Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

sj jz bi tud dav špegle dol :) sam pol je pa sranje k nč nazaj ne vidš :BUA: -se morš cev obračat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke grejo drgač tud čist lepo dol s fenam... sam na robu jo zagrabš pa segrevaš pa se nč ne pozna da je bla gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke grejo drgač tud čist lepo dol s fenam... sam na robu jo zagrabš pa segrevaš pa se nč ne pozna da je bla gor :D

:angry: fak tole me pa že rahlo mot da skos fotr prjavlen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim si pa uno plastiko nad gumo oz pod zicom barvu?????

jst sm tud dons skp zmetov plastiko tko d se ene dele dobim,ki mi jih že hudičevo dolgo nosjo pa prlimam slikce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi reku da so nalepke :D k se tm k niso na ravni površini mav vid kšn mehurčk spodej... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne nisem barval to je samolepilna folja .) Ful poceni pride ampak malo zivcki trpijo poleg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in še moje fotke pozim sm delov

-barvanje enih delov

-led stop luč

-barvanje auspuha

-alu podlage

-folija pri luči

------mozn d sm se kj pozabu

mam se u načrtu sam d se dele dobim

- ledice na vsak stran od zica po 2 pa se nad zadnjo lučjo 1 (plave) ....to mam ze sm morem se zvezat na stikal

-strehca + tablica odzadi bom odrezov stran pa žmigavce dav obstran pa tablco na en nosilc.

-omejevalec obratov

-stranska tačka

-še ena led dioda( se ne vem kam bo šla

in se fotke:

cev od strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr narjeno

alu podlage pa bi jaz pusto take kot so

sem tud jaz razmišljal ampak sem reku če bo ze vse na rumeno pa naj bo se to in sem pol tiste črtice dol zdrgnu,bomo vidl kolk se mi bo se ostalo spraskalo :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kako razredčilo, oz. kaj podobnega da bi vlil po plastikah za smerokaze in bi postale bele? Je ze kdo probal kaj takega?

Ce mas zatemnjene pa bi jih rad scistil ti samo vlij razrecilo not postanejo beli :) Sej ne...ne vlivaj not razrecila ker se stopijo pa na belo potegne....In potem ne mores nic vec nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to bi rad! Pomoje so najprej tovarnisko cisto prozorne šipice, pol jih pa pobarvajo. Ce bi vedo s cem jih barvajo se bi dalo, ce upostevamo kemijske zakone, da bi jih nazaj v prvotno stanje dal, skoda 25 eur za nove-bele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to bi rad! Pomoje so najprej tovarnisko cisto prozorne šipice, pol jih pa pobarvajo. Ce bi vedo s cem jih barvajo se bi dalo, ce upostevamo kemijske zakone, da bi jih nazaj v prvotno stanje dal, skoda 25 eur za nove-bele!

Po moje so pa tovarniško kar iz rumene plastike, saj si že kdaj videl kakšen zdrobljen žmigavc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plave pozicijske sem nabavo, tisti mali kondomcki za prek luci ne dajejo tak vredi plavega odseva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tud jaz razmišljal ampak sem reku če bo ze vse na rumeno pa naj bo se to in sem pol tiste črtice dol zdrgnu,bomo vidl kolk se mi bo se ostalo spraskalo :? :hmm:

alu podlage bom namazov z LAVO da bo sla barva pa lak dol k se mi cist mal že lušči flekastga pa nebi rad mev tko d bojo original aluminij barva.mogoče jih bom samo z lakom prozornim čez pošprical zaradi oksidacije da bodo ostale lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? s čim mate nekateri napise na gumah pobarvane?rebu bi rumeno barvo?

a tistim ko mate teblico ob strani skifi zarad tega kaj težijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!