Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

tukaj imate se slikico ce si kdo nezna predstavljati

slikce svojih se nemam ,je pa slikca v enem od prejsnjih postov.

so pa take kt original,mi jih je res lepo naredu mogoc za kksn milimeter kje fali ampak se s prostim očesom to ne vidi.pa še fullll pocen mi je naredu,jst če bi sam pleh kupoval bi me ze več pršu pa sploh se ne dobi majhnih plat.tko d sm res dobr skoz pršov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tud eno vprasanje. Kje dobit te kao viper crte? Tak da bi ble 2 crti ampak samo kak meter dolgi? Al pa racing flag-stil bi tudi rad vedo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tud eno vprasanje. Kje dobit te kao viper crte? Tak da bi ble 2 crti ampak samo kak meter dolgi? Al pa racing flag-stil bi tudi rad vedo. :?

Za viper črte se uporablja samolepilna tapeta. Una zastava bi se pa z velik dela dala narest s to isto tapeto, ponavad pa je to airbrush.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za viper črte se uporablja samolepilna tapeta. Una zastava bi se pa z velik dela dala narest s to isto tapeto, ponavad pa je to airbrush.

ja sam air brush pa je drag.........mal več časa in živcov žrtvuješ pa si sam nardiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam air brush pa je drag.........mal več časa in živcov žrtvuješ pa si sam nardiš

To že, sam če bi delu z nalepkam bi zelo teško dobil vn tist, k zastava plapola. Edino že hočš sam tko kvadratke v stilu zastave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viper črte kupš selotjp željene barve in lepo počas napopaš na motor sam men se zdi da ne pašejo na motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje tut na skuter nimaš kam nalept, sploh pa ne meter dolge. Čeprov mogoče če sam nardiš kakšno zanimivo obliko bi blo kr kjut .) . Bi blo pa to neki za naju den2 :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje tut na skuter nimaš kam nalept, sploh pa ne meter dolge. Čeprov mogoče če sam nardiš kakšno zanimivo obliko bi blo kr kjut .) . Bi blo pa to neki za naju den2 :D .

jst nimam več kam lepit, kr je že cel polepljen :D

prostorska stiska :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če boš ga pa mal podrajsu bo pa spet plac :P :lol1:

sj ne, upam da ga navš nč poprasku :)

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vete kaj si mislim naret. zadnji blatnik sem dol dal zaj sem si pa ono plastiko odspodi pobarvo isto ko skutera pa mislim tam viper crte poknit pa se od konca zica pa dol prek luci pa vse povezano meter sem pa reko zato ker je vlka moznost da se zmotim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikaj ga zdaj, poriši v Paintashopa :) pol pa boš vido kak vse skupaj zgleda. Pa če ti bo všeč to narediš na skuti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom jutri dal slikice gor bom najprej v paint-u naredo pol pa se v real-life! Zaj pa grem gus kit nest da mi tip kompresijo zniza :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom jutri dal slikice gor bom najprej v paint-u naredo pol pa se v real-life! Zaj pa grem gus kit nest da mi tip kompresijo zniza :yea2:

Mislič rečt, kompresijo poveča, glavo zniža? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak to naredijo?

a to je tak, ko pri starem avtomatiku, ko sva z atetom snela pokrov cilindra pa tisti okrogli del ( k stisne podložko) mal pobrusila?

Kolk pa lahk tle pobrusš dol od glave cilindra?* :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se zmeno da mi 0,4mm dol zbrusi! Ma pa programsko vodeno masino za brusenje( cela masina) ker to sam ne mores vrei naret ker malo neenakomerno naredis pa ni vec diht!!!

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!