Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

Ja no...to so pa že kr zavidljivi kilometri za 70 kit :notworthy:

Sicer pa predvidevam, da ti tud sam znaš kej popravt in porihtat na skuterčku tko da se to sigurno pozna če ti sicer motor goniš do konca ampak ko prideš domov vse pregledaš in vse zrihtaš!

hehe, beno pregleda pa zrihta motor, samo ko nardi kakšen servis, alpa ko da kašen nou del gor, da je treba sprement nastavitve, drgac pa skutrja tut po 1mesc alpa še več ne opere :P :P

če se pa motm, me pa kr poprav, ampak jest te nikol nism vidu da bi oprou skutrja če ni biu kšn meeting alpa kej podobnga :P

da si ga pa šraubov, sm te pa 2x vidu, pa še to tko so ti prenosi 2x sli :wacko: :wacko: mej tist dan se noga bolela, ksm te mogu ene 5-7km tiščat s skuterjem pred sabo :P

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, beno pregleda pa zrihta motor, samo ko nardi kakšen servis, alpa ko da kašen nou del gor, da je treba sprement nastavitve, drgac pa skutrja tut po 1mesc alpa še več ne opere :P :P

če se pa motm, me pa kr poprav, ampak jest te nikol nism vidu da bi oprou skutrja če ni biu kšn meeting alpa kej podobnga :P

da si ga pa šraubov, sm te pa 2x vidu, pa še to tko so ti prenosi 2x sli :wacko: :wacko: mej tist dan se noga bolela, ksm te mogu ene 5-7km tiščat s skuterjem pred sabo :P

O:-) O:-) O:-) O:-) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi tole si poglejte! A ni makina! :devil: :kva2: :yea2: Aja, pa prodaja se na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)! 113241_21_6_2004_img_0016p.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) ql je, samo luč predna bi lahko bla malo bol stylish semizdi :)

men je pa huda!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :afro1: :notworthy: :OK: :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Frankenstein :D Sej ne rečem, ded se je potrudo, samo oni mlinček med nogami pa tak smešno zgleda ko kaki mixer sadja dr. Lelejna (sej ne vem kak se napiše) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuuuuuuuuul je ql :yea2:

Je kdo vido ta stroj že v živo? :? :hmm:

Mogoče pa se bo začela zaj 50ccm custom scena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

moje mnenje glede skuterov in tomosov pa je tako:

kdor ni vsaj nekaj časa vozil tomosa za mene ni motorist (vsaj tako se mi zdi....tisti ki niso nikoli vozili tomosov se mi na skuterjih in na motorjih zdijo malo nerodni) Sicer pa to ne velja za vse.....so tudi izjeme..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh. Kdor je mew tomosa zna kj sam pošravfat, čeprav je skutr drgač. Ker tistih 50 na uro na tomosu ni nič težko obvladjivih de bi bli zej tomos farerji neki proji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tistih 50 na uro na tomosu ni nič težko obvladjivih de bi bli zej tomos farerji neki proji.  :D

kdo pravi d grejo 50?? :D :naughty:

sicer pa je tuki bla misljena tehnika voznje - zaradi konstrukcije grob in nenatancen menjalnik, sklopka, zadnja zavora na nogi, pa to - tega pri skutah ni. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pravi d grejo 50?? :D :naughty:

sicer pa je tuki bla misljena tehnika voznje - zaradi konstrukcije grob in nenatancen menjalnik, sklopka, zadnja zavora na nogi, pa to - tega pri skutah ni. .)

Tut če gre 80 ni svetlobna hitrost. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bli tisti, ki nismo tomosov vozli nerodni?!?

Tak kot je blo rečeno, tisti pač znajo sami kaj zašraufat...

Glede tehnike vožnje pa res nima tomos nič s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje glede skuterov in tomosov pa je tako:

kdor ni vsaj nekaj časa vozil tomosa za mene ni motorist (vsaj tako se mi zdi....tisti ki niso nikoli vozili tomosov se mi na skuterjih in na motorjih zdijo malo nerodni) Sicer pa to ne velja za vse.....so tudi izjeme..... .)

To je pa najbolj glupo razmišljanje leta! Totalno neargumentirano, še dobro, da samo tak misliš (upam, da se zajebavaš) :unsure: To, na čem se ti učiš, nima nobene motoristične vloge, ker se vse pelje enako (če imaš v mislih prestavljanje, hm, naučiš se ga v enem popodnevu, ovladaš v enem tednu). Misliš, da je skuter manj agilen kot moped? Heh, če tak misliš, si pa revež.

To je isto, kot da bi reko, da kdor je sladkarije ima ziher sladkorno, razen redkih izjem seveda. Eh, sploh se mi ne da več ukvarjat s tem. :BUA:

Zakaj se še en ne najde, ki bi reko, da kdor ni imel prvega mopeda skuterja, sploh ni motorist? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je isto, kot da bi reko, da kdor je sladkarije ima ziher sladkorno, razen redkih izjem seveda. Eh, sploh se mi ne da več ukvarjat s tem. :BUA:

v bistvu je isto kot da bi reku d kdor ne je sladkarij, d ma drobno postavo - razen redkih izjem. :)

aja, pa 80 km/h je ze svetlobna hitrost za avtomatikove/APNove bremze. :)

veste ka pa js pravim... ...d ce znas Guzzija hitr pelat, pol si faker! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekok sm delno razvozlal tvoj post... ...ki si se vidu d bi ti potrgal bremze zato ker se pri 80 km/h obesis na njih?? :? bod realn, no, s takimi bremzami so vcasih vozl na svetovnem prvenstvu GP! :doze:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!