Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

MF laufa u resonanci, se pravi da samo v enih obratih dela in to v najvišjih. Medtem ko lipnik pa leovinči delata čez vse območje in se lepo zvrtita do konca pa še čez, medtem ko se MF zvrti samo do neke meje.

BTW: ATX-om z 38l pa BT cilindrom in fergičem, pa z lipnikom od CTX-a in 12 zobnikom, se mi je v drugi zvrtel 65kmh (po števcu),pol po tem ni nikol več tolk šel, pa še valjček pri sorniku sem zdrobil. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zato pa mas vec MFov: trojka je najbolj tiscaska (brutalna), z najozjim obmocjem uporabnih obratov, Bullet je bolj "civilen", Cobra je nekje vmes (neki optimum, ce mene vprasas), dvojka pa je osnovni model. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja jest mam pa APN6 pa mi jo tud nekak dobr gre. Tm okol 80. Pa mam še fentano mašino, ker mam logarje fuč in mi kr vse cvil. Drugač mam pa samo cilinder pa bat 60, 5 prestavo pa 12V elektriko. To je pa vse. Me pa zanima tud, če kdo še kej pozna kva vse bi se dal še nardit, da bi mal bolj vleku? :blink: :ph34r:

Kle je pa še slika mojga, sam je to še skor nepredelan od lanskga leta. ;)

Moj tomosaki:

post-18-1081347401.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal sm čudn napisov cilinder 60ccm, bat 42,.... <_<

post-18-1081347785.jpg

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal sm čudn napisov cilinder 60ccm, bat 42,.... <_<

tale slika je iz Fornazariceve strani, gre za ASSO bat z enim batnim obrockom, premer 38 mm, narejen posebej za dirkalne specialke. nisem cisto ziher al je original od ASSO, al je pa replika (ker ASSO ne dela vec teh batov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dej nje, no, ma taki ror da te srat prtisne - ko da bi gledu Mihatovga suzukija, ko ma od 600taka akrapovica na suzukiju RG 125!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ja sej koncno lahk ma vlko sam pospeskov pa tomosi nimajo nevem ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej koncno lahk ma vlko sam pospeskov pa tomosi nimajo nevem ka :)

bi te rad vidu ko bi se ob tebe postavu kaki D6 al pa E90... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z E90 se ti se js prpelem, ce hoces. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosi ?e so vred skup anreti majo kon?no in pospeške samo pa? je pol obraba full vlka :D :D

tud na skuterjih bi bla "obraba" full velka pa krajsa zivljenjska doba, ce bi bli frizirani, pa ce bi mel manual gearboxe. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!