Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

roman evo v dveh urah se bos resu odpadkov

Saj to ni čisti odpadek, ker še na Dinosu dobim 170 sit za kg, ampak vem kako sitno je, če potrebuješ en majhen kos, prodajajo pa samo cele pološče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa vidu da so prodajal v city parku v media svetu(kje je pa zdej media svet :? ) čist tko k pa tak pleh :) k je bla za avte da bi si naredl predpražnke :huh: sam je blo tega full in tud tako ceno je mel 5000sit sam je pa bolš lepo odrežeš pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno ce se prov spomnim si enkrat kazal da ga mas ti gor samo ti imas rumenega ali prodajajo crno-sivega ce sucajno ves pa ce mas ksno cifro od ksne stacune v lj k sm bolan pa ne morm okolt letat da poklicm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem zadnjič na motokros stezi našel to karbon nalepko..........približn 20x20cm....verjetn jo je kdo tam pozabu :hmm: .zdej pa je že moja, sam zdaj ne vem kam jo nam nalimam (sprejemam ideje) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno ce se prov spomnim si enkrat kazal da ga mas ti gor samo ti imas rumenega ali prodajajo crno-sivega ce sucajno ves pa ce mas ksno cifro od ksne stacune v lj k sm bolan pa ne morm okolt letat da poklicm

Tisto ko mam jest je taka da jo mores segret z vročim fenom da se napne in prilepi imenuje pa se oracover folija ... samo se da dobit tut samolepilne ...

Maš pa u Lublan --> Mantua Model

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sprejemam ideje) :D

...auspuh?? :) namesto Tank Pad-a?? :) podlaga na armaturki?? :) zascita zgornjega kriza vilic?? :) se kak predlog?? :)

pi es: priporocam stevilcnice + na prozorno folijo natisnjene stevilke, pa prek nalimane!! .) pa ce bos razdiru bos lahk se kilometre mal nazaj prevrtel! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...auspuh?? :) namesto Tank Pad-a?? :) podlaga na armaturki?? :) zascita zgornjega kriza vilic?? :) se kak predlog?? :)

pi es: priporocam stevilcnice + na prozorno folijo natisnjene stevilke, pa prek nalimane!! .) pa ce bos razdiru bos lahk se kilometre mal nazaj prevrtel! :D

dušilec je že karbonast, tank pad tudi, zdej še sam obrobe števcev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi jaz sanjam o karbonastih nalepkah ;D.

V Linde imajo [ SAMOLEPILNA FOLIJA CARBON STYLE cm. 20x35 po ceni 2.157]

Jaz bom kupil tole.Je pa res fuul cool k zgleda potem kao da maš caron dele na skuterju :DD

LP :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam ko pride pod zicom tisto črno plastiko lohk prelimaš.....sam boš dost folije nucal.....jst si bom bilanco pa tam okol števcev zalimal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A folijo si že kupu? Pa če si kok si dal, pa kok je velka?

:D ne, jst sem jo na motokros stezi našu pa sem jo vzel.....okol 20x20 je velka....verjetn jo je ker tam pozabu, sam zdej je že moja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!