mid race oz high end kitih, ker omogoca vecjo prepustnost zraka, kot jo zmore orginal filter..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kr se bo samo drlo, slo tak vem da ti nikam nebo ze zarat arrowa katerega mislis "predelat" + orginal filter vlece dovol zraka in na fergiju recimo 17.5 res ne rabis sp. filtra.. lahko pa orginal navrtas ce mislis da bos zarat tega kul, ko te bojo slisali na 1km, pol pa se bos cez 2 minuti 60 prpelo mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

recimo da ti daš drugo koleno na apn-jko kej boš dal gor original filtr :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Mene zanima kateri športni filter bi lahko dal na ATX? :blush: Je vse original razn mf power cobra in 38L bat...

Nasvet sploh ga nedjej gor k se ti nov skor nč poznal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!